От коя марка съдомиялни сте доволни?

  • 130 639
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 38 476
Съдомиялна и пералня втора ръка само като ми лъхнат и се отказвам.
Нашето Беко вече две години и половина е супер.

# 76
  • София
  • Мнения: 5 188
Оказа се, че търся съдомиялна с най-малко децибели Simple Smile
Точно зад нея ще е леглото ми, през тънка стена.

Оказа се и че нямам "тежки" неща за миене - храната ни е проста, баз мазнина готвена.

Моля за съвет - това струва ли си парите? ДАли децибелите са реални? https://www.technomarket.bg/sydomialna/hotpoint-ariston-ltf-11h121-eu-09134871
ЕНЕРГИЕН КЛАС А++
- КАПАЦИТЕТ 14 КОМПЛЕКТА
- КОМСУМАЦИЯ НА ВОДА 9 л.
- 11 ПРОГРАМИ ЗА МИЕНЕ
- ЕКСПРЕСНА 30 МИНУТНА ПРОГРАМА
- ЦИФРОВ ДИСПЛЕЙ
- НИВО НА ШУМ - 41 dB

Цена 839 лв

А за тези пари има AEG,Сименс и Бош, ама с 5-10 dB нагоре.
 ЕКСПРЕСНА 30 МИНУТНА ПРОГРАМА - тази програма върши ли работа?

# 77
  • Мнения: X
Знае ли човек как е ползвана. Няма начин да се разбере в какво състояние е йонообменника. Ако е ползвана в район с твърда вода,без да е слагано сол....
Не е драма.
Йонообменника е йонообменна смола, която се подменя в контейнера (има кръгъл капак).
/все едно подменяте пръст в саксия за цветя/
Скрит текст:
Скрит текст:
ПП Солта регенерира смолата. (схема)
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 07:38 от Анонимен

# 78
  • Мнения: 14
Здравейте, аз лично използвам Беко от около 4 години, като цяло съм доволна. Единствено като малка забележка бих отбелязала изгниването на дръжката за отваряне, което не пречи на нейната функционалност.

# 79
  • Мнения: 1 355
Аз съм с две ръце за всякаква бяла техника Miele. Сегашната ми кухня обаче е със съдомиялна Zanussi, но работи вече шеста година без никакъв проблем, така че няма как да я сменя. Нямам никакви забележки, 99 % я пускам на 65 градуса.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 816
От 5 години имам Бош, мие си перфектно, не се е разваляла. Купихме си ново жилище със страхотна кухня и миялна Електролукс. В чидо се видях, не мие както предната, трябва да изплаквам. Не можем да я сменим със старата, защото е вградена. Накрая не издържах. Купихме си отново Бош. Разлика от земята до небето. В моя случай просто видях какво правят двете миялни и наистина имаше огромна разлика.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 995
Потвърждавам. Майка ми е с Електролукс и винаги плакне преди и/или домива след миялната. Аз съм с Бош и не се занимавам с друго, освен с копчето.

# 82
  • Мнения: 28 458
Ние сме с Индезит, купих я на шега и на бързане, пет години нямам оплаквания 😊

# 83
  • Мнения: 4 708
Ние сме с Индезит, купих я на шега и на бързане, пет години нямам оплаквания 😊
И аз така, но преди 3  Laughing сега гледам, че ниво на шум дават 51 Дб, за да придобиете представа колко е това, обяснявам - като я пусна, не мога да разбера дали работи, трябва да съм много близо до нея, ако работи и телевизора не я чувам до краят. Кухнята е залепена на гърба на детската и никога не се е чувала там. Че по-горе видях, че питат за шум.

# 84
  • Мнения: 28 458
Нашата е в кухнята, там никой не спи, инче я чувам като работи, не мога да кажа, че е безшумна! Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 522
Момичета купих  си кухненските уреди на Тека, книжката с инструкциите на съдомиалнята ( и на другите уреди)е само на чужди езици, знаете ли място от където мога да си намеря инструкциите за ползване на български език ?

# 86
  • Мнения: 14
Провери в Гугъл, може да намериш инструкциите на български език, пробвай различни търсения от рода на
"инструкции ХХХХ (модела)"

# 87
  • София
  • Мнения: 12 006
Момичета купих  си кухненските уреди на Тека, книжката с инструкциите на съдомиалнята ( и на другите уреди)е само на чужди езици, знаете ли място от където мога да си намеря инструкциите за ползване на български език ?
Ако са купени от БГ ги изискай от където са купени уредите. Длъжни са да ти ги дадат.

# 88
  • Мнения: X
купих  си кухненските уреди на Тека,
 знаете ли място от където мога да си намеря инструкциите за ползване на български език ?
"Ръководство за експлоатация", на сайта на Тека.  Peace
пр. : http://www.tekaindustrial.com/bg/products/view/27098-%D0%A1%D1%8 … D%D0%B8-dw8_70_fi

# 89
  • Мнения: 1 522
PAV1 Благодаря ти, толкова много пъти съм гледала сайта и не съм обърнала внимание, явно затова няма книжки на български към уредите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт