Данон Дуо,давате ли?

  • 1 308
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
"Данон" - не купувам за нас, а още по-малко ще го дам на детето си! Naughty

 newsm10

# 16
  • Мнения: 527
Моят е малък, но и аз не съм фен на Данон, взимам му от тези на Нестле, подходящи за възрастта му. Обожава бисквитения десерт и ванилията  feeding

# 17
  • Мнения: 666
Можеш да му даваш аз лично на Данон имам доверие нямам по- скоро доверие на домашно подквасените млека и на кисели млека от неизвестни фирми- някой като пусне слуха че Данон е пълна химия направо започвам да се смея това не е вярно киселото мляко издържа повече и не се вкисва не защото съдържа консерванти , а защото се прави в стерилна среда, технологията на десертите е по- различна , там вече се съдържа сухо мляко , но това да не те притеснява - то затова има разнообразие на пазара който иска  купува коийто не иска не

# 18
  • Мнения: 1 037
аз също давам само на Нестле,специализирани за бебчета!Мисля,че в Данон има много стабилизатори!

# 19
# 20
  • Мнения: 844
И аз давам, но от другите млека с парченца плодове. Не харесвам крмеовете и сметаната и не смятам да му давам и на него, много е тежко за възрастта му.Тя щерката не ще да ги яде, пък кво остава за малкия.

# 21
  • Мнения: 3 042
Какво беше Данон Дуо, че в момента не се сещам newsm78

Данон Дуо е кремче,  newsm78което мисля съдържаше и сметана, покрито с бита  сметана отгоре. Те са 2 вида шоколад и ванилия.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
"Данон" - не купувам за нас, а още по-малко ще го дам на детето си! Naughty

 newsm10
На същото мнение съм.Веднъж яде като бяхме на гости Tired

# 23
  • Мнения: 3 861
Ама ще трябва да открадна и технологията Laughing
Честно казано се учудвам на мамите,които не дават...
Вместо да крадеш технологията, уроци по химия трябва да взимаш...
Няма какво да се чудиш, аз съм от тези майки, които не дават. Зорлем детето си няма да тровя с боклуци. А че са вкусни, вкусни са, спор няма ама са и вредни. Вместо да му давам такова готово мляко, предпочитам да му забъркам натурално кисело мляко с пресни плодове напр. По същата причина не давам и чипс и зрънчо все още пък нека ми се чудят другите майки. Вредни са и това си е!

Общи условия

Активация на акаунт