обезболяване при епилация

  • 12 082
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
За Лидокаина казват, че действа само на лигавица, но аз съм се пръскала и определено разлика има. Сега обаче ще пробвам Анестезола Peace

Лека разлика  Thinking да, но чак да не боли хич Naughty

# 16
  • Мнения: 323
Не мога да чакам до цикъл, понеже съм бременна в 4тия месец.А пък ме е страх с кола маска. Аз със пинсета съм ги подхванала, но стигнах до срамните устни и косъмчетата които са навътре ужасно болят. А пък бръсненето вече не го понасям-на втория ден започвам да се чеша като крастава.
Само да ти кажа, че при бременност не е подходящо да се обезкосмяваш с кола маска на интимните части, защото после се получават разширени вени. Аз ходех на козметик, защото косми не понасям, но като разбрах веднага спрях. Най добре да продължиш с бръснача поне докато родиш. Peace

# 17
  • Мнения: 1 205
О не съм казала, че не боли Peace Казах, че разлика има и по-добре с него отколкото без Flutter

# 18
  • Мнения: 2 323
О не съм казала, че не боли Peace Казах, че разлика има и по-добре с него отколкото без Flutter

Да и аз го установих Confused

# 19
  • Мнения: 184
Аз съм Вили79. Вече си направих регистрация и съм с този ник.
Благодаря на всички. Ще пробвам с този спирт, макар че по голямата част от гадните космаци изтребих вече #2gunfire, но на най болезнените места не смея още.
Ще опитам и ще докладвам за резултата.

# 20
  • Мнения: 463
Един дерматолог ми каза, в тази връзка, че Лидокаин спрей не е ефективен и действам по формулата "Трай бабо за хубост". Този спирт и аз ще го пробвам. Не би трябвало да има проблем при бременност, но все пак се консултирай.

Е ти ме разби, Shocked, как го ползват тогава за местна упойка

Говорим за спрея. С иглата е съвсем, съвсем друга работа.

# 21
Само да ти кажа, че при бременност не е подходящо да се обезкосмяваш с кола маска на интимните части, защото после се получават разширени вени. Аз ходех на козметик, защото косми не понасям, но като разбрах веднага спрях. Най добре да продължиш с бръснача поне докато родиш. Peace
Това пък откъде го измисли Shocked нещо са те излъгали аз като бях бременна до последно си ходех на коламаска на слабини и нямам разширени вени нито пък козметичката ми е казвала такова нещо...освен да има някакви единични случаи но пак ми се струва малко вероятно  newsm78

# 22
  • Мнения: 323
Само да ти кажа, че при бременност не е подходящо да се обезкосмяваш с кола маска на интимните части, защото после се получават разширени вени. Аз ходех на козметик, защото косми не понасям, но като разбрах веднага спрях. Най добре да продължиш с бръснача поне докато родиш. Peace
Това пък откъде го измисли Shocked нещо са те излъгали аз като бях бременна до последно си ходех на коламаска на слабини и нямам разширени вени нито пък козметичката ми е казвала такова нещо...освен да има някакви единични случаи но пак ми се струва малко вероятно  newsm78

Бях на курс в Тина Киркова и стана въпрос като отиваме за раждането може ли да си направим кола маска в къщи. Та лекарите обясниха, че е лоша идея. Моята лекарка потвърди. Иначе и аз се обезкосмявах така до 7-мия месец и нищо ми нямаше, но щом казват..... Въпросът е, че матката притиска долните органи е се получава застой на кръв и при кола маска стават разширени вени. Но нали знаеш при всеки различно  Wink

# 23
  • Мнения: 2 323
Един дерматолог ми каза, в тази връзка, че Лидокаин спрей не е ефективен и действам по формулата "Трай бабо за хубост". Този спирт и аз ще го пробвам. Не би трябвало да има проблем при бременност, но все пак се консултирай.

Е ти ме разби, Shocked, как го ползват тогава за местна упойка

Говорим за спрея. С иглата е съвсем, съвсем друга работа.

Не знаех, че има и вариант да се инжектира.... Embarassed На листовката на спрея пише, че се ползва и при епизиотомии и аз затова...

# 24
Бях на курс в Тина Киркова и стана въпрос като отиваме за раждането може ли да си направим кола маска в къщи. Та лекарите обясниха, че е лоша идея. Моята лекарка потвърди. Иначе и аз се обезкосмявах така до 7-мия месец и нищо ми нямаше, но щом казват..... Въпросът е, че матката притиска долните органи е се получава застой на кръв и при кола маска стават разширени вени. Но нали знаеш при всеки различно  Wink
Ми щом така са ти казали сигурно е имало такива случаи, ама аз просто се шокирах щото ми звучи малко нереално това Sunglasses

# 25
  • Мнения: 2 323
А знам, че не хубаво да се изскубнати косъмчетата, защото при епизиотомия може да се зашият навътре Sick

# 26
  • Мнения: 184
Аз говорих с гинеколога си, и той каза че мога спокойно да правя кола маска стига да не получа контракция(при което веднага да спра), и стига да изтърпя на болката. За това действам сега с пинсета. Но е възможно наистина да има и такъв риск. Така че благодаря за предупреждението.

# 27
  • Мнения: 184
Аз вкъщи имам лидокаин, но под формата на крем. Какво знаете за него?

# 28
  • София
  • Мнения: 361
аз ходя на кола до сега и нямам оплаквания, но не съм се сещала да питам лекаря, като отида на жк на 19.04 ще го питам да видя и той какво ще каже newsm78

Общи условия

Активация на акаунт