Кой антидепресант ви помага да се справяте с тревожността и паниките?

  • 35 607
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 331
а случайно тук да има някой със ОКР или по точно ужасно натрапчиви мисли (които ме карат да мисля че ще полудея или че ще се хвърля от някъде) ...
В момента не пия нищо но ме интересува дали някой пие АД за това и дари имат ефект поне минимален положението при мен е много зле

Аз. Пия от години АД. Доволна съм, много. Скоро реших да ги спирам и си припомних какво е чудо без...Доколкото знам при всеки действат различни медикаменти. 

# 16
  • Мнения: 760
а случайно тук да има някой със ОКР или по точно ужасно натрапчиви мисли (които ме карат да мисля че ще полудея или че ще се хвърля от някъде) ...
В момента не пия нищо но ме интересува дали някой пие АД за това и дари имат ефект поне минимален положението при мен е много зле

Аз. Пия от години АД. Доволна съм, много. Скоро реших да ги спирам и си припомних какво е чудо без...Доколкото знам при всеки действат различни медикаменти. 

То си е ясно че при всеки действат различно мисълта ми беше дали има някой със ОКР и да каже какъв АД е пил .. иначе дори след катородя нямам намерение да пия АД .... абсистенцията след шестмесечно пиене беше ужасна представям си да пиеш със години и да ги спреш. Успех  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 331
Ланвексин. Спирането, ако ги спираш по схема от пси-то ти, не е проблем. А по-скоро живота след това.

# 18
  • Мнения: 2 165
Ланвексин. Спирането, ако ги спираш по схема от пси-то ти, не е проблем. А по-скоро живота след това.
Преди време съм пила Ефектин. Свикнах доста трудно с него. Много страдах от коремни болки, около два-три месеца го пих и ми го спряха понеже спря да ми помага. Около месец бях доста добре, спря да ми действа, хем вдигнахме дозата на 300 мг /4 табл./ нещата станаха нетърпими. Wink

# 19
  • Мнения: 2 165
Имате ли отзиви за Аурорикс? Един психиатър ми го изписа преди месец, но така и не съм го пила..☺

# 20
  • Мнения: 2 165
Мнение за Тритико? 😊

# 21
  • Мнения: 60
Аз пих деанксит и ксанакс.

# 22
  • Мнения: 2 480
Мнение за Тритико? 😊

Вече Ви го написах. Можете да надникнете и в дира. И там мненията бяха впечатляващи.

# 23
  • Мнения: 2 165
Цитат на: neli_20 link=topic=882090.ms
g32209725#msg32209725 date=1450439487
Мнение за Тритико? 😊
Вече Ви го написах. Можете да надникнете и в дира. И там мненията бяха впечатляващи.
Забравила съм.Извинявай, ще може ли да ми го копираш пак. Благодаря.
Явно есциталопрама е най предписван и най-добър, така го разбирам аз Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 480
Най-зле се почувствах с тритико и то веднага. Моята майка-също. Чудя се дали изобщо има доволни хора от тези лекарства......

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=psiho&Number=19483445 … ollapsed&sb=5

# 25
  • Мнения: 2 165
Най-зле се почувствах с тритико и то веднага. Моята майка-също. Чудя се дали изобщо има доволни хора от тези лекарства......

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=psiho&Number=19483445 … ollapsed&sb=5
А от кое се почувства добре?

# 26
  • Мнения: 2 480
От никой антидепресант. Всичките включително и деанксит ми действат зле. Но аз нямам депресия и панически атаки, а главоболие и безсъние. За главоболието-аулин, а за безсънието геродорм, зопиклон. Изписваха ми АД+обезболяващи, за да подтиснат главоболието.
Не бяха почтени да обяснят, че така само замазват проблема, а не го решават.

# 27
  • Мнения: 2 165
Добавих и новия ДУЛОКСЕТИН:)

Общи условия

Активация на акаунт