Смути, 2-ра тема

  • 140 925
  • 683
  •   1
Отговори
# 165
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
ММ тaя сутрин ми зaбъркa нещо,което дори не можех дa си предстaвя,но беше много вкусно-ябълкa,мaнго,бaнaн,портокaл,aвокaдо,листенцa спaнaк,брюкселско зеле,орехови ядки и тиквени семки.Aз му долях сaмо мaлко водa,зaщото беше кaто пюре.

# 166
  • Мнения: 2 545
Симпа, кейл, ябълка и ананас. Можеш да добавиш растително мляко (кокосово ще най-подходящо).


Фея, това ми звучи вкусно!  Hug
Ще пробвам.

Днес направих едно страхотно смути. Толкова ми хареса, че го изсмуках за рекордно кратко време.
Една ябълка, стрък селъри, 5-6 суп.лъж.боровинки, една малка глава цвекло, малък портокал, малка мандарина, сок от половин лимон, четвърт авокадо.

Умишлено не сложих кейл, за да не развалям цвета. Комбинацията от червено и зелено обикновено дава ужасен резултат. Стана наситено винено червено смути, което нямах желание да споделям с никого  Mr. Green.

# 167
  • Мнения: 316
За днес-мандарина-сок,манго и банан.

# 168
  • Мнения: 1 674
Моето смути днес- сок от два портокала, банан, киви, ягоди, малини, джинджифил.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Съни, банан с бадеми и сурово какао. За разреждане добавяй бадемово мляко, за да запазиш аромата.
Благодаря ти. Не знам как ги съчетавате, по рецепта или както ви дойде?
Имам в момента домашен лапад, с авокадо съчетава ли се вкусово и какво да добавя bouquet

# 170
  • Мнения: 8 163
Съни, аз ги съчетавам както дойде и пия смути за закуска почти всеки ден.

# 171
  • Мнения: 2 545
Не знам как ги съчетавате, по рецепта или както ви дойде?
Имам в момента домашен лапад, с авокадо съчетава ли се вкусово и какво да добавя bouquet

Според каквото има в наличност  Grinning.

Към лапада и авокадото (и половин авокадо е достатъчно за около литър смути) можеш да добавиш някакъв сочен сладък плод - ябълка, круша, киви,портокал или ананас (или комбинация от няколко плода). Ако искаш вкусът да е по-пикантен, добави и резен джинджифил.

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 2 406
Следобедна закуска - спанак, банан, портокал и малко джинджифил.

# 173
  • Мнения: 8 163
Кейл, банан, обелен лайм (без ципите), фреш от кървав портокал, пчелен прашец

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Не знам как ги съчетавате, по рецепта или както ви дойде?
Имам в момента домашен лапад, с авокадо съчетава ли се вкусово и какво да добавя bouquet

Според каквото има в наличност  Grinning.

Към лапада и авокадото (и половин авокадо е достатъчно за около литър смути) можеш да добавиш някакъв сочен сладък плод - ябълка, круша, киви,портокал или ананас (или комбинация от няколко плода). Ако искаш вкусът да е по-пикантен, добави и резен джинджифил.
Ще пробвам Simple Smile

# 175
  • Габрово
  • Мнения: 94
Да попитам мнението Ви за този блендер, някои дали ползва такъв:

# 176
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Аз си взех наскоро същият, заради бутилката която мога да си разнасям, но не ми е удобно да пия от нея, заради капачето на отвора   Tired и е слабичък, само 300вата, затова не прави всичко абсолютно гладко, семките на нара, кейла и морковите не са 100 на пюре, но ако не си много претенциозна ще ти върши работа предвид ниската цена. Понеже имам по голям със стъклена кана, този спрях да го ползвам. Много е удобен, че е малък размер и не заема място и се чисти бързо. Ако можеш да си намериш същият но 600 вата ще е супер.


Аз нещо тия дни пропускам смутитата.
 Тази сутрин си направих
банани, мандарини, ананас и киви, една лъжица ленено семе и чаена  лъжица масло от кашу

PP Всъщност моят е такъв, ако трябва да сме точно, може този който ти си показала да  е по силен

# 177
  • Габрово
  • Мнения: 94
Аз си взех наскоро същият, заради бутилката която мога да си разнасям, но не ми е удобно да пия от нея, заради капачето на отвора   Tired и е слабичък, само 300вата, затова не прави всичко абсолютно гладко, семките на нара, кейла и морковите не са 100 на пюре, но ако не си много претенциозна ще ти върши работа предвид ниската цена.

А с леда справя ли се

# 178
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
не съм го пробвала лед, но на кутията пише, че може и лед да дроби, ще пробвам сутринта, щом моркови дроби, би трябвало и лед да може

# 179
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759
хайде и аз в смути-отбора Simple Smile

Днес, вместо следобедна закуска смути от: замразени горски плодове, банан, домашно кисело мляко и малко мед:) само слушам дъщеря ми как повтаря "Мммм, вкусничко"

Ползвам блендера на кухненската си машина Кенууд - Шеф премиер.

Общи условия

Активация на акаунт