На пазар в Лозенград и Одрин - 8

  • 191 869
  • 756
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 117
Това може би е продиктувано от факта, че някои хора забравят да си погледнат валидността на паспортите и става неприятно на границата, когато пред свършен факт се установи, че някой е с изтекъл паспорт.
Нищо чудно и наистина е добре че го правят. Предпочитам го пред пет часово пиене на кафе на границата, докато се върнат другарчетата.  Mr. Green

# 196
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Някой търсил ли е/срещал ли е по аптеките гръцка козметика? За Корес става въпрос.
И въобще по-евтина ли е там козметиката?
Другия петък ще ни е за последно тази година - все ще пропусна нещо, обаче.... newsm78

# 197
  • Мнения: 91
Утре ще пътувам до Одрин. Последния път открихме Марги и мислим и този път да го посетим. Някой може ли да ме ориентира и къде се намира Кипа, и там само хранителни стоки ли има или и дрехи?
И едн последен въпрос и най важен. Някой знае ли маагазини за килими, защото искам да си купя, и дали на границата ще направят проблем?
Благодаря.

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Утре ще пътувам до Одрин. Последния път открихме Марги и мислим и този път да го посетим. Някой може ли да ме ориентира и къде се намира Кипа, и там само хранителни стоки ли има или и дрехи?
И едн последен въпрос и най важен. Някой знае ли маагазини за килими, защото искам да си купя, и дали на границата ще направят проблем?
Благодаря.


Лозенград, като в небрано лозе, да попитам след Одрин ли е, защото не съм гледала на картата изобщо. Tired
И Кипата къде точно се пада, защото не са я намерили. Tired Видях на списанието им, че има трилече там и се зарадвах, но догодина лятоска ще го опитам. Tired



Лозенград е първото голямо населено място ,влизайки от Малко Търново, а Одрин е първото ,влизайки от Капитан Андреево. От Одрин, на път за Истанбул, трябва да слезете от магистралата и да хванете пътя за Лозенград.


Кипа в Лозенград е в края на града , на пътя за Истанбул, от дясната страна . Вижда се отдалече .

Някой търсил ли е/срещал ли е по аптеките гръцка козметика? За Корес става въпрос.
И въобще по-евтина ли е там козметиката?
Другия петък ще ни е за последно тази година - все ще пропусна нещо, обаче.... newsm78

Корес е гръцка марка и в Гърция е евтина. В Одрин не съм я виждала. Може да има някъде из града, в по-хубава аптека, но не сме обикаляли толкова задълбочено. Козметиката не е по-евтина иначе. Освен някои неща, на които има намаление.

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 41 059
http://grabo.bg/na-shoping-v-odrin-0w7rf4b
Дали си струва...като ще се ходи само в Кипа Thinking

# 200
  • Мнения: 8 350
http://grabo.bg/na-shoping-v-odrin-0w7rf4b
Дали си струва...като ще се ходи само в Кипа Thinking

Е как само в Кипа?! Виж програмата, или ти искаш само в Кипа, че не разбрах. За това, което са описали си струва.

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 41 059
http://grabo.bg/na-shoping-v-odrin-0w7rf4b
Дали си струва...като ще се ходи само в Кипа Thinking

Е как само в Кипа?! Виж програмата, или ти искаш само в Кипа, че не разбрах. За това, което са описали си струва.


Описали са джамии и др. подобни.А като пазар само Кипа...

# 202
  • Мнения: X
Пазар има до Джамията, вместо да се влиза другите пазаруват.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 41 059
 Peace
сега намерих и съботна
http://rio.bg/oferta/wzdY/ednodnevna-shoping-ekskurziya-do-odrin … -ot-ta-mem-travel
кой ден е по-добре?

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Повечето екскурзии до Одрин са еднотипни, като гледам, тези са същите - борсата, кипата, пазара (петък) или синия пазар и марги (събота), джамията и центъра (с магазините).

# 205
  • Мнения: 8 350

Описали са джамии и др. подобни.А като пазар само Кипа...

Пише - посещение на Одринската борса (зехтин, маслини, прах за пране)(там има и куп други неща, без дрехи); посещение на пазара - огромно нещо, където продават предимно дрехи; Кипа - там има и други магазини, вкл. Уайкики. Разходка из центъра - а там пък колко магазини има ...

То по-голямата част от програмата е за пазаруване.


Зависи какво търсиш. Аз бих предпочела съботната с Марги, други пък предпочитат петъчния пазар.

# 206
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Здравейте,снощи се прибрах от еднодневна екскурзия до Одрин.Пътувах с автобус от Варна,през Малко Търново.Границата е минахме бързо без никакви проблеми.
омекотител АВС 4л. 6.50-7т.л.
Прах Первол 4л-13-14т.л.
Прах АВС 3л.-10т.л.
Ариел 2.145л.-17т.л.
Паста за зъби Колгейт 12бр-9т.л.
Гел Финиш0.533мл.за съдомиялна 7.50т.л.
Капсули за съдомиялна на Fairy 50броя-24т.л.
Душ гел Палмолив 0.500мл. -6т.л.
Течен сапун Палмолив 0.500мл -4т.л.

# 207
  • Мнения: 401
lora от къде са тези цени от борсите?
Да питам още нещо този омекител АБС по хубави ли са от Vernel?

# 208
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Да от борсите в Одрин,Вернел не съм ползвала,но от АВС съм доволна.

# 209
  • Мнения: X
А аз от Ариел за петна.Фантастичен е. ИЗчиства петна от старо кафе.

Общи условия

Активация на акаунт