Отговори
# 30
  • Мнения: 1 379
Да се включа и аз - днес бях на ЖК, пуснаха ми изследвания, които ще направя в понеделник сутринта, мериха ме и гледахме бебчо - всичко е наред,бебчо е 290 грама и си отговаря на 19та седмица Simple Smile  трябва да се запиша за ФМ, но още се чудя дали да е отново във Фемина. Иначе и на мен лекарката ми каза, че записа на тонове започва от 34 г.с. и че другия път трябва да направим и микробиология.
Също така я питах какво мога да пия за настинка, защото съм болна, и каза че може парацетамол и колдрекс, но не повече от 3 на ден.
Това е от мен засега, хубава вечер и невероятен уикенд на всички Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 446
Сад браун айс, благодаря за хубавата тема! Честити добри новини от ФМ.

Плами, как си? Май отдавна не си писала

# 32
  • Мнения: 76
Здравейте ,

  Simple Smile Днес съм на фетална морфология - толкова много се вълнувам, дано всичко е наред и да видя сладката муцунка  baby_neutral

Вчера още на първата страница се записах да следя темата , а днес коментара ми е изтрит , знаете ли защо  newsm78

# 33
  • Nearby
  • Мнения: 194
Тединка_, как мина ФМ?

# 34
  • Мнения: 76
Мина супер , много съм щастлива -ще си имаме момиченце  Heart Eyes лапаше си ръчичките , прозяваше се , криеше се , абе беше прекрасно изживяване за мен . Днес цял ден не мога да се отърся от емоцията Simple Smile Иначе в 19 г.с тежи 330 гр , 21 см . Док каза , че върви седмица назад , но аз винаги съм била с късна овулация , така е е нормално Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 379
Мина супер , много съм щастлива -ще си имаме момиченце  Heart Eyes лапаше си ръчичките , прозяваше се , криеше се , абе беше прекрасно изживяване за мен . Днес цял ден не мога да се отърся от емоцията Simple Smile Иначе в 19 г.с тежи 330 гр , 21 см . Док каза , че върви седмица назад , но аз винаги съм била с късна овулация , така е е нормално Simple Smile

На мен моята лекарка вчера ми каза, че бебчо е 290 гр и си отговаря на 19 г.с. Simple Smile 

# 36
  • Мнения: 76
Изглежда всеки си има различни  критерии , ама щом е съразмерно и се развива няма проблеми  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 918
Ние сме 392 гр. в 21 седмица. Докторката каза, че толкова трябва да бъде, а по всякакви програми, които имам, излиза, че трябва да бъде 360 гр. Според мен казват, че отговарят, защото са +- 50 гр., а ехографа няма как да изчисли с точност. Иначе ние сме с розови гащи, потвърдени и след ФМ, на която казаха, че се развива отлично. Много се радваме!  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 155

Вчера още на първата страница се записах да следя темата , а днес коментара ми е изтрит , знаете ли защо  newsm78
[/quote]

И при мен е така  newsm78

# 39
  • Мнения: 128
Здравеѝте момичета.Искам да ви попитам знаете ли дали може да се взема валидол по време на бременост?

# 40
  • Мнения: 237
DeniDen и Тединка_  не съм сигурна, защо са ви изтрили коментарите, но ако са били само с текст запис до колкото си спомням от правилата на форума се счита за излишен спам. Така, че може админите да са ги изтрили.

Момичета иначе, темата ни е толкова хубава всеки път благодарение на всички хубави новини, които споделяме в нея, така че оформлението й е само за уют а другото е от всички вас. Все пак благодаря!!!

Аз за днес нямам никакви хубави новини - имах малко дерзания около една моя роднина и реакцията й на това, че ще си имаме момиченце, ама се старая да не мисля за това, защото ми става тъжно, че има хора с предпочитания за пол ... Има хора които се борят с години да си имам детенце и се молят всеки ден на господ, а някой си тръгнал да има и претенции .. Аз съм благодарна, че нещата ни се получиха и единственото което искам е да ни е живо и здраво детенцето. Това не е нещо, което се поръчва по каталог!!! Както и да е ... не искам да ви натоварвам

Приятна и уютна вечер момичета!!!  bouquet

# 41
  • Nearby
  • Мнения: 194
При мен хубавото е, че ме изписаха и вече съм си вкъщи. И най-накрая си усетих мъничето. Много се развълнувах  Blush

Осцилококцинума помогна до някъде и пресече настинката. Обаче ми стана много зла кашлица Sad
Сега пия сироп Стодал и ще ходя да си търся черна ряпа утре, че не се издържа. Приемам съвети за лечение всякакви Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 3 669
Divane_divo, аз до ряпата не стигнах, но днес съм трети ден на стодал и се чувствам по-добре, а определено има и ефект от него. Добре завърнала се вкъщи и следващия път в болница чак за раждането  Hug

Тъжни очи, надявам се скоро да станеш "Happy eyes" Simple Smile  Не обръщай внимание на такива хора и не се натъжавай заради тях. Предстои ти едно голямо щастие, така че мисли за тези хубави моменти  Hug
През трънливия път по който минах, за да стигна до тук отсях хората, които биха ме натъжили или които са се опитвали да ми досаждат. Към днешна дата повечето, които научиха, че съм бременна буквално се разплакаха на новината, защото знаят колко сила и търпение ми трябваше, за да се радвам и аз на този невероятен момент. И съм благодарна, че имам такива приятели.

# 43
  • Мнения: 1 256
Мед, ванилия и масло. Всичко това се смесва и се хапва по една лъжичка. Но незнам пропорции и на колко често да се яде. Правила съм го, но всичко на око. И това с ряпата става.

# 44
  • Мнения: 832
DeniDen и Тединка_   не съм сигурна, защо са ви изтрили коментарите, но ако са били само с текст запис до колкото си спомням от правилата на форума се счита за излишен спам. Така, че може админите да са ги изтрили.

Момичета иначе, темата ни е толкова хубава всеки път благодарение на всички хубави новини, които споделяме в нея, така че оформлението й е само за уют а другото е от всички вас. Все пак благодаря!!!

Аз за днес нямам никакви хубави новини - имах малко дерзания около една моя роднина и реакцията й на това, че ще си имаме момиченце, ама се старая да не мисля за това, защото ми става тъжно, че има хора с предпочитания за пол ... Има хора които се борят с години да си имам детенце и се молят всеки ден на господ, а някой си тръгнал да има и претенции .. Аз съм благодарна, че нещата ни се получиха и единственото което искам е да ни е живо и здраво детенцето. Това не е нещо, което се поръчва по каталог!!! Както и да е ... не искам да ви натоварвам

Приятна и уютна вечер момичета!!!  bouquet

Нямам думи - хората и близките могат да бъдат адски нетактични. Тъжни очи, казвам го от опит - няма по-хубаво нещо от това да имаш момиченце като първо дете. За мен беше и сбъдната мечта. Не се натъжавай и гледай на това с позитивизъм. Четох, че жените - достойни за повторение по красота - имало момиченца Simple Smile това в кръга на шегата - просто не оставяй някой да ти отнеме това щастие и да те натъжава с глупостта си!!!
Divane, бързо оправяне и дано скоро си по-добре.
На всички други - прекрасно новини само да носите покрай мъниците  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 23:01 от моята звездичка

Общи условия

Активация на акаунт