Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-220тема

  • 52 382
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 546
  Вичи, благодаря за снимката! Hug

Цитат

  И аз помислих, че е в Неапол, но погледнах я в Инстаграм, не пише къде е, но снимката с кафето е със същата маса, а на нея е добавил и Рим. Та може да се окаже, че е от Рим. Rolling Eyes

  По ТВ8 след 3:30 минута:

http://www.tvarsivi.com/tv8-09-11-2015-2964169y.html?p=2964173

Други статии не слагам, защото са на турски и няма смисъл. Достатъчно ми е, че Уницеф Тюрк и СиЕнЕн Тюрк туитнаха с радост награждаването.

# 16
  • Мнения: 4 535
Total
1   O SES TURKIYE   TV8   5,89   16,84
2   O SES TURKIYE OZET   TV8   4,76   12,94
3   GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU   FOX TV   3,9   11,15
4   EVLI VE OFKELI   ATV   3,83   10,14
5   HATIRLA GONUL   STAR TV   3,73   10,33
 АB -grupa

1   GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU   FOX TV   5,28   13,64
2   SHOW ANA HABER   SHOW TV   4,68   12,32
3   O SES TURKIYE OZET   TV8   4,68   11,78
4   O SES TURKIYE   TV8   4,67   13,39
5   O HAYAT BENIM   FOX TV   4,31   12,39
6   KUCUK GELIN   SAMANYOLU TV   3,91   9,93
7   EVLI VE OFKELI   ATV   3,58   9,33
8   O HAYAT BENIM (OZET)   FOX TV   3,5   8,61
9   ATV ANA HABER   ATV   3,44   8,99
10   HATIRLA GONUL   STAR TV   2,97   8,16

ABC

1   O SES TURKIYE   TV8   6,23   16,02
2   O SES TURKIYE OZET   TV8   5,49   14,27
3   EVLI VE OFKELI   ATV   4,9   11,8
4   GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU   FOX TV   4,36   12,02
5   SHOW ANA HABER   SHOW TV   4,25   12,1
6   HATIRLA GONUL   STAR TV   4,25   10,62

Рейтингът от снощи на  "Спомни си Гьонюл" . Аз го гледах, сега остава да разбера какво съм гледала от превода Rolling Eyes Embarassed Mr. Green

# 17
  • Мнения: 10 017
 Вичи, благодаря за снимката! Hug

Цитат

  И аз помислих, че е в Неапол, но погледнах я в Инстаграм, не пише къде е, но снимката с кафето е със същата маса, а на нея е добавил и Рим. Та може да се окаже, че е от Рим. Rolling Eyes

  По ТВ8 след 3:30 минута:

http://www.tvarsivi.com/tv8-09-11-2015-2964169y.html?p=2964173

Други статии не слагам, защото са на турски и няма смисъл. Достатъчно ми е, че Уницеф Тюрк и СиЕнЕн Тюрк туитнаха с радост награждаването.

Хмм, значи не става дума за Неапол, и за това Ясемин не е била наопера, а Ферзан бей е отишъл в Рим да поздрави Туба.  Peace Разбрах, че снимката е от вечеря. Но сигурно Надин  Hug е права, Баги  Hug и е имало и закуска.  Peace

Ето ви по-подробен и вече кирилизиран превод на вчерашната статия.

Перевод с турецкого Дина Пистер специально для группы https://vk.com/murayildirim

Скрит текст:
«Прежде всего , восхищение и оценка того , что делает человек - хорошая вещь. Это побуждает человека на более лучшие дела. Я горжусь , что сегодня здесь в Ватикане получаю ценную для Ватикана награду как лучшая актриса.»

«Я работаю с Юнисеф. Юнисеф является одним из главных дискурсов. Независимо от языка , веры и расы должны соблюдаться права детей в любых условиях и при любых обстоятельствах и мы конечно делаем все что от нас зависит. Лично для меня дети очень важны. Для меня ребенок стоит на особенном месте. Поэтому работа в ЮНИСЕФ особенная вещь.»

«Когда я начала эту работу в 2004 году, мы работали только для Турции и Турецкого зрителя. Потом, вдруг, сериалы начали продаваться за границей, на Ближний Восток и стали пользоваться спросом. За 11 лет сектор турецкого сериала заняло хорошее место. По последним данным сериал « Kara para aşk» продали в 148 стран. Не знаю было ли увеличение . Это хороший показатель. Я думаю, как и раньше , без ущерба качества, зная что смотрят нас в мире повышая качество нашей работы , мы должны продолжать работу.
Для продвижения страны телесериалы очень важны. Люди приезжают в Стамбул, посещают Турцию. Люди интересуются , хотят увидеть и познакомиться с людьми. Иностранцы приезжают из-за сериалов . Они учат язык турецкий. В Чили, на Балканах, на Ближнем востоке люди учат турецкий язык , что бы смотреть сериалы на языке оригинала. Это прекрасно.»

«На самом деле Ферзан Озпетек — это режиссер фильма « Хамам», который привнес огромное изменение в мою жизнь еще в студенческие годы , со времен университета. Поэтому я всегда глубоко уважала его после фильма « Хамам».
Затем «Harem Suare» ( Последний гарем) , этот фильм тоже очень важен для меня.Он всегда был для меня на особенном месте , поэтому знакомство с ним восхитительно. Конечно быть с ним , проводить время, быть приглашенной и смотреть его постановку оперу ( Травиата), а прежде всего узнать его — прекрасно.»

«В прошлом году по сценарию я должна была говорить по итальянский, для правильного произношения занималась с репетитором. Но это нельзя считать изучением. Хотела продолжить. К сожалению , я не продолжила изучение.»

«Есть кому нравится , есть те кому не нравится совсем. Есть люди которым совсем не нравится короткие волосы у женщин, большинство любят длинные волосы. Поэтому вполне нормально что мнения разнятся. Я давно хотела постричься. На самом деле волосы это некий женский аксессуар. И короткие волосы и длинные волосы — это важный аксессуар для женщины.»

И кратък превод на това, което Сабинка  Hug е постнала.

Елмира  bouquet

Скрит текст:
Kak vy znaete my uzhe mnogo govorili o Tuba Buyukustun, kotoraya budet igrat v novom filme Ozpeteka v nachale nedeli uexala v Italiu posmotret operu Ozpeteka "La Traviata". no bylo eshe dela(kazhetsya). vchera vecherom tsentre Kotolikov v Vatikane Tubu Buyukustun vybrali i nagradili za luchshuiu aktrisu.(aplodismenty)))
tetya govorit: o krasavica iz vsex krasavic Tuba. chto eto, krasota bez makiyazha i bez chto-to (neponyala) u nee zdes est vsego malenkaya kulonchik(kol'e) ia smotrela pryamuiu peredachu. eti dvoe sprashivali gde smotrela. tetya govorit v habar turk kanale smotrela. sprashivaiut u teti byla li online peredecha. tetya govorit da)) i mnogo krasivyx slov govorit. pro nagradu tozhe govoit.

# 18
  • Мнения: 6 546
  Нова дата за премиерата на "Спомени на вятъра" в Турция - 11.12.

Скрит текст:
Rüzgarın Hatıraları @MOTWfilm  15 min.
Onur Saylak, Sofya Khandemirova, Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı #RüzgarınHatıraları 11 Aralık'ta sinemalarda! https://www.youtube.com/watch?v=_ZO00ZAzBmE



# 19
  • Мнения: 5 743
Привет Hug

                      

 Главната новост на понеделника  в Турция-Туба



                          
Поздравче


# 20
  • Мнения: 41 809
Привет! Hug

Саби HugКлари HugБаги Hug

Цитат
Не си спомням, когато наградиха МЙ така ли беше? Злати  Hug или някой друг може да знае и да ни каже.
Линка Hug спомням си само,че беше с бившата си половинка и мениджърката си,имаше статии и в пресата,но като че ли за Туба са повече! Laughing

Вичи Hug,благодаря за новата снимка и видеото с награждаването на Туба и Мурат! Hug

Линка Hug наистина музиката си е трепач! Wink


Наградата на Туба е отбелязана и в инстаграма на UNICEF Turkiye

https://instagram.com/p/925krHrm0c/





Последна редакция: пн, 09 ное 2015, 16:11 от Zlatina3

# 21
  • Мнения: 6 546
  Към кафето на Вичи се присъединяват Кобра и Григор с палачинка. Grinning

# 22
  • Мнения: 4 535
Аз ще съчетая кафе и палачинка, с вече преведения  на руски език  снощен епизод на СГ Grinning

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/193 … sskom-yazyke.html

Който го гледа в бокса, трябва да почака, не е качен още там.

Ако имах шапката на Гришо, щяха да ми я скрият с бързината си преводачките Peace Wink Че ние надминахме по скорост и "Кара севда", галиба  Joy Joy

# 23
# 24
  • Мнения: 6 546


  Ферзан..ама дизи??? Коя е тази роля на Дефне? newsm78

Баги, все някой ще я свали. - https://instagram.com/p/93fYJOpms_/

Скрит текст:
Rima Taha @rimataha2  3 min.
My drawing for #TubaBüyüküstün ☺☺ bcoz I love her new hair Cut 😍👍 #lovely #beautiful #best #Actress 👧… https://instagram.com/p/93fYJOpms_/

  Колаж с Джони Деп:




# 25
  • Мнения: 4 535


Е, този колаж си го слагам на платформата Rolling Eyes Способен е да ми оправи настроението за месец напред Wink На Туба са и оперирали и скъсили хубавата шия, но важното е, че татуто си е на място Joy Joy Joy И ръката на Енгин, де Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 5 743
Здравейте Hug

                   



Е, този колаж си го слагам на платформата Rolling Eyes Способен е да ми оправи настроението за месец напред Wink На Туба са и оперирали и скъсили хубавата шия, но важното е, че татуто си е на място Joy Joy Joy И ръката на Енгин, де Joy Joy Joy

Надин newsm10

Помислих си, че колажистките нещо закъсняха Joy Joy Joy,напразно съм се тревожила.

Милионерите носят едни и същи дрехи.

