Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 025
  • 517
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 436


Може ли някое от момичетата,вече родили и татковците са ползвали отпуск по бащинство, да се включат с информация,относно документи и прочие?Благодаря!Може и на лс.

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 449

Никой няма да дава лекарства на доносено и здраво бебе без да е необходимо. На дъщеря ми родена в 38г.с. не са давани  и на рецептата при изписване освен капки за колики не фигурираха лекарства. За кърменето много помагат. Родих в средата на март. Сега не знам как е.

Родих в Девата на 21 август. Никой не е давал лекарства и на моето дете. В рецептата имаше изписан спирт за пъпчето, глюкоза за физ. жълтеница и капки за колики. Относно хигиената, нашата стая я почистваха по 2 пъти на ден. За кърменето показваха ни как да кърмим и ни насърчаваха всеки ден докато бях в болницата (бях с още две момичета в стаята и трите кърмихме). Да, имат доста работа в момента, но за момент не съм усетила липса на внимание. Аз съм много доволна от всички там - лекари и акушерки.  Peace

# 452
  • Мнения: 237
Избрахте ли си педиатър, препортчайте ми някой добър в центъра ,братята, Възраждане. Колко време преди да се роди трябва да го изберете

# 453
  • Мнения: 1 280
Има ли жени водили ЖК при др. Ирмов?Искам да попитам всеки път ли ви е гледал на ехограф или само два пъти както е по ЗК? Peace

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 449
Избрахте ли си педиатър, препортчайте ми някой добър в центъра ,братята, Възраждане. Колко време преди да се роди трябва да го изберете
Аз си избрах д-р Марияна Константинова, кабинетът ѝ е в Транспортна болница. Хубавото е, че записва часове и че те се спазват. Избирането поне в моя случай беше следното - месец преди термина ѝ се обадих да попитам дали приема нови пациенти, когато каза да, се разбрахме да ѝ звънна в деня, в който ни изпишат от болницата, за да може на следващия ден да дойде у дома да прегледа бебка.

# 455
  • Мнения: 2 429
Има ли жени водили ЖК при др. Ирмов?Искам да попитам всеки път ли ви е гледал на ехограф или само два пъти както е по ЗК? Peace
Винаги, когато пожелаех или той преценеше, че се налага.

# 456
  • Мнения: 373
Здравейте, някой има ли телефона на д-р Кироваков?

# 457
  • Мнения: 15
Здравейте!Някой знае ли в мбал Бургас с какво ам захранват бебчетата? Така и не ми казаха. Благодаря предварително. 

# 458
  • Мнения: 2 429
Здравейте!Някой знае ли в мбал Бургас с какво ам захранват бебчетата? Така и не ми казаха. Благодаря предварително. 
Фризолак

# 459
  • Мнения: 2 429
Здравейте, някой има ли телефона на д-р Кироваков?
Имам тези, пробвай ги Кироваков – 056 816454, 0876 357 732, 0899 922 752

# 460
  • Мнения: 373
Здравейте, някой има ли телефона на д-р Кироваков?
Имам тези, пробвай ги Кироваков – 056 816454, 0876 357 732, 0899 922 752

Благодаря  Hug

# 461
  • Мнения: 237
Здравейте мами раждащи 2016, споделете тези които сте родили къде и при кого и на тези които им предстои за къде са се насочило

# 462
  • Мнения: 373
Здравейте мами раждащи 2016, споделете тези които сте родили къде и при кого и на тези които им предстои за къде са се насочило

И аз се включвам и ако може отзиви за Гамишев и мбал Черноморска.

# 463
  • Мнения: 5 108
Аз раждах при д-р Дорийска в Бургасмед. Много съм доволна от нея. Д-р Гамишев ми направи много добро впечатление по време на визитациите, но нямам други наблюдения от него.

# 464
  • Мнения: 9 611
Здравейте мами раждащи 2016, споделете тези които сте родили къде и при кого и на тези които им предстои за къде са се насочило

Препоръчвам д-р Ирмов (или ак.Каприева), Дева Мария.

Общи условия

Активация на акаунт