изчезнаха ми гърдите

  • 2 438
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
а упражненията за гърди всеки ден ли трябва да се правят ? и с какви гирички и изобщо серии. някой да има информация?
мерси много.

Само с гирички няма да стане  Naughty
Трябват сериозни тренировки, със сериозни тежести. Изграждането на мускул, който да позапълни изчезналите гърди не става с гирички  hahaha Процесът, обаче е бавен...изисква редовни и упорити тренировки.  Peace

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099

Само с гирички няма да стане  Naughty
Трябват сериозни тренировки, със сериозни тежести. Изграждането на мускул, който да позапълни изчезналите гърди не става с гирички  hahaha Процесът, обаче е бавен...изисква редовни и упорити тренировки.  Peace
Има логика в изказването, обаче ако погледнете професионалните бодибилдър-ки и те не изглеждат като Памела.

Момичета, не мислите ли, че по-важно е самочувствието, отколкото големината?

# 17
  • Мнения: 3 537
И аз се записвам в списъка за изчезналите гърди Mr. Green
Мъжа ми не забелязва особено,харесват си му,ама аз....... Rolling Eyes цъ цъ....ама какво да се прави,оправия няма според мен освен с повдигаща операция или импланти....
Обаче да живеят сутиените с подплънки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Grinning
  superuu

# 18
  • Мнения: 83
Мале не ме стряскайте така, аз също имам прекрасен бюст, с идеална форма, знаех , че ще развали след раждането, ама ми разбихте фантазията с тези "печени чушки". Да вайте съвети може ли от сега да ги подържам да не се стигне до там.
При мен целия проблем беше, че отслабнах много рязко/без диети и тем подобни - може би ми е заложено генетично/, така, че те съветвам ако зависи от теб разбира се, да отслабваш плавно.

# 19
  • Мнения: 6 243

Само с гирички няма да стане  Naughty
Трябват сериозни тренировки, със сериозни тежести. Изграждането на мускул, който да позапълни изчезналите гърди не става с гирички  hahaha Процесът, обаче е бавен...изисква редовни и упорити тренировки.  Peace
Има логика в изказването, обаче ако погледнете професионалните бодибилдър-ки и те не изглеждат като Памела.

Момичета, не мислите ли, че по-важно е самочувствието, отколкото големината?
Професионалните билдърки са с толкова нисък % на подкожни мазнини, че обикновено от гърдите им нищо не е останало и масова са с импланти. Тук вече говоря и на базата на лични впечатления от БГ състезателки. Иначе Биби е права, че за да замяза на нещо един мускул, две шишета от по литър и половина, и с вода да ги напълниш, и с вино, нищо няма да променят. Освен махмурлук във втория случай. Ама от упражнения за гърди да се възстанови бюст нито съм виждала, нито вярвам. Бюстът е жлеза + мастна тъкан, а мускулът е под тях. Майката му е да се отслабва и отбива плавно, щото иначе - лошо Sad

# 20
  • Мнения: 83


Другия номер е да напълнееш, но пък тогава ти порастват не само гърдите а и всичко останало newsm50

Общи условия

Активация на акаунт