Отговори
# 90
  • гр.Бургас
  • Мнения: 337
искам да ви попитам на вас изследвания за хепатит С правен ли ви е?
На мен ми правиха , и беше положителен за съжаление... Confused
Аз да ви се похваля днес бях при специалист да ни гледа на ехограф , понеже нали ни бяха наплашили че можело да са му слепени пръстите на бебо и тем подобни... е няма такива неща , здрав си е нашия малък мъжага и всичко си му е в нормите, а за устната където бяха казали че е подута , ни казаха че просто има като моите устнички хехех и това вече двама различни лекари го казват  Heart Eyes Heart Eyes
Супер новини.Радвам се ,че всичко е  наред с бебчето ти!  Hug

# 91
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
positivevibes много се радвам за хубавите новини  Party Party Party
Спокойно вече и ти имаш нужда от глътка въздух дето се казва  Hug вашия младеж е в перфектно здраве пу пу пу радвай се сега, чули  Heart Eyes Hug

# 92
  • Мнения: 119
positivevibes

много хубави новини ... сега само усмивкиии да има  Hug

# 93
  • Мнения: 973
Браво, Positivevibes, много се радвам!

# 94
  • Мнения: 544
искам да ви попитам на вас изследвания за хепатит С правен ли ви е?
На мен ми правиха , и беше положителен за съжаление... Confused
Аз да ви се похваля днес бях при специалист да ни гледа на ехограф , понеже нали ни бяха наплашили че можело да са му слепени пръстите на бебо и тем подобни... е няма такива неща , здрав си е нашия малък мъжага и всичко си му е в нормите, а за устната където бяха казали че е подута , ни казаха че просто има като моите устнички хехех и това вече двама различни лекари го казват  Heart Eyes Heart Eyes
Нали и ние това ти разправяхме  Hug
Радвам се за вас!!!

# 95
  • Мнения: 71
Страхотни сте мили мами  Heart Eyes Heart Eyes благодаря ви за всички успокоения и стиснати палци Simple Smile много съм щастлива, следващия ни и последен ехограф е на 29Декември чак Simple Smile многото мина, малко остана скъпички , дано всички сме здрави ,спокойни и щастливи до края Simple Smile  Praynig  Hug

# 96
  • Мнения: 752
Здравейте, и аз май настинах... Кажете капки за нос за бременни? за смучене знам Прополки. И витамин C може би ще взема.

# 97
  • Мнения: 69
Оп да взема да се запиша и тук,не съм писала от месец  Embarassed  bouquet

# 98
  • Мнения: 493
Браво на всички мами. Явно добре се грижат за бебоците. Много се радвам, че проблемите са се решили.
След като вие ме отказахте от Колдрекса... А за настинка аз правих следното: един голям компотен буркан мед, дребниш вътре един средноголям лимон, и колкото пъти минеш през кухнята хапваш по 2-3 с.л. И разтривки с ракия, по бабешки. Два-три дни и си ок.

# 99
  • Мнения: 13
Здравейте мами. Аз съм на прага на 7-мия месец и все още си пийвам сутрин по едно слабо кафенце (с кофеин). Въпроса ми е до кога мога да пия кафе? Бях чела някъде, че в 9-тия месец трябва да го спра задължително. Има ли нещо такова?

# 100
  • Мнения: 11
Здравейте прекрасни момичета! smile3525 Пожелавам ви много положителни емоции в този прекрасен слънчев ден!
Браво на всички мами. Явно добре се грижат за бебоците. Много се радвам, че проблемите са се решили.
След като вие ме отказахте от Колдрекса... А за настинка аз правих следното: един голям компотен буркан мед, дребниш вътре един средноголям лимон, и колкото пъти минеш през кухнята хапваш по 2-3 с.л. И разтривки с ракия, по бабешки. Два-три дни и си ок.
И аз препоръчвам мед с лимон като изпитано средство срещу настинка  newsm10 на мен това изключително много ми помогна.

# 101
  • Мнения: 93
Здравейте, мами Simple Smile
Аз съм в края на 25гс и бебка от 2-3 дни е много активна Grinning много ми е сладко и приятно, но въпроса ми е дали е нормално на този етап вече да шават толкова?
ПС Ние всички все се стресираме като бебоците не мърдат, ама да питам и за другия вариант Grinning

# 102
  • Мнения: 192
Нормално е да си шават. Някои бебета са по-активни, други са по-мързеливи. Сега по-скоро е симпатично, но по-нататък понякога направо е неприятно. Синът ми се случваше да ме подпре горе в дясно с крак и направо беше болезнено- все го потупвах да се размести Simple Smile
Чакай да видиш по-нататък, като реши да се обърне- и получаваш мексиканска вълна по корема  Laughing

Чак към последните седмици стават по-кротки, просто защото нямат много място да мърдат Simple Smile

# 103
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Чак към последните седмици стават по-кротки, просто защото нямат много място да мърдат Simple Smile

Ухааа, страхотно  Heart Eyes Hug Hug

# 104
  • Мнения: 93
Мерси за отговора  Hug Значи засега ще се радвам, преди да е станало болезнено, хаха Grinning

Общи условия

Активация на акаунт