Забелязали ли сте, че колкото по-богат от собствен труд е един човек, толкова по-често го срещате в едни и същи дрехи. Интересно, нали?

Повечето от нас хвърлят луди пари за парцалки от последните модни тенденции, а на успелите хора въобще не им пука.
 Те би трябвало да имат хиляди дрехи, а носят все едни и същи.

Първите примери, който възниква в съзнанието ни са Стив Джобс и Бил Гейтс. Почти винаги те са с дънки и тъмна блуза отгоре. Ето какво внушава простичкото облекло:

    Човек се интересува повече от работата си, откокото от външния си вид.

    Пазаруването е свързано със загуба на време и енергия.

    Мисълта какво ще облека утре отнема време.

    Многото дрехи заемат излишно място в дома.

    Пестят се пари, които може да се вложат в бизнес например.

    Обличайки се по-простичко. човек изглежда по-близък в очите на околните.



Ето, това е обяснението  за непрекъснато сравняващите. Peace Peace

# 27
  • Мнения: 6 546


Е, този колаж си го слагам на платформата Rolling Eyes Способен е да ми оправи настроението за месец напред Wink На Туба са и оперирали и скъсили хубавата шия, но важното е, че татуто си е на място Joy Joy Joy И ръката на Енгин, де Joy Joy Joy

  Много се съмнявам, че си само на кафе и палачинка. Stop Колажът е надписан Омер и Елиф. Не бъркай актьори с герои. Naughty Не че покрай Туба куп женоря намрази и Елиф. Joy hahaha

  Гьокче Бахадир изглежда, че има рожден ден днес. Thinking

# 28
  • Мнения: 10 017
Вичи  Hug напразно се мориш!  Laughing Laughing Laughing
Скрит текст:
Тия, за които се отнася инфото не знаят да четат. Цвети  Hug постна доказателство, че роклята на Туба и Кейт Мидълтън не са една и съща, ама като не знаят да четат, или четат и не разбират, или не разбират от мода, или са слепи, няма смисъл да се хабим да ги говорим  Mr. Green

Между другото Фуркан  е написал в ТТ, че очаква Туба скоро да се върне в ТВ-та. Дали знае нещо, или се надява заради високия хонорар.  newsm78

https://twitter.com/TRFurkanTB/status/663742594162143232
Ощущение #TubaBuyukustun вернется к телевизору говорит!!! Simple Smile



Очакването на "Спомени на вятъра" предизвика публикации в пресата. Ето една от тях.  Peace

http://www.cagdasses.com/video/kultur-sanat/1763/ozcan-alperin-y … zgarin-hatiralari



Е, този колаж си го слагам на платформата Rolling Eyes Способен е да ми оправи настроението за месец напред Wink На Туба са и оперирали и скъсили хубавата шия, но важното е, че татуто си е на място Joy Joy Joy И ръката на Енгин, де Joy Joy Joy

Надин  Hug важното е, че се правят колажи и се дразнят подскачащите фенки!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 237
Здравейте, момичета и от мен в прекрасната нова златна тема, такава, каквато е и есента навън


Ринка newsm51 Благодаря ти за това, че отново си ни подсигурила местенце, където да си хортуваме на воля

И днес сте намерили толкова разностранни теми за обсъждане, като се започне сутринта от историята на израза "Да чукна на дърво"- Вичи  Hug, след което поредния  тест на Линка Hug /Апропо - И аз съм от групата на художниците Whistling/, да се стигне до честването на Хеди Ламар от Гуги - Надин Hug (Между другото и аз ви бях сложила информация за нея преди месец, но на руски език Peace Ако искате - можете да я видите отново http://gm-dar.livejournal.com/1052683.html)
И всичко това добре гарнирано с прекрасни мнения, колажи, отзвук от награждаването на Туба в пресата и социалните мрежи
Хареса ми клипа за Туба и Мурат и награждаването им с наградата Giuseppe Sciacca Awards, който e на фона на музиката от "Аси"

Злати Hug мерси за доуточнението за награждаването на Мурат
Баги Hug отново си направила проучване за Хеди Ламар, че даже си намерила и клип от първия филм "Екстаз"показващ оргазъм на екрана. Може да те нарека разследващата БП на ятото ни  Heart Eyes Wink

Клари Hug да ти е жив и здрав рожденника и много да те слуша

Цитат на: sabina_k link=topi=883862.msg31956646#msg31956646 date=1447079586
Скрит текст:


  Ферзан..ама дизи??? Коя е тази роля на Дефне? newsm78

Баги, все някой ще я свали. - https://instagram.com/p/93fYJOpms_/

Скрит текст:
Rima Taha @rimataha2  3 min.
My drawing for #TubaBüyüküstün ☺☺ bcoz I love her new hair Cut 😍👍 #lovely #beautiful #best #Actress 👧… https://instagram.com/p/93fYJOpms_/

  

Саби Hug подсигурих я за колекцията на Баги Heart Eyes



Слагам ви и нещо интересно  Peace В много случаи  за да разбереш истинската същност на нещо трябва да го видиш отвътре yes



Хубава вечер!  love001

Последна редакция: пн, 09 ное 2015, 19:01 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт