Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 97 599
  • 517
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 165
И аз съм с питане за БХС...с предната бременност давах кръв в Лина, а резултата ми дойде от НГЛ, после лично с проф.Кременски се консултирах по e-mail.
Сега ми предстои да правя БХС и ако не го пращат в София, не виждам смисъл...много насериозно са се взели ми се струва.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 36
И моя БХС го правих в лината , така и не се наканих за Варна...за съжаление резултатите не сам ного хубави и сега се налага амниоцентеза след 3 седмици. Въобще не ми се ходи до София , още съм на утрогестан , не знам как ще ми понесе пътуването ...пак си мисля за Варна като вариант , при д-р Яков...четох само хубави отзиви за него . Някой тук да сие правил амниоцентеза и ако да ,къде ?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И моя БХС го правих в лината , така и не се наканих за Варна...за съжаление резултатите не сам ного хубави и сега се налага амниоцентеза след 3 седмици. Въобще не ми се ходи до София , още съм на утрогестан , не знам как ще ми понесе пътуването ...пак си мисля за Варна като вариант , при д-р Яков...четох само хубави отзиви за него . Някой тук да сие правил амниоцентеза и ако да ,къде ?
Гери, за Яков мога само прекрасни неща да кажа. От друга страна пътуването до София може би е по-добре. Аз пътувам до Варна на всеки 3 седмици, много ми е трудно дупки, неравности. Предния път си докарах страхотни контракции. Утре пак сме натам, но този път със сака за болницата за всеки случай.
Не се навивай предварително, нали знаеш, че тези резултати са на база математически вероятности. Случаите, в които резултатите са притеснителни, а после няма нищо са безброй. Късмет  Hug

# 63
  • Мнения: 7
И моя БХС го правих в лината , така и не се наканих за Варна...за съжаление резултатите не сам ного хубави и сега се налага амниоцентеза след 3 седмици. Въобще не ми се ходи до София , още съм на утрогестан , не знам как ще ми понесе пътуването ...пак си мисля за Варна като вариант , при д-р Яков...четох само хубави отзиви за него . Някой тук да сие правил амниоцентеза и ако да ,къде ?
На моя позната БХС не беше добър,но роди живо и здраво бебенце.Дано и при теб да е така!А относно д-р Яков наистина е много добър!

# 64
  • Мнения: 27
И моя БХС го правих в лината , така и не се наканих за Варна...за съжаление резултатите не сам ного хубави и сега се налага амниоцентеза след 3 седмици. Въобще не ми се ходи до София , още съм на утрогестан , не знам как ще ми понесе пътуването ...пак си мисля за Варна като вариант , при д-р Яков...четох само хубави отзиви за него . Някой тук да сие правил амниоцентеза и ако да ,къде ?

Гери, БХС правих във Варна, Майчин дом при д-р Яков. И при мен се наложи амниоцентеза, която правих юли месец там при д-р Атанасова. Понеже д-р Яков е извън страната, за момента тя извършва тази процедура. Страшно съм доволна от вниманието и професионализма й. Изобщо целият персонал на болницата са много мили и внимателни. Понеже тази процедура е по здравна каса, има 3 дневен престой в болницата. Първоначално и аз за София мислих, но проучих нещата във Варна и не съжалявам. При мен всичко е наред, и при теб ще е наред. Стискам палци всичко да е наред!

# 65
  • Мнения: 30
Здравейте мами !Искам да Ви попитам за коритото за къпане .
Какво бихте препоръчали и вие на какво се спрахте-със стойка или без?
Благодаря!

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Здравейте мами !Искам да Ви попитам за коритото за къпане .
Какво бихте препоръчали и вие на какво се спрахте-със стойка или без?
Благодаря!
Ползвах със стойка предният път, сега също такова ще купим. Много е удобно.

# 67
  • Мнения: 1 280
Какво мислите за доктор Ганчев? Работи в окръжна има и частен кабинет на улицата зад Строителен.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Какво мислите за доктор Ганчев? Работи в окръжна има и частен кабинет на улицата зад Строителен.
Той ми водеше първата бременност. Изобщо не съм доволна, подцени състоянието ми и се оказах с разкритие и скъсена шийка в 26 г.с. Едва удържахме бебето до 36 г.с., а той дори не се поинтересува как съм - видях го веднъж в коридора на Патологията, знаеше че съм там и не прояви интерес.  Имала съм контракции, трябвало е да лежа, да пия магнезий, но въпреки оплакванията ми, той казваше че няма нищо. Като ме изписаха от болницата ми каза още в началото на 36 г.с. да спра хапчетата, в резултат на което родих след 3 дни.
Това е моят опит, което не означава, че няма доволни от него. Пък знам ли, онова беше преди 10 год., сега може да е различно (надявам се).

# 69
  • Мнения: 1 280
Леле милата....Ами препоръчайте ми някой засилих се към "Дева Мария" , защото виждам, че доста жени са родили или ще раждат там.На теста с 11 дневно закъснение имам две чертички и след Нова година ще ходя на преглед.

# 70
  • Мнения: 337
Аз съм при д-р Татарова, доволна съм. Скоро ще раждам секцио при нея,ще пиша. Д-р Ирмов също ми е водил 2 прегледа и от него съм доволна.

# 71
  • Мнения: 1 280
Колко струва прегледа при нея?

# 72
  • Мнения: 1 555
Колко струва прегледа при нея?

Мисля, че е 35лв, но няма нужда да го плащаш, вземи си направление от личния за първото посещение, на него те регистрира като бременна и следващите прегледи са ЖК, не се плаща нищо по здравна каса. ЖК водят в св.София, в Девата ако отидеш са само платени прегледи.

# 73
  • Мнения: 337
Аз нямах търпение и ходих до Девата за първия и втория преглед при д- р Ирмов и си платих. В Св. София не знам колко е, може би към 30 лв. След което си взех направление от личната за ЖК и се записах при д- р Татарова.

# 74
  • Мнения: 1 280
Колко струва прегледа при нея?

Мисля, че е 35лв, но няма нужда да го плащаш, вземи си направление от личния за първото посещение, на него те регистрира като бременна и следващите прегледи са ЖК, не се плаща нищо по здравна каса. ЖК водят в св.София, в Девата ако отидеш са само платени прегледи.

Извинявай, но не разбрах добре. По здравната каса ли минават прегледите при др Татарова или не ?

Общи условия

Активация на акаунт