Разградлийки - яки птички, по Орлов мост бутат колички

  • 25 658
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 196
Дали няма да има при часовникаря на пазара или в Битовия комбинат(Свежест ли му казват или до Свежест),абе там където са няколко часовникари всъщност...  Thinking

# 61
  • Мнения: X
Да , но тя е с размера на един малък ръчен часовник Grinning .
Инак ще проверя .

# 62
  • Мнения: 2 196
Понеже видях на снимката,че става и за дистанционно за кола точно за това ти предложих да провериш там...До колкото знам при тях има такива малки точно,но същата дали ще има-не знам.

# 63
  • Мнения: X
За кантар за тегло е .Два броя са ми нужни.
Самият кантар е купен юни месец от Лидл . Почти не е ползван от лятото - абе направо хич.
Тези дни реших да го пробвам и не работи .
Като го купих даже не съм го разгледала добре с какви батерии работи . Та вчера като ги видях и останах озадачена.
Точно такива не съм виждала .

# 64
  • Мнения: 2 196
Дано откриеш!Или поне,ако няма питай да те насочат или може пък и да поръчат,знам ли...

# 65
  • Мнения: 2 774
Нали знаеш колко силна страна са ми обясненията кое къде се намира  Laughing, ако има неясноти - драсни на лични за по разтегнато и локумено обяснение  Laughing.

Та, отивайки към Битовия комбинат, минавайки покрай хранителен маг Русия, завиваш в ляво по улицата, водейки към бившето бистро Женди. Продължаваш нагоре по улицата, минаваш покрай тунела, минаваш покарай левчето и м/у разните му там магазини тип левчета и хран. маг Ками има маг за ел. части  с голяма жълта табела - Елимекс. Там има огромно разнообразие от батерии, а и цените са повече от екстра  Peace. Милен само там намери (поръчаха му по - точно) някакви супер специфични батерии.

Моя кантар (кухненски) е с подобни батерии, големи колкото левче, купувала съм ги и от книжарница (в Китен), от тук си ги взех точно от часовникаря в Битовия - преди 3год, над 4,50 кинта беше батерията  ooooh!. В Китен си я купих за 1,50 - не помня какви марки  бяха, но времево ...едно и също време издържаха  Peace.

# 66
  • Мнения: X
Поли  Hug  Благодаря - наистина се обърках къде е този магазин - но като ида до Русия ще го открия - града ни не е огромен все пак  Hug 
 

# 67
  • Мнения: 2 774
Не, не, завиваш в ляво, в  уличката ....минаваш покрай нашия блок (ако знаеш къде живея) и продължаваш нагоре, към бюрото по труда, преди там имаше магазин за лампиони.

Гугъл карта, стара, ако не се лъжа така настроена гледа точно към магазина за който ти говоря, ако завъртиш надясно - в дъното ще видиш Момина чешма и Сохо.....

# 68
  • Мнения: X
Аз точно за този се сетих - но нали скоро не съм ходила в тази посока.
 Ще ида някой ден. Да изсъхне малко града .
Днес май снега го няма вече.
Утре може би ще ходя да подавам декларация за детските - някаква щуротия пак са измислили.

# 69
  • Мнения: 2 774
Ако успееш да събереш всички док за един ден - евала  Laughing. Че то бележка от личната (тя се плаща, да не забравиш), че то от един работодател, че от втори, мъка, мъкааа.

# 70
  • Мнения: X
Само декларация трябвало -аз моите ги подадох юли месец . Има някаква промяна в закона и тези дето са подали юли трябва да подават декларация . Онзи ден питах по телефона.
Юли месец трябват пълни документи.
 

# 71
  • Мнения: 2 196
Жермен,помниш ли кой юли?Защото и аз юли подавах,ама на 21 т.е. по стария закон и сега не знам по новия пълен пакет ли ще подавам...И друго-нали на тези,които са отпуснали от юни и юли парички,срока е до 31 март?Щом и ти си подавала юли значи имаш време до края на март...това ми е мисълта.Ти си знаеш,де.Аз само казвам и си сверявам часовника,че съвсем се оплетох с тези изисквания и срокове покрай детските  #Crazy

# 72
  • Мнения: X
Да,до края на март е срока . Само декларация се попълва - не пълен пакет документи.
 Питах и ми обясниха по телефона. Много са любезни .
  На 26 юли съм била подала - жената провери и ми каза. Юли ще се подават пълен комплект документи , ако дотогава не измислят нещо ново.

# 73
  • Мнения: 2 196
Значи и аз така...Благодаря!
Може и скоро да отскоча да си го отметна като задължение...

# 74
  • Мнения: 21
Честита Нова Година ! Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet
 Имам един въпрос - откъде в града мога да си закупя батерии 3V CR2032
Скрит текст:
?
Досега не съм имала уред с подобни - от няколко дни кантара ми за тегло нещо не работи и трябва да ги сменя.
  Благодаря  bouquet
Жармен, намери ли си батерии? Чак сега влизам. Ако не си - сетих се за Технополис- може би там имат. Ако си си намерила - със здраве да си ползваш  кантара и моля, сподели къде.  Grinning Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт