Стол за хранене Chipolino,Peg Perego или Cam?

  • 4 765
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
...не виждаш ли  chocha -крошета ще ни раздава Mr. Green

ето-поправих се Whistling,с "о"или"у"...все е там.... Mr. Green

пфю

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 21:06 от isaikova

# 16
  • Мнения: 1 114
...и крОшета, ако се наложи.  Wink

 

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Май се разбрахме на ЛС,ама ако се налага и тук да изясним нещо

# 18
  • Мнения: 1 114
Разбрахме се. Стига спам вече.  Peace

# 19
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
От вносителите стола срува 266лв.
Chocha, детето му е все едно от марката,просто стола е много удобен.Аз купих количка Peg Perego и тъй като ми хареса реших и столчето да е същата марка.
Не разбирам каква е тази жлъч,която изливате newsm11.Гледах и стола на Чиполино,но на Пег Перего е несравнимо по-добър.Е,вярно по-скъп е, но всеки сам преценява какво да купи.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
От вносителите стола срува 266лв.
Chocha, детето му е все едно от марката,просто стола е много удобен.Аз купих количка Peg Perego и тъй като ми хареса реших и столчето да е същата марка.
Не разбирам каква е тази жлъч,която изливате newsm11.Гледах и стола на Чиполино,но на Пег Перего е несравнимо по-добър.Е,вярно по-скъп е, но всеки сам преценява какво да купи.
Калинке,това имах предвид,че детето ти ще е доволно независимо в какво столче за хранене е.Всичко друго е преценка на родителя какво и ска да купи и възможности.Със здраве да си го ползваш и да е все така щастливо!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Очудва ме грозния и злобен тон в тази тема! Просто не отива, особено на майки!!!
Всеки има различни възможности и сам преценява какво може или неможе да си позволи за детето. Това, че е купил скъп стол за детето си не може да бъде в никакъв случай обект на подигравки! По-скоро усещам някаква завист! Което не е хубаво!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
LaDiDa ,стига глупости-завист Naughty
Просто момичето не се изрази правилно ,като спомена колко щастливо се чувствало детето в столчето.А chocha точно това й каза,че надали ако беше друго столче е щяло да се чувства по-малко щастливо.
Това е .Точка.

# 23
  • Мнения: 3 457
не мисля че има кои знае каква разлика, но ако можеш да си позволиш по-скъпото- даваи това ще ти остане Joy

# 24
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
LaDiDa ,стига глупости-завист Naughty
Просто момичето не се изрази правилно ,като спомена колко щастливо се чувствало детето в столчето.А chocha точно това й каза,че надали ако беше друго столче е щяло да се чувства по-малко щастливо.
Това е .Точка.
Много правилно дори съм се изразила,но всеки си мисли за това което го гложди.Стига вече! Не ме карайте да ставам груба.

# 25
  • Мнения: 2 171
Момичета, тази тема наистина излезе от добрия тон. Всеки купува на детето си това, което смята за най-добро и, разбира се, съобразено с възможностите му. Мисля, че не бива да се нахвърляме на някого, който е с по-големи от нашите възможности, както не бихме се смели на някого, който няма възможност дори да купи столче за хранене. Изобщо, защо трябва да се хапем и нападаме, като целта на форума е да обменяме опит и да си помагаме доколкото можем.

# 26
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
целта на форума е да обменяме опит и да си помагаме доколкото можем.
Когато реших да публикувам своето мнение именно това имах впредвид.Докато си избера количка и столче доста се лутах и търсих мнения на вече закупили мами.Тъй като темата съм я пуснала аз реших ,че е редно да напиша своите впечатления след като вече получих столчето.Все пак могат да прочетат и други мами и темата да е в полза на някой.

# 27
Най-добрите столчета за хранене са на FISHER PRICE. Страхотни са. И са на доста разумна цена(около 170 лева)

# 28
  • София
  • Мнения: 498
Какво ги правите после тия столчета, защото като гледам не се продават много във форума, а аз на мойто още не сам му купила.... нещо не ми се дават толкоз пари....

# 29
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Според мен столчето ще го ползвам по-дълго и от количката.Като расте бебока само се променя височината на седалката,а по-късно може да се махне и таблата.Така детето ще бъде с цялото семейство в часовете за хранене.Аз в момента му давам твърда храна когато ние се храним и така той е с нас за обяд и вечеря.Ето нашето столче.

http://community.webshots.com/photo/538373124/2561383510065666640LYLIxH#

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 23:56 от калинка

Общи условия

Активация на акаунт