Гримиране – идеи и техники (Тема № 63)

  • 97 402
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Защо да не се контурираме?  newsm78

# 736
  • Мнения: X
Не го казах, като че ли е забранено, просто попитах, защото ми е леко чудно, че още се прави ако не е за youtube клипчета.

# 737
  • Мнения: 2 450
Е зимата по-полечка аз лично, само за вечерни излизания, главно щото ме тресе желанието да се хибернирам донапролет сутрин и не ми се занимава. Пък стробинга ми стои зловещо с моята мазна кожа, не можах да се хайпна там  Peace

# 738
  • Мнения: 5 230
Извинете ако звучи като влизане с бутонки, но наистина ли още се контурирате?
Не съм почнала още. Има нещо, което не е известно за контурирането ли? Laughing

# 739
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз се контурирам винаги когато слагам грим, за да си изтъня лицето. Прекалено закръглено е.

# 740
  • Мнения: 2 596
Извинете ако звучи като влизане с бутонки, но наистина ли още се контурирате?
Не съм почнала още. Има нещо, което не е известно за контурирането ли? Laughing
Това да не е защото всеки казва, че контурирането и хайлайтването трябва да се забрави през 2016 и се очаква хората да спрат да го правят още на 01.01
Все още си се контурирам и не мисля да спирам  Crossing Arms

# 741
  • Мнения: X
Това да не е защото всеки казва, че контурирането и хайлайтването трябва да се забрави през 2016 и се очаква хората да спрат да го правят още на 01.01

Те всъщност не е трябвало да го почват, но човек няма как да се види триизмерно в огледалото.
Както и да е, съвсем добронамерено попитах. Не съм върл радетел на добрия чужд външен вид.

# 742
  • Мнения: 2 450
Е хайде хайде, първо не сме се замазали всеки ден в стил Ким Кардашиян и второ ако съм си решила, ще си се контурирам, ако ще не Уейн Гос ами господ да слезе и да ми заяви че не бива  Crossing Arms  Laughing

# 743
  • Мнения: X
Знам, не като да не съм го правила и аз. Но поумнях.  Mr. Green Сериозно, гледката обикновено е гротеска, освен ако не е на екран или сцена, ако ще, както ще да е направено.

# 744
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Грозно е като не се блендне контура, но аз не смятам, че пък съм толкова непохватна.  Crossing Arms

# 745
  • Мнения: 1 537
Аз също се контурирам съвсем леко. Скулите са ми достатъчно изразени, но все пак мо харесва, когато съвсем леко ги подяертая. Рядко слагам хайлайтър, обаче. Тъй като не съм намерила подходящия за мен.

# 746
  • Мнения: 2 596
Знам, не като да не съм го правила и аз. Но поумнях.  Mr. Green Сериозно, гледката обикновено е гротеска, освен ако не е на екран или сцена, ако ще, както ще да е направено.
Ние простоватите ще продължаваме  Mr. Green

# 747
  • Мнения: 2 843
Напълно съм съгласна с Check Please: никога не съм харесвала и разбирала контурирането, особено ако няма особен повод за него. Повечето контурирани лица ми изглеждат нелепо изкуствено.

# 748
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И аз не разбирам от физика, това не означава, че тя е безполезна или грозна ако ме разбирате.  Whistling

# 749
  • Мнения: 31 389
Е зимата по-полечка аз лично, само за вечерни излизания, главно щото ме тресе желанието да се хибернирам донапролет сутрин и не ми се занимава. Пък стробинга ми стои зловещо с моята мазна кожа, не можах да се хайпна там  Peace

Какво? Wink

Ако ми е кеф се контурирам, ако не мие не се. Въобще не ме интересува как и какво мислят околните. Те често мислят кофти неща за другите, особено ако са българи. Обичат да гледат в чуждата паница и все ще намерят за какво да кажат, че съм грозна, дебела или зла. Не че не съм. Flutter Twisted Evil Peace

Последна редакция: пн, 18 яну 2016, 22:44 от densi

Общи условия

Активация на акаунт