AВАТАРНИ ИГРИ 15

  • 28 768
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Аз днес мятам Русията, още обаче не съм решила с какво да играя , иначе са прекрасни до сега всички комбинации  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ето я моята. Русия свързвам с Москва и любимите ми места там, както матрьошка и чебурашка  Heart Eyes


Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 12:28 от Tiffany Aching

# 676
  • Мнения: 2 912
Ааааа, не така!  Naughty Досега свалях картинки с матрьошки. Откраднала си ми аватара, значииии!  Crazy

Ма няма да сменям концепцията, ще търся друг аватар.  bowuu

# 677
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Все крада някой  Blush Joy

# 678
  • Мнения: 2 912
Все пак смених идеята.  Simple Smile Играя с това:



   

# 679
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Самоварииии  Heart Eyes Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 1 895
И моят отговор на Русия:


# 681
  • Мнения: 10 874
Ще участвам в "руската" игра. Blush
Русия по принцип не ми е никак любима (макар че имам руски корени), но има три неща, заради които все пак я обичам донякъде:
1. "Маша и Медведь"
2. Максим Галкин
3. Руските бонбони

Комбинацията ми:


# 682
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Като каза бонбони и сега ще сънувам альонка крем брюле  hahaha

# 683
  • Мнения: 4 255
Ето и моята Русия :



# 684
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Така, мисля, че ще е един от най-красивите общи постове  Heart Eyes

В Русия участват:

Скъпо Дарче
Лале
булгари
зеленоочка
тифани
мементо
жената
вип
лейди
туон



Хайде, девойки Акаша, Диди, Сисето и другите дами имате време, когато искате пускайте Русия Simple Smile))

# 685
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 063
Разкошни сте всички  Heart Eyes Blush
Аз по- късно ще пусна една комбинация, която подаркх в другата тема, че нямам възможност да търся и правя комбинации сега, а така ми се иска да участвам.
Междувременно да ви черпя с едно тематично парче:

# 686
  • Мнения: 6 598
За годишния бал на аватарките предлагам да има 2 типа гласувания - единия за комбинации, другия за потребител, респективно различни категории.
Примерно за комбинации може да има:
- най-нестандартна комбинация
- най-смислова комбинация
- комбинация с послание (май е нещо подобно на горната категория)
- комбинация, носеща настроение и тн.
За потребители може да има други категории:
- дебют (за всички почнали 2015 г.)
- старо куче  Mr. Green
- най-нестандартен потребител
- за цялостно творчество и тн.
В тази посока може да се измислят още или да се дооформят да звучат хубаво. На който му дойде музата да звучат по-готино да споделя.  Party Колкото повече категории, толкова по-весело  Big Ups Big Ups

# 687
  • SF
  • Мнения: 21 641
Само смени името на номинация "старо куче". Но не и с "ветеран", защото ми звучи много военно. Нещо красиво в тази насока. Но аз не познавам кои са стари и кои са нови, защото аз мога да участвам в номинациите за дебют, стига да ме номинирате. Ако искаш, разкарай тази категория за "старите".

Вместо "най-смислова" да остане "с послание" - и за мен двете категории звучат много припокриващо се.
Като предложения:
Може да се добави нещо за характерен стил
и за колорит и съчетание на цветовете (майстор/царица на цветовете).

Трябва да определим категориите, за да знаем какви комбинации да подбираме. Всяка сама си избира трите най-добри комбинации, с които да участва, нали?
Аз ще помагам с редакторската работа около оформяне на категориите. (ето, обадих се за старото куче. - ами не ми харесва. Wink  Peace)

# 688
  • Мнения: 6 598
Напуснала ме е музата днес и не мога да ги оформя да звучат красиво  Embarassed Embarassed Включвайте се и ще ги нагласим.
Всеки, който е почнал да участва от 2015 да си каже и ще е номиниран в категорията за дебют, а останалите ще са в другата - за ветерани Wink.
Царица на цветовете много ми хареса  Heart Eyes
Последно май говорихме всеки да участва с 3 комбинации. Аз лично мисля да участвам с 3-те, които най си харесвам, няма да ги съобразявам с категориите.
Важното е да е весело. Hug

# 689
  • SF
  • Мнения: 21 641
Мене ме пиши за дебют. Ти ли ще организираш играта, за да знам към кого да се обръщам?

Общи условия

Активация на акаунт