Колко спи вашето бебе на 5 месеца

  • 1 804
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 860
Здравейте, мами!
Малкият на 5 месеца има следният режим - спи 12 часа през нощта, и през деня горе-долу 1 час спи, 1 час будува. Баткото си спомням, че спеше доста по-малко. Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 4 711
Здравейте, мами!
Малкият на 5 месеца има следният режим - спи 12 часа през нощта, и през деня горе-долу 1 час спи, 1 час будува. Баткото си спомням, че спеше доста по-малко. Как е при вас?
Още дълго ще помня този период, когато спеше по 11 часа през нощта с прекъсвания през 3 ч за кърмене и през деня 3 пъти по 40мин. Радвай се, че детето е поспаливо, че другият вариант е по-зле  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 741
Детенцето ти спи много наистина. Посъветва ли се с педиатъра?
Моето беше и още е дооста Непоспаливо! През ноща спеше по 6ч. в добрите нощи,инаме няма вечер, няма денем през 2ч. мляко. Будува 1-2ч. и спи 30-40 мин.. Peace

# 3
  • Мнения: 364
Защо да се съветва с педиатър, има си поспаливи деца  Whistling Моето до 6тия месец очите не съм му виждала  Mr. Green Сега на 1,3 месеца спи от 21,00 до 09,00 без прекъсване и по 2-3 часа през дена  Peace

# 4
  • Мнения: 741
Защо да се съветва с педиатър, има си поспаливи деца  Whistling Моето до 6тия месец очите не съм му виждала  Mr. Green Сега на 1,3 месеца спи от 21,00 до 09,00 без прекъсване и по 2-3 часа през дена  Peace
Разбира се, че има поспаливи деца, знам, но щом авторката се притеснява за нещо е по-добре да попита лекар. Прекалено продължителният сън може да е индикация за някое заболяване например недостиг на витамин В12, анемия.. . Като некомпетентно лице, не бих си позволила да я плаша, нито да я успокоя, затова съм споделила личния си опит и препоръка за лекарско мнение.

# 5
  • Мнения: 364
Разбирам те  Peace Мисля, че в 6тият месец се пускат и пълни изследвания  newsm78

# 6
  • Мнения: 741
Да точно така, има си изследвания,ще се види хемоглобина, левкоцитите и т. н. и ще стане ясно има или няма проблем. Иначе поздрави зза поспаливите бебета.  Hug

# 7
  • Мнения: 364
Хихи благодарим .. те нямат избор с тези поспаливи родители  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт