Дългото чакане след трансфер - 42

  • 59 327
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Здравейте момичета! Записвам и аз! Днес ми е 13 ден след трансфера - все още нямам смелост да направя тест. Ще изчакам - както ми е казал доктора! Стискайте палци - утре ще се чуя с него и ще се разберем кога ще е деня. По-принцип ми каза да не бързам! Успех на всички, а бременните пожелавам лека бременност с ревящ финал! Hug Hug Hug

Май сме на едни дни Simple Smile някакви о-особени усещания? Успех!
 
Първите дни след трансфера имах адско главоболие. Имах леко зацапване от 8 до 10 ден. Сега всичко е ок - почивам си повече, гледам филми и чета книги. Симптоми не търся, защото може да са повлияния от лекарствата. Надявам се всичко да бъде наред! Успех и на теб Molly!

# 16
  • Мнения: 157
Цопвам и аз Simple Smile, Mometo, Благодаря за темата. Момичета мисля или утре или в петък да направя кръвен, след два положителни уринарни на ден 11 и 12 се надявам на хубави стойности.Моите са двечки тридневни ембриончета.   Heart Eyes
Желая на всички ни МНОГО бебоци Simple Smile  baby_neutral

# 17
  • Мнения: 155
Хоп и аз да скокна тук!
Благодаря за новата темичка.Дано да ни е на късмет.Като гледам започваме обещаващо
 Follow ни е зарадвала с добри новини.Честито, успех и без проблеми до финала ти желая.
И да знаете забранявам ниски ЧХГ-та в темата така че се стягайте smile3503
Успех на всички!

# 18
  • Мнения: 1 119
Follow, официално честито  Hug
Чакаме последващи хубави новини  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 12
И аз се записвам в новата темичка, за да пожелая на всички момичета само положителни тестове. ☺
Днес видяхме две сакчета и за сега всичко е нормално.

# 20
  • България
  • Мнения: 3 621
Зомби кой ден си,че и аз имам някакви болки долу ниско? Но поне от това което четох около датата на МЦ било нормално.


14 ден след ЕТ на 5-дневни. Предпочитам да мисля че е нормално. Нали матката би трябвало да се разширява  Thinking
И мен ме боли от време на време. Изписаха ми но-шпа.

# 21
  • Мнения: 83
Здравейте!Кога най-рано мога да направя кръвен тест на 5 дневни ембриони?

# 22
  • Мнения: 1 119
Здравейте!Кога най-рано мога да направя кръвен тест на 5 дневни ембриони?

В моята клиника първият кръвен тест е на 7ми ден. На повечето места мисля, че е на 9ти.
Успех!

# 23
  • Мнения: 833
Хайде и аз тук,
Моменце,благодаря за хубавата темичка ти ще си ми на късмет да знаеш Hug
Гердаа,къде тръгна сега,я се върни защо разваляш групичката.

# 24
  • Мнения: 796
на мястото на 2капсули х200мг прогестерон мога ли да използвам 4х100мг ?  Thinking

# 25
  • Мнения: 1 191
Да ни е честита новата тема и пълна с положителни резултати! Герда не ни оставяй и не се отчайвай! Направи нов тест след два дни и ако недай боже не е добре, няма да се предаваш! Всяко зло за добро, всичко се нарежда, за някой по-лесно, за други по-трудно, но пък после е толкова хубаво и лошото се забравя бързо.

# 26
  • Мнения: 3 213
Записвам се и аз в новата тема, за да ви следя. Много хубави новини напоследък. Пу-пу. Дано да ви върви на 2 чертички и тлъсти ЧХГ ! Hug

Герда, съжалявам, че си се разстроила. Не се натъжавай. Ще настъпи и твоя миг.

Момичета, наистина, не правете много ранни тестове. С тези нерви само се психирате, а това се отразява и на ембриончетата. Трябва ви пълно спокойствие. Знам, че е трудно, но целта си заслужава.  Peace

# 27
  • Мнения: 30
Да се отчета и аз, бях писала в предната тема.
На 14 ден от трансфер на две пет дневни ембриончета,кръвния тест отчете 5,72 bЧХГ Sad
Докторката ми каза,че теста е отчело положителен,Ноооо. ...нищо нямало да стане.
Да спра лекарствата и да изчакам да изкървя. Бих искала да попитам има ли тук някое момиче с подобна ситуация и колко време след спирането на лекарствата да очаквам кървенето?

Успех на всички чакащи след трансфер ,пожелавам ви мнооого високи ЧХГ-та !!!

# 28
  • Мнения: 1 191
Деситка съжалявам Sad следващият път ще успееш. Аз съм с три трансфера преди този, всеки път виждах положителни резултати, но сега пак съм на старта. Мисля, че около пети ден след спиране на лекарствата ми е идвало.

# 29
  • Мнения: 30
Деситка съжалявам Sad следващият път ще успееш. Аз съм с три трансфера преди този, всеки път виждах положителни резултати, но сега пак съм на старта. Мисля, че около пети ден след спиране на лекарствата ми е идвало.


Да,разбирам! На мен ми е 4-ти опит. На втория опит завърших с мисед и сега е имало имплантация ,ама ....другите два опита нямаше имплантация.
Не мога да разбера едно,как има имплантация и спира развитието... newsm78
А и никой няма обяснение на това.

Ще се борим докато можем, не се предавам и вярвам ,че ще се случи Wink

Общи условия

Активация на акаунт