Пазаруване от Amazon - тема №47

  • 92 085
  • 926
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 362
Записвам се с получени много хубави детски дъждобрани.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DEL0JDU?psc=1&redirect … etailpage_o00_s00

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00J1IHPZA?psc=1&redirect … etailpage_o00_s00

Материята им е като на шушляково яке.Пазят добре,имат си и калъфче за прибиране в чанта.Като размер са определено умалени,но аз поръчах по-големички номера,за да се носят върху яке.

# 16
  • Мнения: 2 880
да ви следя, доколкото мога  Hug и за подаръци и за ЧП, и други изгодни нещица  Peace
Маграт Heart Eyes чакам постовете ти с нетърпение, искам килими, лампи...  bouquet

# 17
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Скрит текст:
Поръчах тези тигани :

http://de.buyvip.com/=pe_180801_86752621_dli19?src=email&sal … =1&=qd_ic_t_d

Дано са качествени и наистина си отговарят на описанието , защото ми писна да купувам от тук скъпи и "хубави" тигани за индукцион и да не струват  ...
Някой има ли ги ? Отзиви?
Благодаря! bouquet


Поправи линка . Отваря се начална страница .

Нещо не успявам  newsm78
Няма нищо , тези поне са на чудесна цена и могат да отидат и за подарък  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 105
Момичета, бихте ли ми препоръчали часовник за подарък на 55 годишна жена. Да не е много скъп!
не съм в час с марките и не знам какво да търся.
Гледам има много евтини, те китайски ли са?

# 19
  • Мнения: 1 050
Много отдавна, някой беше споделил   форум, в който се коментираха само намалени играчки  в амазон. Ако  чете тук и се сеща за какво говоря, моля да го постне пак.
 

# 20
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Тези дни ще поръчам някой неща, които съм набелязала, че може и да са свършили докато се намотам. Чудя се дали да чакам намаления на лего, трябват ми 2 сравнително малки, такива са си харесали моите и едно за рд.

# 21
  • Мнения: 94
Здравейте, искам да попитам само на мен ли се случва поръчки от вип-овете да се пускат без тракинг номер и съответно не пристигат в БГ. Започвам да си мисля, че просто не ги изпращат. Поръчах на моя мъж кожена чанта и... не дойде. ( да вметна, че и друг път ми се е случвало( Сега ми предлагат да ми върнат парите. Ама аз си искам чантата. Чудя се дали ако сменя адреса с такъв на превозвач ще дойде..

# 22
  • София
  • Мнения: 3 857
Благодаря за новата тема! bouquet

Очаквам едни маратонки тези дни от превозвача,а пък и вече се оглеждам за подаръци за Коледа.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 850
Zera, поръчах от италианския вип една приставка за кухненска машина, дойде си по пощата без тракинг и без проблем. Ходи ли да си търсиш пратката в пощата? Понякога не носят известията, или се губят самите такива, или някой ги взима...

# 24
  • Мнения: 4 032
Благодаря за темат. Аз    чакам  едни ботушки:)

# 25
  • София
  • Мнения: 2 799
chockolina  Hug, благодаря за темата  bouquet

Чакам лего, и Черен петък  Mr. Green, наближава  Party

# 26
  • София
  • Мнения: 5 735
Аз имам еър флос и даймънд клийн от миналия черен петък - работят си безотказно.
Имам мейл от Амазон.de, че ми дават 20 евро за приложения от amazon app store. Не мога да разбера как да се възползвам  от предложението. newsm78 Може ли малко помощ?
До колкото знам е приложение за телефони,поне на моя имам това приложение. Предполагам трябва през него да пуснеш поръчка и кода ще действа.

# 27
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте, искам да попитам само на мен ли се случва поръчки от вип-овете да се пускат без тракинг номер и съответно не пристигат в БГ. Започвам да си мисля, че просто не ги изпращат. Поръчах на моя мъж кожена чанта и... не дойде. ( да вметна, че и друг път ми се е случвало( Сега ми предлагат да ми върнат парите. Ама аз си искам чантата. Чудя се дали ако сменя адреса с такъв на превозвач ще дойде..
Аз поръчвам редовно от виповете и повечето от пратките ми пристигат по пощата без проследяване понякога пристигат със закъснение,защото на нашата митница са ги замотали някъде,но досега(пу,пу) нямам изгубена пратка.За повечето не получавам известие и аз си ги издирвам в пощата.                                                                                                                                                                                                                                              
chockolina      bouquet  

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 553
chockolina  bouquet за темата.
 Доста банки от ноември имат някакви промени по сметки , такси и др . Та в тази връзка само ПИБ ли са сложили такса от 0,25% за плащания  от чужбина на картите си ?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз в очакване на чернопетъчни сделки и в търсене на изгодно Лего Mineckraft!

Общи условия

Активация на акаунт