Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема43

  • 15 098
  • 827
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 7 538
Привет!

отлично изглежда швейцареца.. Peace

и империята се опитва сполучливо да отвръща на удара.... hahaha
 само че дали е нейн....  newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Elizabeth Gutierrez @Elygutierrez19  18m18 minutes ago
My #mcm #thatsmiletho#drvibes https://www.instagram.com/p/-uSDFgC6Vv/

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 23:22 от iss0o

# 766
  • Мнения: 5 069
обаче трябва да видите и другия полюс hahaha hahaha
швейцареца обаче има сериозна приятелка..той посвети победата на нея..и всички залязоха hahaha

бразилеца или номер 2
простичък е..латино горещ...няма сериоизна професия...и женкар,нехранимайко на просто казано  обаче...оххх..само където е нисък...

следила съм ги сигурна бях че ще е един от двамата и като останаха последни hahaha hahaha

ето това е латиното..класа и красота...срещу не знам точно как да го опиша Joy Joy страхотен сблъсък Joy Joy затова беше толкова интересно hahaha hahaha

Европа срещу Латинска Америка..аз такъв интересен сблъсък не бях гледала...а и мненията на журито съвпаднаха hahaha hahaha
Скрит текст:





но Европа победи hahaha hahaha

# 767
  • Мнения: 5 069
още мало от бразилеца ох да се препотиш hahaha hahaha не мога да не споделя hahaha hahaha
Скрит текст:


# 768
  • Мнения: 7 538
швейцареца ми е по- мъжествен... Thinking Wink




# 769
  • Мнения: 7 538
още малко красота от днес...

Burak Özçivit @burakozcivit  3h

# 770
  • Мнения: 5 069
тук са малко като гей сватбена двойка..единия с букета Joy но какво пък hahaha hahaha

Скрит текст:

сладкиш е бразилеца hahaha hahaha
Скрит текст:

а уилям...не ми харесва като телосложение въобще...той и от бразилеца анреас изглежда по-къс,не ми допада...и как пък не намери някоя друга ами все старата каравана hahaha hahaha твърде е плосък ,че да се занимавам с него

# 771
  • Мнения: 5 069
и пак държа да изтъкна че в мексико има и не дотам лоши мъже hahaha hahaha даже въобще не лоши Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

аа да и алехандро дойде...бурак тоест hahaha hahaha той защо никога не се поразсъблича hahaha hahaha едва ли няма какво да покаже...нали все пак моде е бил..не вярвам да не поддържа как беше six packs hahaha

# 772
  • Мнения: 8 533
ааа много непослушни пациентки имам hahaha hahaha

малко да ви оставя без надзор  и веднага криввате от пътя hahaha hahaha и вие тук го превръщате на мистър интернешънъл hahaha hahaha

ами нищичко за зетя...пак сте намерили пътечка встрани hahaha hahaha нали трябва и по темата да има по нещичко hahaha hahaha нали химена ви е любимка hahaha hahahaне игнорирайте нейната любов голяма hahaha hahaha чак толкова

# 773
  • Мнения: 5 069
оо аз не я игнорирам..споменах..че в такива моменти би ми харесало да съм сляпа hahaha повече внимание би било по-скоро странно да им се отделя hahaha hahaha

но в тази връзка..знаете ли че тези две снимки..понеже са първите така по интимни...излязоха от профил на фенка Mr. Green Mr. Green една от най усърдните..с която химе се следва и могат да общуват на лични...значи тя си праща интимните снимки фенки да и ги разпространяват Mr. Green..а тя да продължавав да изглежда като дискретна Mr. Green Mr. Green

не са от снапчат..не са и от някой от тях двамата...или от познати техни...

тази фенка върла на химе е източника

https://twitter.com/bceciliaaz
и като я питат откъде идват снимките....тя мълчи Mr. Green Mr. Green много умно hahaha hahaha

# 774
  • Мнения: 2 690
Здравейте, Peace
уау...много е готин швейцареца....много харесвам мъже с широка долна челюст...признак е за силна воля и много чувственост и аристократизъм, също Naughty...определено ги притежава. Simple Smile...е бразилеца е по често срещан типаж и да не е лош

знаете ли като гледам Уили и това което показва, определено си мисля, че той преживява раздялата си с Химе по болезнено Mr. Green...изглежда, че наистина е бил много влюбен, ноооо....шубето е голям страх hahahaглупаво казано, но си е израз hahaha

е Бурак,т. е. Алехандро е стилен и класа, но си мисля че сега руснаците няма да превеждат сериалите им, дано не е така Mr. Green

# 775
  • Мнения: 8 533
е Бурак,т. е. Алехандро е стилен и класа, но си мисля че сега руснаците няма да превеждат сериалите им, дано не е така Mr. Green


аа вярно Joy Joy чакайте че не е за смях..но като се сетя..че ще започнете да гледате на турски мараба кардеш  чалъм тюфлек Joy Joy Joy и ме напушва смях hahaha hahaha

# 776
  • Мнения: 7 538
З

знаете ли като гледам Уили и това което показва, определено си мисля, че той преживява раздялата си с Химе по болезнено Mr. Green...изглежда, че наистина е бил много влюбен, ноооо....



+1 Peace

# 777
  • Мнения: 2 690
като искаш да пишеме за зетя и Химе, имам въпрос...защо винаги е ухилена когато е снего, като че иска да каже, да не си помислите че е сериозно, само се забавляваме hahaha hahaha

# 778
  • Мнения: 5 069
З

знаете ли като гледам Уили и това което показва, определено си мисля, че той преживява раздялата си с Химе по болезнено Mr. Green...изглежда, че наистина е бил много влюбен, ноооо....



+1 Peace
а тя как изглежда Joy Joy ...

е Бурак,т. е. Алехандро е стилен и класа, но си мисля че сега руснаците няма да превеждат сериалите им, дано не е така Mr. Green


аа вярно Joy Joy чакайте че не е за смях..но като се сетя..че ще започнете да гледате на турски мараба кардеш  чалъм тюфлек Joy Joy Joy и ме напушва смях hahaha hahaha
аа не това не Mr. Green Mr. Green без звук... Mr. Green Mr. Green картинки hahaha hahaha

не е за смях

обаче и аз се сетих за далматинец на турски hahaha hahaha леке кожух помияр hahaha hahaha

# 779
  • Мнения: 8 533
и да ви припомня само..тя беше Алехандра...а той Диего...не Алехандро..какви е тая склероза ей Crossing Arms Crossing Arms  hahaha hahaha на няколко пъти го видях...и явно не е правописна грешка hahaha

Общи условия

Активация на акаунт