Местна упойка НЕ МЕ ХВАЩА !!!!

  • 3 310
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Искам да споделя моите премеждия относно едни образувания на главата ми.Нещо досущ като атером обаче в последствие се оказа кистозно образувание.Интересното тука е че при посещение при хирурга той веднага се съгласи да го премахне и последва поставяне на упойка.
Мисля че използват разреден Лидокаин но не съм сигурен.
След поставянето на упойката мястото леко изтръпна,но след като започна да ме реже усещах на 100% болката.Нямате си на представа каква болка усещах даже понякога сънувам кошмари.Последваха 3-4 инжекции КОНЦЕНТРАТ  и пак нямаще ефект,болеше си до самия край на операцията.Направо ми се наду главата от "вливанията"на упойката.Доктора каза по добре да я довърша операцията защото така или иначе ми отвори рана.Каза ми че за пръв път в практиката му се сблъсква с такъв проблем.
Пропуснах да кажа че и преди тази операция във военна болница Пловдив само ми сцепиха възпаления (същия )атером и пак не ме хвана упойката и тогава изтече бая гной.
Имам още 2 малки атерома на главата и те взеха да се възпаляват често дори постоянно вече трябва да се отстранят,обаче и самия хирург ми каза че следващата операция трябва да е с пълна упойка защото не се търпи тази болка.
Надявам се ако на някой му се е случвало такова нещо да сподели че се притеснявам.

# 1
  • Мнения: 4 270
Това не може да е истина!

# 2
  • Мнения: 5 513
Може,може.Мен зъбна упойка не ме хвана.Конска доза ми хакна и накрая пак не ми извади зъба.Да беше ме заклала по-малко кръв щеше да има.

И аз и детето имаме проблем с упойките.

# 3
  • Мнения: 4 270
Може,може.Мен зъбна упойка не ме хвана.Конска доза ми хакна и накрая пак не ми извади зъба.Да беше ме заклала по-малко кръв щеше да има.

И аз и детето имаме проблем с упойките.

Опитвам се да си го представя #CrazyА с пълната упойка как ли стоят нещата?

# 4
  • Мнения: 46 555
Ако е имало много гной е нормално да не те хване.
На мен така ми вадиха зъб (от глупост на 16 г. се бях докарала до разрушен зъб, само корените бяха под венеца, вече затворил се...). Не ме хвана и го извадиха на живо. Рязаха венеца, после с длето, раждането паси да яде.
При гноен процес първо трябва да се пие АБ и чак тогава да се пристъпи към манипулацията, но тогава бях дете и нямах думата...
Но и до днес не съм сигурна дали точно това е била причината или просто бързо ги разграждам, защото като ми вадиха сливиците пих АБ и пак не ме хвана. Но пък не бях само аз, всички, които ни оперираха заедно не ги хвана, в онези години ги вадеха с местна и си беше живо клане  Twisted Evil

Иначе с пълна имам един апендисит и едно секцио. Всичко беше безпроблемно.

# 5
  • Мнения: 5 513
Има различни видове упойки.С по скъпите „бели” упойки се будя ” бързо ”.Ставам и си тръгвам все едно нищо не е било.
Със старите упойки,като ме надрусат се налага да ме и вързват.И понеже явно и ми досипват по време на операция после по 5 часа не могат да ме изкарат от нея.Но ме държат и вързана докато не осъществят смислен контакт с мен.
И за двете ти говоря от опит.

# 6
  • Мнения: 46 555
Аз апедиситът не го помня, защото съм била на 3 г., но от секциото много лесно се събудих, просто все едно след сън. Нямах никакви неразположения. А много хора се оплакват от пълната, та явно съм уцелила "бяла"...

# 7
  • Мнения: 4 270
Връщам си думите назад. Не бях чувала такова нещо.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Имала съм проблеми със спиналните упойки по време на секцио. При първото решиха, че не е сложена както трябва или са започнали по-рано да ме режат и затова ме е боляло. При второто секцио бях обяснила как стоят нещата и не можеше да става и дума за грешка. Но пак не ме хвана. Имах усещане подобно като при мускулна треска, все едно, че някой ми мачка мускулите. Ама отвътре Whistling Според анестезиолога, съм си въобразявала. Не се търпеше и една се смили да ме приспи след като извадят бебето. Извадиха го, а аз не исках да чакам дори да ми го покажат, просто исках да ме приспят на секундата ooooh!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 770
Може. И мен ме хваща при много по-големи дози от обичайните.

# 10
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Мен също зъбна упойка, не ме хвана преди много години, и се наложи да изпитам болка и ужас, но случва се. Един организъм реагира по един начин, друг по друг. Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт