Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 211
  • 517
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 280
Аз като отидох за пръв път в ДМ за установяване на бременността си платих преглед и ехографа.

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 175
Здравейте. Бременна съм в 12 г.с. и ми предстои ФМ при д-р Драгнева. Ако някой е правил при нея, моля за мнение.

# 302
  • Мнения: 65
Аз като отидох за пръв път в ДМ за установяване на бременността си платих преглед и ехографа.

Да и аз така, но вече като се запишеш на ЖК не се плаща.... иначе здравните ти покриват дефакто само 2 видео зона но те не взимат допълнително пари.

# 303
  • Мнения: 1 280
Най-добре в Света София.Лекарите са същите и всичко минава по здравна каса.Ако лекаря е добра душа всеки път като отидеш на преглед ще те гледа на видеозон безплатно.

# 304
  • Мнения: 1 556
Драгнева е велико недоразумение, изберете си някой друг, всички в Девата са невероятни и не е като да нямате избор, не разбирам само това същество защо още изобщо практикува.

# 305
  • Мнения: 206
Момичета....не мога да се реша, при кого да ми е ФМ - при Троянчев или при Парушева? Sad
Какво ще кажете вие?

# 306
  • Мнения: 37
escarlata и аз след дълго чудене между Троянчев и Парушева днес си запазих при Парушева час, но нямам лични впечатления просто нея ми препоръчаха.

# 307
  • Мнения: 65
Момичета....не мога да се реша, при кого да ми е ФМ - при Троянчев или при Парушева? Sad
Какво ще кажете вие?

Троянчев

# 308
  • Мнения: 206
Записах се при Троянчев - за 20.05... Ходила съм при Парушева, хареса ми, но виждам,че Троянчев доста добре се налага в Бс.... Та да видим Simple Smile

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 449
Аз ходих на фетална при д-р Троянчев, много съм доволна. Прегледът беше обстоен и лекарят обясняваше всичко.

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 436
След месец и на мен ми предстои ФМ,чудя се за Троянчев или да пътувам към София?Ако има дама,която е ходила до София  да сподели.

Последна редакция: ср, 04 май 2016, 09:56 от cara mia

# 311
  • Мнения: 65
След месец и на мен ми предстои ФМ,чудя се за Троянчев или да пътувам към София?Ако има дама,която е ходила да сподели.

Аз останах много доволна от Троянчев. Препоръчвам го.

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 36
Др.Панайотова в Девата препоръчвам с две ръце,тя е гостуващ лекар от Шейново. Изключително кадърен млад лекар , също така освен специалист по ФМ е специализирала и Ф.ехокардиография и гледа и сърцето обстойно !!!

# 313
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И от мен глас за д-р Ж.Панайотова в ДМ.

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 436
Др.Панайотова в Девата препоръчвам с две ръце,тя е гостуващ лекар от Шейново. Изключително кадърен млад лекар , също така освен специалист по ФМ е специализирала и Ф.ехокардиография и гледа и сърцето обстойно !!!
Благодаря!Не бях чувала!Щом прави и ФЕ е чудесно!Има ли някакъв график или трябва да питам в ДМ?

Общи условия

Активация на акаунт