Има ли фенове на конната езда? (2)

  • 37 975
  • 220
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 27
Ти при кого си била там? Аз ходя при Рени

# 121
  • София
  • Мнения: 1 445
Ти при кого си била там? Аз ходя при Рени
Аз при Росица и един мъж,но само 1 път бях при него мисля,че Нешко се казваше.Попринцип имам лоши спомени от базата от преди много години де бях 3-ти,4-ти клас,но ще ти разкажа като се видим.

# 122
  • Мнения: 42
4естита Нова Година моми4ета  Hug Hug Hug


малко се смях  Laughing

Ивайла  Hug яздиш от 4 месеца, а колко пъти в седмицата? Всеки ден ли ходиш ?
пусни ни някое клип4е, ако имаш да те видим  Hug
Ходя на езда Събота и Неделя, но през ваканциите по 4-5 пъти в седмицата.А как се качва клип?

# 123
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
4естита Нова Година моми4ета  Hug Hug Hug


малко се смях  Laughing

Ивайла  Hug яздиш от 4 месеца, а колко пъти в седмицата? Всеки ден ли ходиш ?
пусни ни някое клип4е, ако имаш да те видим  Hug
Ходя на езда Събота и Неделя, но през ваканциите по 4-5 пъти в седмицата.А как се качва клип?

копираш линка на клипа и го вмъкваш в иконката "вмъкни видео"
може и само линка да ни пуснеш  Laughing

# 124
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
много сме тихи4ки  Laughing

я пък тоз какъв е нахален  Wink

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Здравейте, момичета! bouquet

   Признавам си, че не съм чела темата назад, затова ме извинете, ако задавам въпрос, който е бил коментиран.

   Интересувам се, коя конна база (в София или в близост до София) предлага оптимално ниво на обучение, като, разбира се, не пренебрегваме и цената. Тренирала съм доста отдавна; предполагам, че понастоящем не съм съвсем начинаеща. Когато проверявах за последно, преди около 3-4 г., цените ми се сториха доста завишени – говоря специално за "Хан Аспарух" и тази, която е в "Борисовата градина".

   Споделете отзиви за конни бази в близост до София. Мисля, че имаше една много препоръчвана в Банкя...

   Благодаря! Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 1 445
   Здравейте, момичета! bouquet

   Признавам си, че не съм чела темата назад, затова ме извинете, ако задавам въпрос, който е бил коментиран.

   Интересувам се, коя конна база (в София или в близост до София) предлага оптимално ниво на обучение, като, разбира се, не пренебрегваме и цената. Тренирала съм доста отдавна; предполагам, че понастоящем не съм съвсем начинаеща. Когато проверявах за последно, преди около 3-4 г., цените ми се сториха доста завишени – говоря специално за "Хан Аспарух" и тази, която е в "Борисовата градина".

   Споделете отзиви за конни бази в близост до София. Мисля, че имаше една много препоръчвана в Банкя...

   Благодаря! Peace
Здравей,аз точно бях писала специално за ''Борисовата градина'' , че съм ходила и цените са високи за малкия манеж,който имат и 20 минутна езда.На Славия има затворен манеж,има и отвън аз там бих ти препоръчала.На Банкя не съм ходила,но съм ходила и на Ихтиман там е ремонтирано сравнително ново и хубаво,но пък не е много близо до София като за всеки ден, по-скоро за уикенда.

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря ти! bouquet А на кое понастоящем викате "Славия", понеже преди много години, като тренирах там, мисля, че имаше няколко клуба по конна езда, към които можеше да се запишеш на тренировки. Май и сега е така, де, ако не греша. Но в кой от всичките клубове тренировката е 30 лв. за 30 мин.?

   Базата в Ихтиман тази ли е: www.ridingcenterbulgaria.com?

# 128
  • София
  • Мнения: 1 445
   Благодаря ти! bouquet А на кое понастоящем викате "Славия", понеже преди много години, като тренирах там, мисля, че имаше няколко клуба по конна езда, към които можеше да се запишеш на тренировки. Май и сега е така, де, ако не греша. Но в кой от всичките клубове тренировката е 30 лв. за 30 мин.?

