Гримиране – идеи и техники (Тема № 63)

  • 97 369
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 643
Не съм се включвала наистина много отдавна , Аленка уау , станала си супер добра ,  браво  bowuu
Та аз се вяснах само да ви питам , коя спирала би стояла по-добре , златна или сребърна?обичам много различното от стандартното(говоря за черна)имам синя , лилава , зелена и ето пуснали са и златна и сребърна , но не мога да се реша , най-много да поръчам и двете , но все пак ми се иска да пробвам първо с една , защото да не се окаже някоя фалшива и да не става за нищо
Гушки на всички  Hug Hug

# 46
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Благодаря Simple Smile

Сребърното е за студен тип дами, на мен би ми стояла сребърна Simple Smile

Златното зависи колко е златно и с какъв тон - може да е топло и оранжевеещо, или студено зеленеещо ...

# 47
  • Мнения: 2 643
https://www.avon.bg/elektronna-broshyra/#/broshura-15

Ако ти се занимава на стр.122-123 са , аз сега съм с черна коса  Blush бях го махнала това черно толковааа трудно , бях светло руса , червенокоса и айде пак черна Laughing мисля , че сребърното би стояло добре на чернокоси newsm78

Тук съм моята дъщеричка , не си личи на снимката , но съм със сенки  Mr. Green
Скрит текст:

# 48
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Благодаря Simple Smile Струва ми се, че сребърната е за студен тип жена, а златната за топъл тип Simple Smile Може да се слагат и по връхчетата на миглите само или над черна спирала, като снежинки Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 643
Да , то точно идеята ми е да слагам първо черната , а после отгоре за акцент сребърната , ох не знам , да взема и двете да ги поръчам ли  Mr. Green

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Не са скъпи, та не виждам какво се чудиш Simple Smile И да споделиш после Simple Smile

# 51
  • Мнения: X
Отдавна не съм се вясвала в тази тема, но след големите жеги пак се върна желанието ми за грим и съответно почвам да чета повече в КМ.  Grinning

Четох разни публикации за трендовете през този сезон и останах много доволна от прочетеното (без частта с очните линии). Съответно бутнах настрана почти всички сенки и червила, всички бронзъри, контуриращи продукти, моливи за очи и очни линии и ходя с розови бузи с кремообразен руж, големи мигли, леки бронзови сенки без cutcrease и никакви контури, хайлайтъри и подобни. Точно като за мен. На устните с този гланц, а от днес и с Ruby Woo.  Heart Eyes Не знам защо съм го пропускала това червило досега.  Crossing Arms

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Хах, това ли било - аз носих няколко пъти червено червило (рядко се случва) и получих коментари, че съм в крак с модата, но нямах идея какво се налага Simple Smile

# 53
  • Мнения: X
И аз отдавна не бях носила червено червило, не знам какво ми стана, че си купих този гланц, сега пък с RW съвсем. Вчера на опашката на касата в МАС три жени една след друга плащахме все това червило и молив. Нещо като униформа е напоследък наоколо.  Laughing
Между другото, съжалявам че купих молива със същото заглавие, трябваше Cherry да взема. Този не си пасва идеално с червилото. Мисля, че трябва да е една идея по-тъмен цветът.  Thinking

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
И аз харесвам, когато контурът е с една идея по-тъмен от червилото. То реално не се вижда, но придава дълбочина Simple Smile

Аз по повод Хелоуийн се впуснах в червеното и после по друг повод Simple Smile

# 55
  • Мнения: X
Те всъщност са един и същи цвят, срещу което нямам нищо против, но червилото е много по-пигментирано от молива, и като ги сложиш заедно, ако не стигнеш с червилото до самия ръб на устните, той изглежда леко по-светъл.

# 56
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Пробвай да подостриш молива Simple Smile Може да е позасъхнало острието и да не пише достатъчно Simple Smile

База ползваш ли? Моята на ТФ свършва и ми се иска да пробвам пак тази на МАС Simple Smile

# 57
  • Мнения: X
Острих го, не е от това. Освен това четох други мнения, че това червило не си пасва със съответния молив, а с Cherry.  Crazy Нищо, ще взема черито, а този ще го ползвам за други цели.
База за устни не съм ползвала, хем купих преди време нещо такова на Елизабет Арден. Просто я забравих.
Ще погледна и тази на МАС.  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 1 611
И за мен Чери е по-подходящият молив  Peace

# 59
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Острих го, не е от това. Освен това четох други мнения, че това червило не си пасва със съответния молив, а с Cherry.  Crazy Нищо, ще взема черито, а този ще го ползвам за други цели.
База за устни не съм ползвала, хем купих преди време нещо такова на Елизабет Арден. Просто я забравих.
Ще погледна и тази на МАС.  Peace

Аз ползвам на ТФ и още преди да я започна ме предупредиха, че при нанасяне има леко хлъзгаво усещане, изчакват се 15-20 секунди и тогава се нанася следващия продукт. Действително - след тези 15-20 секунди - базата става някак матова и поемаща следващия продукт Simple Smile По-трайно е и цветът т е по-бистър Simple Smile Надявам се и на МАС да е така Simple Smile Веднъж я пробвах, но веднага нанесох червило и усещането беше точно неприятно хлъзгаво, а би трябвало да не е така  Blush

Та попитай или изчакай да видиш как се променя след нанасяне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт