Новата спирала на Макс Фактор

  • 6 078
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 696
Биби, четката не е гумена, а силиконова - като гребенче е. Ползвала съм всичките спирали на Макс Фактор и ми харесват, но като че ли засега съм най-доволна от тази на Мейбълин за обем. Лореал определено не ми хареса.

# 16
  • Мнения: 6 155
Мерси, момичета   bouquet

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз я имам след като първо се бях набутала с този шокинг на Лореал и не ми хареса си я смених с тая,и таз не е кой знай кво,но поне не цапа като онуй чудо и да разделя ги,не ги слепва,но съм убедена,че за тези 18 лв има 10 пъти по-добри спирали,ма туй то рекламата,и аз като овца се юрвам подир видяното.А м/у другото жсяка една спирала на "Ейвън" е по-хубава от горните,а тази за ефект изкуствени мигли си е направо бижу.
newsm10 newsm10 newsm10

# 18
  • Мнения: 210
Абе нещо не ме грабна тази спирала. И аз нямам нещо споране в пазаренето на подобни боклуци и така . Сега имам колекция от няколко- L'OREAL - Volume Shocking , Double Extension, Гейшата и някаква 4x пак на Лореал и правя комбинации разни, за да ги свърша ...


Най ми харесва Double Extension . Но лятото смятам да изпробвам някаква цветна, лилавата на Боржуа ми хареса, ще видим...
Но определено Гейшата не е нищо необикновено

# 19
  • Мнения: 696
Еее, да си купувам тогава пак старата спиралка.

Павлина77, а каква е тази с ефект изкуствени мигли? Дава ли обем? Предпочитам спирали само за обем, дължина имам.

# 20
  • Мнения: 1 028
Bachy,тази Ейвънската надмина очакванията ми в каталога върви за около 8 лв,пак е от 2 части едното е гелообразно с нещо като влакънца вътре,а другото си е спиралата и аз честно да си кажа понеже все времето не ми достига слагам само от спиралата,но ефекта е зашеметяващ-подвива миглите,дава страхотен обем и дължина,моите щото са гадно прави и къси и ги прави като неузнаваеми.

# 21
  • Мнения: 696
Bachy,тази Ейвънската надмина очакванията ми в каталога върви за около 8 лв,пак е от 2 части едното е гелообразно с нещо като влакънца вътре,а другото си е спиралата и аз честно да си кажа понеже все времето не ми достига слагам само от спиралата,но ефекта е зашеметяващ-подвива миглите,дава страхотен обем и дължина,моите щото са гадно прави и къси и ги прави като неузнаваеми.

А как точно се казва, за да я видя в каталога? Много ме заинтригува.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 309
Bachy,тази Ейвънската надмина очакванията ми в каталога върви за около 8 лв,пак е от 2 части едното е гелообразно с нещо като влакънца вътре,а другото си е спиралата и аз честно да си кажа понеже все времето не ми достига слагам само от спиралата,но ефекта е зашеметяващ-подвива миглите,дава страхотен обем и дължина,моите щото са гадно прави и къси и ги прави като неузнаваеми.

А как точно се казва, за да я видя в каталога? Много ме заинтригува.

Ето я. Хубава е, ама чак пък толкова  Laughing Laughing Laughing май е единствената спирала на Ейвън, която става.

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 17:13 от nad_tab

# 23
  • Мнения: 696
Bachy,тази Ейвънската надмина очакванията ми в каталога върви за около 8 лв,пак е от 2 части едното е гелообразно с нещо като влакънца вътре,а другото си е спиралата и аз честно да си кажа понеже все времето не ми достига слагам само от спиралата,но ефекта е зашеметяващ-подвива миглите,дава страхотен обем и дължина,моите щото са гадно прави и къси и ги прави като неузнаваеми.

А как точно се казва, за да я видя в каталога? Много ме заинтригува.

Ето спиралата.
Хубава е, ама чак пък толкова  Laughing Laughing Laughing

Не се отваря.

# 24
  • Мнения: 210
Bachy,тази Ейвънската надмина очакванията ми в каталога върви за около 8 лв,пак е от 2 части едното е гелообразно с нещо като влакънца вътре,а другото си е спиралата и аз честно да си кажа понеже все времето не ми достига слагам само от спиралата,но ефекта е зашеметяващ-подвива миглите,дава страхотен обем и дължина,моите щото са гадно прави и къси и ги прави като неузнаваеми.


И такава имам, но не съм възхитена, тази пък прозрачна част за какво е, нещо не виждам смисъл да си я слагам въобще  Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Моите две фаворитски спирали са Гейшата и Архитекта на Лореал. Няма такива спирали просто!

# 26
  • София
  • Мнения: 10 309
Пробвай пак... не би трябвало да има проблем при отварянето, дори ако си в чужбина  newsm78

# 27
  • Мнения: 5 539
Nad_tab, дала си непубличния адрес на снимката Wink В него може да се влиза само от твоя акаунт

# 28
  • София
  • Мнения: 10 309
Сорииии... оправих линка  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Все още не мога да го отворя Confused

Общи условия

Активация на акаунт