DMS за Венелин

  • 24 344
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Ще се съберат средствата!
Сподели за резултатите  Hug

# 61
  • Мнения: 34
Доживях да видя поредните резултати и те са добри. От 44 показателя 4 не са в норма, но 3 от тях са по-добри от предишния път.  Туморният маркер е с 6 единици надолу. Преди година ГГТ-то беше 1040, миналия месец 127, днес 95. СУЕ е по-високо, но лекарят ми обясни, че от приема на една от добавките кръвта му е разредена и затова е този резултат. Хемоглобинът се вдига и всички останали показатели се нормализират. Като цяло - положението е задоволително.
Когато започнахме лечението, много хора не вярваха, че Вени ще постигне ремисия (даже май само аз и лекарите в клиниката го вярвахме). Всички ме гледаха съжалително, като че ли съм от тихите луди. Вече нямам съмнение, че лечението, което предприехме е правилното, сега е само въпрос на време и пари.
Така ми се иска като с вълшебна пръчица да се случи оздравяването за миг...
Или (от мен да мине) за нощ:)

Благодаря ви! Отново и отново, че ни подкрепяте в нашата битка!

# 62
  • Мнения: 34
Скъпи приятели,
освен новините за Вени, дължа и отчет за получените дарения.
За периода 01.10.2015 - 31.12.2015 даренията са в размер на 5771,68 лв., както следва:
2810,12 лв. - дарения от директни преводи по дарителската сметка
1365,63 лв. - дарения чрез DMS
289,93 лв. - дарения чрез PayPal
640,00 лв. дарения чрез ваучери от VipOderta.bg
500,00 лв. дарения от поставена дарителска кутия в храм Св. Георги с. Градина (инициатор на кампанията Мария Атанасова)
166,00 лв. дарения от колеги на наша приятелка Петя, която занесе кутия за дарения на партито на танцовата група, в която участва.

От началото на годината до днес има постъпили 50 лв. по дарителската сметка.

Разходната част : 9399,07
С фактури - 5626,50 лв.
С касови бележки  -3772,57 лв.(което не се плаща от сметката - лекарства, изследвания, добавки).

Отново искам да благодаря на всички, които ни помогнаха и продължават да ни помагат!

# 63
  • Мнения: 34

Разходната част : 9399,07
С фактури - 5626,50 лв.
С касови бележки  -3772,57 лв.(което не се плаща от сметката - лекарства, изследвания, добавки).

Отново искам да благодаря на всички, които ни помогнаха и продължават да ни помагат!


Малка корекция:
Разходната част : 10209,07
С фактури - 5626,50 лв.
С касови бележки  -3772,57 лв.(което не се плаща от сметката - лекарства, изследвания, добавки).
Плащане на ръка на медицинските сестри за вливанията - 810 лв.

Отново стартира дарителска кампания във VipOferta:
http://vipoferta.bg/da-pomognem-na-veni-da-ozdravee-i-da-jivee!-7916.html

Слава Богу, Вени задържа постигнатото до момента. Не е цъфнал, но и не е чак толкова зле, както преди.
Мислех си, че вече съм се нагледала на всякакви мръсотии, но от ТЕЛК при онкологията  успяха да ме изненадат - няма продължение на болничните , да ходи да работи. С намалена работоспособност, но да работи... Можеха още шест месеца да му изплащат от НОИ болнични. Можеше, ама няма! Това е положението.

Благодаря на всички, които продължават да ни помагат!



# 64
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
 ooooh!
Стискам палци!

# 65
  • София
  • Мнения: 16 216
Здравей, Боряна, мой първи братовчед е с подобна диагноза (карцином на кардиа, това е клапата на хранопровода), ще го оперират другата седмица. Би ли споделила коя е частната болница със щадящата химиотерапия? Може и на л.с.

# 66
  • Мнения: 34
Здравейте!
Sharky, съжалявам, че чак сега ти пиша, но тези дни дори не съм поглеждала във форума. Точно тези дни си мислех, че приличам на корабокрушенец на самотен остров, който непрекъснато записва черни хроники:
ден n-ти - болките са ужасни,
ден nn-ти - болките са още по-ужасни...

Нямам какво хубаво да кажа, не зная как да се справим с болките. Като по часовник - всяка вечер в 6 и нещо започват. Такова чудо не бях виждала ...

Мина и телк - инвалидизараха го 100% без право на работа и с асистент. Той ужасно се депресира.

Искам някой да ме гръмне Sad

# 67
  • София
  • Мнения: 16 216
Боряна, тъй като съм работодател, да ти дам идея - ако той си регистрира фирма на негово име, може да работи за всеки по договор за поръчка.

# 68
  • Мнения: 81
Трябва да сме силни.
И при майка ми болките са ужасни като по часовник.
Но се държа заради нея.
Понякога и аз искам да се гръмна.
Кураж и една  силна Hug.
Все си казвам и това предпястие ще мине.
 Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 34
Здравейте, мили хора!
Вчера бяха поредните изследвания и според мен сме приключили с ремисията Sad . Туморният маркер е 385. Болките са ужасни, вече повече от три седмици Вени не е спал - легне ли, болките стават ужасни.  Мъчим се, борим се...
Но! Преди седмица се запознах с Ива, чийто мъж е бил със същата диагноза като Вени. За разлика от нас, те са отказали ненужната "операция" и още от самото начало са се насочили към Найтингейл в Турция. След 11 химиотерапии там, туморът напълно се е стопил и вече година нямат проблем с това заболяване. Другата седмица би трябвало да направим скенер и с резултатите смятам да направя запитване в тази клиника. Стискайте палци - вижда му се края, и е добър Simple Smile
И отново искам да благодаря на всички, които продължават да ни помагат!

# 70
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Колко ще струва това?
Пиши как сте!
УСПЕХ!

# 71
  • Мнения: 6 305
Прегръщам те  Hug

# 72
# 73
  • Варна
  • Мнения: 6 372
С вас сме, Боряна!  Hug

# 74
  • Мнения: 34
Здравейте, съжалявам за закъснението с отговора, но покрай всичко напоследък просто нямам време. Зле сме, болките са ужасни. Още не съм пуснала запитване до клиниката, защото днес мина скенера. По данни от моята позната, лечението ще е около 5-6000 на месец. При тях лечението е продължило половин година. От продажбата на къщата ще останат около 10000 лв. за старт, после с Божията и хорската помощ се надявам да се справя. При предишния зор продадох колата, телевизори, дивани-каквото можах. Ще се справя и този път, ако е рекъл Господ. Заделям 300 лв. за бала на сина и останалото-за лечение. Съвсем скоро пак имаше кампания за едно бебе.Трябваше спешно милион. Събра се за две седмици. Наясно съм, че няма да се случат нещата с дарения, но все нещо трябва да ме крепи. Не че някой е длъжен, но има нещо много сбъркано ...

Общи условия

Активация на акаунт