Лекари в БУРГАС

  • 210 264
  • 755
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 114
Здравейте. Аз също съм при Манолова, ендокринолог, от година и половина и съм изключително доволна,спечели ме още при 1вия преглед, като каза да не чета в интернет за болестта, а ако нещо ме притеснява да й звъня и тя ще ми обясни, редовно отговаря и на ел.поща. Но сега е в отпуска или кабинета й е в ремонт защото пише, че кабинета ( Изгрев) ще отвори на 20.07 и се наложи да отида при друг доктор. Бях при Чавдарова в Зорница, и от нея останах доволна

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мон..., къде работи д-р Йотова?
Работи и по каса, и на частно.
Приема с предваително запазен по телефона час.
http://www.business.bg/f-163458/d-r-neviana-jotova.html

http://www.rlkbs.com/doctor.php?id=924

# 272
  • Мнения: 5 175
Мон..., къде работи д-р Йотова?
Работи и по каса, и на частно.
Приема с предваително запазен по телефона час.
http://www.business.bg/f-163458/d-r-neviana-jotova.html

http://www.rlkbs.com/doctor.php?id=924

 bouquet Благодаря!

# 273
  • Мнения: 5 128
Здравейте, някой може ли да сподели лични впечатления от д-р Мирена Гугуткова, алерголог?

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
д-р Денчева не знам дали работи по здравна каса, може да питате в Оксиком, защото аз платих и 2-та прегледа

# 275
  • Мнения: 5 230
Здравейте, някой може ли да сподели лични впечатления от д-р Мирена Гугуткова, алерголог?
Нямам мнение за Гугуткова, но за алерголог препоръчвам Иванова.

# 276
  • Мнения: 5 175
д-р Денчева не знам дали работи по здравна каса, може да питате в Оксиком, защото аз платих и 2-та прегледа

 Peace Предполагам, че няма да работи по ЗК щом идва от София.

# 277
  • Мнения: 316
момичета, как се запазва час при Аврамов, УНГ в поликлиника Бургас? свързах се него директно, но ми каза че е зает и "следобед в поликлиниката", а става въпрос за малко дете което спи следобед все пак , та ако се отиде директно ще приеме ли?  освен това става въпрос за руснаци, дали ще могат да се разберат?

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
момичета, как се запазва час при Аврамов, УНГ в поликлиника Бургас? свързах се него директно, но ми каза че е зает и "следобед в поликлиниката", а става въпрос за малко дете което спи следобед все пак , та ако се отиде директно ще приеме ли?  освен това става въпрос за руснаци, дали ще могат да се разберат?

Ще трябва да се чака пред кабинета, не знам как е доктора с руския..Пробвай Ламбов, поне мястото е същото и е много опитен с деца.

# 279
  • Мнения: 316
момичета, как се запазва час при Аврамов, УНГ в поликлиника Бургас? свързах се него директно, но ми каза че е зает и "следобед в поликлиниката", а става въпрос за малко дете което спи следобед все пак , та ако се отиде директно ще приеме ли?  освен това става въпрос за руснаци, дали ще могат да се разберат?

Ще трябва да се чака пред кабинета, не знам как е доктора с руския..Пробвай Ламбов, поне мястото е същото и е много опитен с деца.
тъкмо успях да се свържа с Ламбов, и разяснихме ситуацията  bouquet :*

# 280
  • Мнения: 5 128
Здравейте, някой може ли да сподели лични впечатления от д-р Мирена Гугуткова, алерголог?
Нямам мнение за Гугуткова, но за алерголог препоръчвам Иванова.
Благодаря! За първо мнение ще отидем при нея, но мисля, че ще отидем за второ и при Иванова  Peace

# 281
  • Мнения: 7 059
Аз нещо съм изтървала темата  Simple Smile
Благодаря на момичетата, споделили за Манолова(аз лично не бях доволна от Великова), чудех се вече при кого да ходя, така че ще я имам предвид.
От Аврамов пък съм толкова възмутена-ходих при него в началото на май. Бързаше да си попълни данните от направлението, погледна ме за две минути, държа се нагло-въпроси от типа на "Абе момиче ти откъде идваш" и ми каза, че перфорацията на тъпанчето, която имам от 5+ години била зарастнала, имала съм ушна кал и това е  ooooh!
След него посетих д-р Радославова, от която съм с много, много добри впечатления! Оказа се, че съм с гноен отит и се наложи да изпия три антибиотика за по-малко от месец. Може би ако Аврамов ми беше обърнал малко повечко внимание, щях да си ги спестя, но вече е все тая  Tired
Сега д-р Радославова ми препоръчва наесен да си правя тимпанопластика и каза че в "Николай Чудотворец" се извършвала от д-р Петков(началник на отделението).
Въросът ми е дали някой си е правил такова нещо в Бургас и ако да-къде, при кого?

# 282
  • Мнения: 408
            Препоръчайте, моля, читав очен лекар, работещ по ЗК.
   
             Без Кузнецов, при него по здравна записват само деца.

# 283
  • Мнения: 12
Здравейте дами! Искам да попитам някой посещавал ли е д-р Хрусанов и може ли да сподели мнение за него?
Благодаря предварително!

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Здравейте дами! Искам да попитам някой посещавал ли е д-р Хрусанов и може ли да сподели мнение за него?
Благодаря предварително!

Ако напишеш " Д-р Хусанов" в търсачката на форума - ще ти излязят 8 страници с резултати Simple Smile
Много от нас са го посещавали, единственият специалист е в за областта си в Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт