Дългото чакане след трансфер - 42

  • 59 422
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 121
На мен пък докторката ми каза освен биогейма да пия и много айран със много сол newsm78. Специално за айрана ми го наблегна поне два пъти със много сол.

Айрян със сол ти е казала вероятно ако си имала ниско кръвно.
Но по принцип солта спомага за задържането на вода в организма, което не е много добре... Но в крайна сметка при всеки е индивидуално, така че трябва да слушаме лекарите.
На мен ми забраниха солта категорично  Wink

# 676
  • София
  • Мнения: 1 844
Ясно е, че солта задържа водата в организма, а задържането на вода е основен проблем при хиперстимулацията. При мен освен задуха и огромни яйчници, не можех да отделя и капчица урина. Казаха ми - никаква сол, да пия много вода, около 3 л. по възможност, диета - хранене само с протеини и да пия Биогейм три пъти на ден. Пишках в мерителна кана и записвах колко вода съм изпила и колко съм изпишкала  ooooh! Освен това ми следяха килограмите и обиколката на корема. 
А и не зная солта с нещо да е полезна.

# 677
  • Мнения: 212
Здравейте пак!
Бихте ли споделили мнение за ББ тест? Ползвали ли сте такъв, на кой ден сте се тествали, как ви е отчел, и съпоставяли ли сте резултата с кръвен тест в същия ден?

# 678
  • Мнения: 403
Някоя от вас поставя ли фраксипарин? В цялата суматоха забравих да питам къде се поставя, може ли в ръката?

# 679
  • Мнения: 318
Някоя от вас поставя ли фраксипарин? В цялата суматоха забравих да питам къде се поставя, може ли в ръката?
Подкожно - в корема, в ръката, където ти остане място накрая. При мен има огромна разлика с тези инжекции от стимулацията. При тях дори не виждах и дупките в корема, а при фраксито се виждат и понякога посинява 😉

# 680
  • София
  • Мнения: 1 844
Някоя от вас поставя ли фраксипарин? В цялата суматоха забравих да питам къде се поставя, може ли в ръката?
Аз го слагах само горе на ръката през цялата бременност, като се редуват ръцете  Peace
Може и на краката, но там боли яко.

# 681
  • Мнения: 403
Супер, Благодаря. ММ ще ги поставя Simple Smile покрай стимулацията се специализира... Днес ме гледа като писано яйце, даже дамската чанта ми носи  Joy

# 682
  • Мнения: 514
Момичета, на 12 ден на две 5-дневни ембриончета резултат 254.20. Не е ли малко нисичък за този ден на бластоцисти  Rolling Eyes

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичета, на 12 ден на две 5-дневни ембриончета резултат 254.20. Не е ли малко нисичък за този ден на бластоцисти  Rolling Eyes
Честито мила! Резултата е перфектен!  Hug

# 684
  • Мнения: 514

Sunshine@, благодаря ти. Всъщност по-важно е какво ще покаже теста след 48 часа. Просто съм на тръни, тъй като съм имала три биохимични бременности, едната от които започна дори с по-висок резултат. Rolling Eyes

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187

Sunshine@, благодаря ти. Всъщност по-важно е какво ще покаже теста след 48 часа. Просто съм на тръни, тъй като съм имала три биохимични бременности, едната от които започна дори с по-висок резултат. Rolling Eyes
Ще стискам палци мила и ще чакаме да ни зарадваш с двойно чхг!

# 686
  • Мнения: 1 366
А така, дайте малко положителни резултати, да не тръгне каръшки седмицата, че лошо. Аз дано утре се махна от тая тема, че хич не сте ми приятни!  Joy

# 687
  • Мнения: 514
Шошии, успех! Wink

# 688
  • Мнения: 1 366
Мерси, Ная. Дано си провлачила крак с твойто ЧХГ!

# 689
  • Мнения: 157
Шошии и аз стискам, з пък утре паак съм на преглед да видим дали има развитие или не


А така, дайте малко положителни резултати, да не тръгне каръшки седмицата, че лошо. Аз дано утре се махна от тая тема, че хич не сте ми приятни!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт