ЛОНДОН - 8

  • 101 199
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 1 460
London, here we come  newsm44 Най-накрая и ние се сдобихме с билети. След много чудене и изчакване се възползвах от днешното намаление на Уиз и взех билети за май - 813 лева за 4 възрастни с един чекиран и един голям салонен багаж. Първата стъпка е извървяна и сега предстои да платя за апартамента. Вгледала съм се в един в 1 зона, да ме пита човек какво още му се чудя  newsm12

и ние търсим апартамент също за май, засега резервирахме един, но е с безплатен отказ, ако те интересува ще ти го споделя и ти сподели как ти върви търсенето

# 211
  • Мнения: 606
Благодаря на всички за полезната инфо!Разгледах всичко и в крайна сметка  една приятелка ,която живее там ни покани в нейният апартамент-оказа се ,че по това време ще се прибира в БГ ,и на практика жилището е бапълно свободно!Успех на всички търсещи -мислех ,че в Париж хотелите не са кой знае какво ,но тук направо се шокирах Wink

# 212
  • Мнения: 37
Здравейте,
можем ли трима души да пътуваме с една Ойстер кард или всеки трябва да има отделно ?
И по-евтино ли е ако я поръчам онлайн или да си я купя директно на Лутън.
Мерси

# 213
  • Мнения: 8 912
Здравейте,
можем ли трима души да пътуваме с една Ойстер кард или всеки трябва да има отделно ?
И по-евтино ли е ако я поръчам онлайн или да си я купя директно на Лутън.
Мерси
Всеки е с отделна. Самият принцип на картата не го позволява.
Няма значение откъде ще я купиш, цената е една.

# 214
  • Мнения: 37
Здравейте,
можем ли трима души да пътуваме с една Ойстер кард или всеки трябва да има отделно ?
И по-евтино ли е ако я поръчам онлайн или да си я купя директно на Лутън.
Мерси
Всеки е с отделна. Самият принцип на картата не го позволява.
Няма значение откъде ще я купиш, цената е една.


Благодаря

# 215
  • Milano
  • Мнения: 3 679
Цената е една, но виж колко ще ти излезне доставката.

На мен за Италия ми излиза 13,85 евро за 2-3 работни дни с ТНТ и 6,85 евро с бърза поръчка с пощите за седмица...т.е. най-добре си купете Визитор Ойстер кард на летището или нормална Ойстер в Лондон.


Сребърна паричка, а някакъв разказ?
Хареса ли ви, детето забавлява ли се?

Май и аз не писах, но града ми харесваше с всеки изминал ден все повече.
Любима зона - Regent str. и наоколо.

# 216
  • Мнения: 8 912
Какъв е изобщо смисъла да си купиш ойстер карта онлайн  и да ти я доставят на място, където не можеш да я ползваш?
Лутън е извън ойстер зоните /освен ако няма промяна от януари'2016/ и реално картата не трябва със слизането от самолета.

# 217
  • Milano
  • Мнения: 3 679
Незнам.
Отговарям на питането по-горе. Аз съм си я купила на летището.

Визитор Ойстер може да се купи само извън Лондон, има някакви намаления в някои магазини и ресторанти, които нормалната Ойстер няма.

Да си преценят коя предпочитат (има разлика в депозита).

# 218
  • Мнения: 37
Незнам.
Отговарям на питането по-горе. Аз съм си я купила на летището.

Визитор Ойстер може да се купи само извън Лондон, има някакви намаления в някои магазини и ресторанти, които нормалната Ойстер няма.

Да си преценят коя предпочитат (има разлика в депозита).

Благодаря за инфото.

# 219
  • Мнения: 37
Какъв е изобщо смисъла да си купиш ойстер карта онлайн  и да ти я доставят на място, където не можеш да я ползваш?
Лутън е извън ойстер зоните /освен ако няма промяна от януари'2016/ и реално картата не трябва със слизането от самолета.


Аз няма да я ползвам за Лутън, а за Лондон

# 220
  • Мнения: 463
Освен закупените билетите, вече резервирахме и апартамент. Ще останем тук http://www.magicrentals.com/en/ap/270  За 6 нощувки - 1080 евро. Дано само всичко да е така, както е обявено .

Сега остава да купя билети за трансфера от и до летището. Пристигаме в 8.25 сутринта, а обратния полет ни е в 21.25 часа. Чудя се какви билети да резервирам. В 9.25 часа от Лутън и в 17.30 часа към летището дали са добре? Как мислите, дали има вариант да паднат цените, защото в момента за първия билет ми дава цена над 5 паунда, връщането е 2 и нещо. Дали да рискувам и да изчакам, или да купувам, защото предишния автобус в момента е над 7 паунда, а  със следващия - в 9.55 часа ще изгубим много време в чакане на летището? И последно, понеже ще стане ясно дали може да се настаним в апартамента по-рано едва три седмици преди пътуването, а на Baker street ни е по-удобно да слезем, ако си вземем билетите до Victoria ще има ли проблем да слезем на Baker street?   

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Може ли да ми кажете с Easybus деца до колко години са безплатни? Чета в сайта им, че трябва да се носят столчета за малките деца (ако правилно съм разбрала), а нашето а на 3,5г. Има ли такова нещо? И другият проблем е, че ще сме с голям по размери сак (32 кг) общо трима възрастни, а виждам, че има някакво ограничение за багажа. Не виждам обаче откъде се доплаща за голям багаж и колко.
Да си побутна въпросчето, има ли някой пътувал с малко дете и много багаж, да помогне  Hug
Сребърна паричка  bouquet

# 222
  • Мнения: 301
И последно, понеже ще стане ясно дали може да се настаним в апартамента по-рано едва три седмици преди пътуването, а на Baker street ни е по-удобно да слезем, ако си вземем билетите до Victoria ще има ли проблем да слезем на Baker street?   


Няма проблем, просто споменете на този, който ви проверява билетите (при качване в автобуса), че искате да слезете на Бейкър Стрийт.

# 223
  • Мнения: 125
ican, децата не пътуват безплатно, купува им се редовен билет.

Доплащането за багаж става като се купи един допълнителен билет. Ако правилно съм разбрала, че вие сте трима души с един общ куфар от 32 кг, аз не бих доплащала предварително. Ако се наложи, ще го направя на място.


chochko, билетите е ок да са 1 час след кацане и 4 часа преди излитане.
За цените на билетите - според мен с приближаването на датата цената само ще нараства. Това са моите наблюдения, които обаче не са особено задълбочени.

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 461
ican, децата не пътуват безплатно, купува им се редовен билет.

Доплащането за багаж става като се купи един допълнителен билет. Ако правилно съм разбрала, че вие сте трима души с един общ куфар от 32 кг, аз не бих доплащала предварително. Ако се наложи, ще го направя на място.

Да, съвсем правилно си разбрала трима възрастни и детето общо сме с един багаж. Много благодаря за отговора  bouquet А за детските столчета, знаеш ли нещо, не вярвам всички да мъкнат такива  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт