Правите ли списък с покупки от бг?

  • 2 270
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • САЩ
  • Мнения: 323
В Чикаго си имаме всякакви български хранителни продукти, подправки, а дори и гюведжета се намират. Вземам си само кутия вафли Мура, че са в пъти по-скъпи тук. За всички ни чорапи (по си ни харесват българските) и много детски книжки и учебни тетрадки. Някое и друго шоколадово яйце. Бих си взела и домашна лютеничка, ама няма кой да направи  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 854
Ще си купя книги, нова прическа при моята фризьорка, посещение на лекар/зьболекар, семена за посев на бг домати Mr. Green, домашни сладка, бодита за зимата, може и някой чифт обувки от качествена естествена кожа, цигари(за свекьрва ми). Ако остана по дьлго мисля да мина и един курс за масажисти Mr. Green. Списька следва продьлжение.....

# 17
  • Мнения: 7 605
Гюве4ета имаме  Mr. Green  но редовно си носим ракия (zадължително), подправки, книги (най много 5, не прекалявам), нова при4еска  Wink И сигурно в бъдеЩе Ще добавя и детски книги  Wink

# 18
  • Мнения: 3 394
оооооооо, това с фризьорката и маникюра при мен е задължително! мацките работят на 5 мин от сестра ми и буквално всеки ден кисна там като съм си в бг.

Няма да търся продължението на Вечната Амбър след като е боза Twisted Evil

А да, ще си купя още:

1. лакове на Голден роуз
2. Поне 2 спирали на същата фирма

много ги харесвам Heart Eyes

Ще си примъкна и:

3. голяма хавлия за Стела
4. вълнено елече за мен (не,че е студено,но много обичам вкъщи да си ходя с такова Mr. Green)

# 19
  • Мнения: 3 394
За сметка на списъка ще занеса към бг:

1. кошарата за спане на Стела
2. столче за кола



не ме питайте как ще стане, още не знам. Знам,че имам право на около 25 кг, а и няма да взимам почти нищо за нас, тъй като за 3 дена няма да се киприм чак толкоз. Стола се разглобява, защото е група 2-3, но ще го измисля някакси Mr. Green

# 20
  • Мнения: 650
хи-хи-аз по на едро карам- аз ще си донеса килимите от чеиза-вече единият е тук, и пътеките и сега остана още един Laughing по нагоре някои имаше проблем с кръглите тави-ако беше  в САШ бих ти казала хиляди места за кръгли тави но в Англия не знам.

# 21
  • Мнения: 1 526
Ааа, забравих ще взема чайове имаше един планински или планинарски... ама такъв аромат! kaffeetrmker_2

а също и чай букет- обичам го от малка. И това всичко върви с мед шишарков- тук не съм виждала

# 22
  • Мнения: 233
Ама вие сериозно ли всичко това си приготвяте от БГ? newsm78
Майка ми сега ще идва и направо няма какво да и поръчам за насам Sad, освен някое и друго лекарство.
Тук всичко което сте изброили почти съм го намерила, с изключение на гювечетата / в БГ готвя с тях 1 път годишно/ и шарена сол. Дори джоджен има в БГ магазин........
А за книгите още не съм започнала да ги пренасям, но определено те са ми е в списъка..........

# 23
  • Мнения: 980
Ами чубрицата, джоджена, ракията, боzата, коzметичка, прическа, лекарства

# 24
  • Мнения: 1 216
Кръгли тави в ИКЕА валяло- има едни рашански като от алпака- хубави ми изглеждат.

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ама вие сериозно ли всичко това си приготвяте от БГ? newsm78
...

Ами тук, където съм няма наблизо БГ магазин, така или иначе пътуваме с кола и място за благинки (напр. ФаФла Мура) винаги се намира  Wink
виж боза няма да мъква повече, защото последния път такова омацване стана, че  : Close

# 26
  • Мнения: 714
крем "здраве", хуск, крем "тридерм", "еликсир-3" (е без това не мога да живея!!!), тоалетно мляко "па-па" или "кря-кря" не помня вече ..., хума, розова вода, катранен сапун
обикновени бисквити (за бисквитена торта с нишесте)  Sunglasses
червен пипер, чубрица, липов цвят за чай
детско долно бельо
ракия

# 27
  • Мнения: 2 032
Според мястото в багажа:

-луканка (тук в турския магазини има, но не е хубава)-за любимия;
-липов чай и някоя друга билка-за мен
-детски книжки и двд на български- зе децата.

Май това е само. Макар че майка ми обикновено ми пробутва още 15 неща в суматохата, все едно в Диарбекир ме изпровожда.

# 28
  • Мнения: 2 257
Ракия и Мавруд! Луканки и Бански старци. Подправки. Шоколад LZ и бонбони Дамски Каприз и Be Happy.
Гюведжета и гювечи тези, които сте в Америка, може да си купите от ТУК, за да не ги дрънкате по куфари и летища.

# 29
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Аз съм със скромен списък  Mr. Green Книги на български за цялото семейство и бутилка хубаво българско вино за съседите, които обикновено се грижат за имота, докато ни няма Wink
Мамо Кенга, нали имахте ИКЕА там? Аз миналата седмица от ИКЕА купих шарени чаршафи за бебето и синчето. 100% памук са.

Общи условия

Активация на акаунт