   Базата в Ихтиман тази ли е: www.ridingcenterbulgaria.com?
Да,Ниеса е на Ихтиман,а базата на Славия е тази,това е сайта http://horsesbulgaria.com/bg/klub-bojur-konna-ezda
Аз съм при треньор, не съм в клуб и не знам дали има.  Thinking Heart Eyes

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   На конна база "Хан Аспарух" ("Славия") има няколко клуба и може да се запишеш да тренираш към всеки един от тях. Виж на линк-а, който си дала, че пише клуб "Божур" – явно си към него. Simple Smile Иначе, ето един друг клуб – "Св. Георги", също упражняващ дейност на "Хан Аспарух" – www.ezdovi-club.com – на сайта си не са посочили цени – мисля, че при тях бях проверявала преди време и беше доста скъпо (доста повече от 30 лв. / половин час), но може и да се бъркам. Peace

# 130
  • Мнения: 27
Аз ходя в база "Хан Аспарух". Била съм при 2 различни инструкторки, като не съм се интересувала от кой клуб са. Звъня им на личния тел и се уговаряме. И при 2те цената е 30лв/30мин. При 2та инструкторка, обаче най-редовно яздя повече от 30мин, т.е. не ми засича по часовник, а по-скоро изчаква да дойде следващия, който редовно закъснява Wink Предполагам, че цената е такава за всички клубове,упражняващи дейност на тази база. Ходила съм и в Ихтиман, доста пъти, даже имах карта. Там май беше 25лв/30мин, но ако сметнеш и пътя става даже по-скъпо /идвайки от Сф/. В Борисовата и Банкя не съм била никога. Днес ако ми се отвори парашутът, ще отскоча и до Житница, база Тракиец. И там цената е такава. Единствената евтина езда, която знам е до Кърджали /ГКПП Маказа/. Там беше около 25лв /не помня точно/ за час и нещо. Базата, която най-много ми харесва е Тракиец

# 131
  • Мнения: 142
Здравейте и за много години!
Аз преди време съм ходила с приятелки в конна база до Плд. Не съм чела темата и не съм яздила много, но като бях беше наистина много приятно и се чудех дали има списък с конни бази в Плд и в Сф, защото кръжа чат пат из двата града.
 bouquet bouquet bouquet bouquet

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Eti28 (а и останалите момичета, ако искат да споделят), по колко най-често продължава една твоя тренировка – 30 мин., правиш цял час или примерно, компромисно – 45 мин.? И принципно, дават ли ти право на избор, т.е. ти да си прецениш колко дълго искаш да яздиш?

   Предполагам, че ако реша да се завърна към този прекрасен спорт, ще ми се иска да се обучавам поне по час... Много ли е като за една тренировка? Rolling Eyes

# 133
  • София
  • Мнения: 1 445
   Eti28 (а и останалите момичета, ако искат да споделят), по колко най-често продължава една твоя тренировка – 30 мин., правиш цял час или примерно, компромисно – 45 мин.? И принципно, дават ли ти право на избор, т.е. ти да си прецениш колко дълго искаш да яздиш?

   Предполагам, че ако реша да се завърна към този прекрасен спорт, ще ми се иска да се обучавам поне по час... Много ли е като за една тренировка? Rolling Eyes
Аз бих ти препоръчала в началото да започнеш с тренировки по 30 мин.,след това по 1 час. Peace

# 134
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

   Eti28 (а и останалите момичета, ако искат да споделят), по колко най-често продължава една твоя тренировка – 30 мин., правиш цял час или примерно, компромисно – 45 мин.? И принципно, дават ли ти право на избор, т.е. ти да си прецениш колко дълго искаш да яздиш?

   Предполагам, че ако реша да се завърна към този прекрасен спорт, ще ми се иска да се обучавам поне по час... Много ли е като за една тренировка? Rolling Eyes

хи4 не е много според мен. на мен ли4но 1 4ас ми харесва пове4е от 30 мин
аз, докато мигна 3 пъти и 30-те мин минали.

незнам как е в БГ базите, но тук например загряваме преди да запо4не урока. Правим поне 3-4 обиколко в ходом, като през това време и езда4а загрява правейки разни упражнения. по време на урока също спираме за по4ивка и обикаляме ходом 1-2 пъти
това  взима поне 10 мин от времето и ако се наложи треньора да ти обясни или покаже нещо и спреш да го изслушаш.... 15 мин минаха  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт