Разпечатка ВИВАКОМ

  • 29 250
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
За мен би било много унизително да го моля да си вади разпечатка,пък и после да искам обяснения за всеки номер.
Ако е решил да ходи как ще го спреш ?

# 16
  • Мнения: 2 052
Използва вайбър,  по всяка вероятност,  или whatsapp. 
Определено е странно поведението му -  нормално е да обясни дори с две приказки какво го занимава постоянно,  а не да равява разпечатки в негова полза. 
Не е моя работа да определям правилно ли постъпваш,  явно имаш повод за съмнение и насреща реакцията не е помага това съмнение да се потуши.  Дано всичко се нареди добре за теб.   Peace

# 17
  • Мнения: 18 628
Това с предлагането на разпечатката ме навява на мисълта, че мъжът на авторката не за пръв път се оправдава при проява на ревност. Говори по телефона повече...и на човека му се налага да се обяснява.

# 18
  • Мнения: 3 794
Моят бивш съпруг точно с разпечатка го хванах  Flutter  Не се гордея, че станах половин детектив, но на зло куче, зъл прът Naughty

Няма да правя аналогии. Бившият като му споделих, че ми прави впечатление, че говори повече ми каза, че си въобразявам. Лъжеше, че е говорил, когато му звъня и ми дава заето...Е, в крайна сметка всичко излезе наяве Simple Smile

Според мен не е точно "оправдаване", а може би човека не иска половинката му да си втълпява подобни мисли. Дано всичко е наред  Hug

# 19
  • Мнения: 5 933
Това с предлагането на разпечатката ме навява на мисълта, че мъжът на авторката не за пръв път се оправдава при проява на ревност. Говори по телефона повече...и на човека му се налага да се обяснява.

Точно обратните асоциации пък си правя аз. Wink

# 20
  • Мнения: 11
Точно както са казали, само изходящи, смс и ммс. При наличие на толкова приложения с разпечатка трудно ще видиш нещо, ако ти я донесе и разпечатана (3 мин игра на ексел) и съвсем е безполезно. Реши ли нещо не можеш да го спреш.  Peace

# 21
  • Мнения: 4 418
Наеми частен детектив.

Общи условия

Активация на акаунт