По време на секс...

  • 2 077
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Не мисля че е вредно.

# 16
  • Мнения: 27 524
Не.  Peace
Ако беше вредно,лекарите и книгите щяха да предупреждават!

# 17
  • Мнения: 262
Спермата може да предизвика контракции САМО ако бебето е готово да се ражда, т.е. около 1 седмица преди термина.
А като сме бременни, не трябва  да се пазим (от какво), а само да се наслаждаваме на секса.

# 18
# 19
  • Мнения: 7 947
А пък аз съм направо като разгонена - постоянно ми се прави секс! Сигурно е нормално имайки предвид хормоналното ми състояние в момента...С мъжа ми едно от малкото неща в които се разбираме повече от идеално е именно СЕКСа - и до момента го правим почти всеки ден, без никакви проблеми!А относно свършването - НЯМА НИКАКЪВ РИСК ако свършва вътре. Аз обаче имам течение и затова сама реших той да не свършва в мене - за по голяма хигиена, иначе винаги е свършвал върте...И още нещо интересно - цели 5 месеца свършваше вътре и не забременявах.Вече се чудех дали нещо не е наред...Но точно този период имахме големи проблеми - емоционални, и когато отидохме на море и аз наистина се успокоих - ето - веднага забременях. Моя лекар ми каза че всичко е свързано психологически - за да бъдат нещата в ред - първо ние самите вътрешно трябва да сме спокойни и усмихнати...това е от мен Joy

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 12:14 от Аурелия

# 20
  • Мнения: 2 274
Хе-хе-няма да ме биете, но съм чувала от лекар:
1. Спермата съдържа нещо си там, което изглажда шийката - сега това може да е само към края на бр-та....не зная подробности.
2. Много не в темата, но е доказано, че при жени, които са поглъщали спермата по време на ОЛ има по-малък риск от аборт, тъй като организмът на жената е запознат с (така да се каже) материала на мъжа и приема плода по-добре.
 Whistling Whistling Whistling

# 21
  • Мнения: 22 973
Вредно ли за бебчо в коремчето по време на секс мъжът да свърши в теб?  newsm03
Не мисля,едиствената причина да не го прави,е ако има някакви неразположения и оплаквания.От гледна точка да не ти ги предаде на теб.Знаете,че например гъбичните инфекции възникват често спонтанно,след прием на антибиотик например.Та от тази гледна точка.Ние използвахме презерватив,за всеки случай...

# 22
  • varna
  • Мнения: 404
неее не е опасно за бебето!!!

# 23
  • Мнения: 481
Не е опасно. Действайте смело!
То и при оргазъм се получават контракции, но това по никакъв начин не може да навреди на бебето. Контракциите са вредни само акоимаш някакъв проблем и индикации за преждевременно раждане. Иначе няма проблем.
(на мен ми бяха забранили секса като цяло, тъй като с тези близнаци беше проблем от шестия месец)

# 24
  • Мнения: 5 103
Не защо да е вредно #Crazy

# 25
  • Мнения: 992
Спермата може да предизвика контракции САМО ако бебето е готово да се ражда, т.е. около 1 седмица преди термина.
А като сме бременни, не трябва  да се пазим (от какво), а само да се наслаждаваме на секса.
thumbsup

# 26
# 27
  • Мнения: 2 952
Вредно ли за бебчо в коремчето по време на секс мъжът да свърши в теб?  newsm03

На колко си години? newsm78 Mr. Green

# 28
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не изобщо даже.Можете спокойно да се наслаждавате на сексуалния си живот сега докато не се пазете.В края на бременноста на мен ми препоръчаха да го зачестя за по-лесно раждане.

# 29
не е вредна спермата за плода, защото околоплодните течности за защитната бариера за него,а що се отнася за контракциите не спермата може да ги предизвика, а оргазма на жената, тъй като в него участва и матката абсолютно съм сигурна и за двете неща, така, че спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт