Суетни ли са мъжете ви?

  • 43 277
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Днешните мъже са големи кифльовци - постоянно се зяпат пред огледалото, правят си селфита, мерят си бицепсите. Притеснява ги повече дали имат плочки, но не се безпокоят ,че нямат култура и обноски, че не четат и от нищо не се интересуват, въобще пълно тържество на плътското над душевното. Предпочитам да общувам с грозни ,но интелигентни хора. От фитнес и спорт се затъпява! Съвсем сериозно говоря. Единствените спортове които развиват и духа са Йогата, Тай-Чи и други подобни източни практики.
Суетата е смъртен грях! Нещо повече - така болезнено се отразява неизбежното остаряване и погрозняване на тези индивиди ,че изпадат в тежка депресия. И като всички свършват като купчина изгнили кости или урна с прах - де ще е тогава красотата им? Красотата е нетрайна като вишнев цвят - аха си се обърнал и вече е паднала в калта. Всичко ще умре, всичко ще се разпадне и никой нищо не може да задържи.

# 16
  • Мнения: 33
Не бих казала че е от най-суетните. Не обича много често да се бръсне, добре че му отива с брада  Laughing

Виж обаче ако става въпрос за пазаруване - независимо от това тениска ли се търси или пердета, става страшно.

# 17
  • Мнения: 3 031
Суетата е смъртен грях! Нещо повече - така болезнено се отразява неизбежното остаряване и погрозняване на тези индивиди ,че изпадат в тежка депресия. И като всички свършват като купчина изгнили кости или урна с прах - де ще е тогава красотата им? Красотата е нетрайна като вишнев цвят - аха си се обърнал и вече е паднала в калта. Всичко ще умре, всичко ще се разпадне и никой нищо не може да задържи.
Много зловещо.. newsm43 bishop

# 18
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Преди години бях в компания с няколко суетни мъже. То не суета, ами направо  Sick Иначе останалите им интереси си бяха на нормални мъже - футбол, коли, какви ли не ремонтни дейности, жени и т.н... Ама контета от класа. Веднъж бяхме седнали на по бира и аз се оказах сама с тях. Отнасям се в някакви мои си мисли и когато се "връщам" на масата, те спорят кой има по-добре оформени вежди. Валяха обиди от рода на "Мани са, твойте приличат на счупени кебапчета, къде се буташ изобщо"  Joy Аз трябваше да им направя класация на веждите, като още на следващия ден след критиката ми към двама, те бяха на козметик да ги оправят. В последствие единия ми поиска съвет за фон дьо тен и каква преса за коса да си купи, че неговата изгоряла. Щях да падна  Mr. Green Дори не подозирах, че пичът си изправя перчема, пък за фон дьо тен-а да не говорим  Whistling

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Суетни сме и двамата, в рамките на нормалното (по мое мнение Wink)
Не ми пука особено дали мъжа до мен ще е по-суетен, дали ще виси пред огледалото повече от мен, или ще има повече дрехи/обувки/козметика. Щом се разбираме и харесваме, стига това му влечение да не пречи на отношенията ни, е свободен да си суетничи колкото си иска Peace

Също така депресарско, негативно и пораженческо. Не се постига хубав живот така Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 322
Отнасям се в някакви мои си мисли и когато се "връщам" на масата, те спорят кой има по-добре оформени вежди. Валяха обиди от рода на "Мани са, твойте приличат на счупени кебапчета, къде се буташ изобщо"  Joy Аз трябваше да им направя класация на веждите, като още на следващия ден след критиката ми към двама, те бяха на козметик да ги оправят. В последствие единия ми поиска съвет за фон дьо тен и каква преса за коса да си купи, че неговата изгоряла. Щях да падна  Mr. Green Дори не подозирах, че пичът си изправя перчема, пък за фон дьо тен-а да не говорим  Whistling

Какъв кошмар! smile3544

Никога няма да забравя разговора между две млади момчета, дочут в трамвая.
Явно се прибираха след посещение при козметик, оглеждаха се критично един друг и се потупваха по рамото: "Батенце, веждаците са ти супер!"  Laughing

# 21
  • Мнения: 8 785
Спортува редовно и се храни прилично добре  Simple Smile Не ползва ФДТ, не си изписва веждите и не ползва преса за коса, но се обезкосмява редовно. Има отличен усет за дрехи - независимо дали е небрежно или по-елегантно  Peace

Но и аз смятам, че външен вид без съдържание е напълно безсмислен - и за жените, и за мъжете  Peace Просто няма какво да ме привлече в един глупав и невъзпитан мъж, а виждам, че хич не са малко такива.

# 22
  • Мнения: 96
Суетен е в рамките на нормалното, не се конти прекомерно, но и не си позволява да ходи лошо или безвкусно облечен. Слабост са му парфюмите, без тях не може да живее Grinning Оглежда се повече от мен, въпреки че не съм критерий, обикновено дори не забелязвам огледалата и ги подминавам. Като си купи нови дрехи и няма никакво търпение да се издокара с тях, мисли кое с какво ще върви, но при всички ни е така Grinning

# 23
  • Мнения: 1 610
 Суетата не пречи на човек, когато я възпитава. 
Събрали сме се практични хора с усет за нормалност и мярка. 
 

# 24
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Днешните мъже са големи кифльовци - постоянно се зяпат пред огледалото, правят си селфита, мерят си бицепсите. Притеснява ги повече дали имат плочки, но не се безпокоят ,че нямат култура и обноски, че не четат и от нищо не се интересуват, въобще пълно тържество на плътското над душевното. Предпочитам да общувам с грозни ,но интелигентни хора. От фитнес и спорт се затъпява! Съвсем сериозно говоря. Единствените спортове които развиват и духа са Йогата, Тай-Чи и други подобни източни практики.
Суетата е смъртен грях! Нещо повече - така болезнено се отразява неизбежното остаряване и погрозняване на тези индивиди ,че изпадат в тежка депресия. И като всички свършват като купчина изгнили кости или урна с прах - де ще е тогава красотата им? Красотата е нетрайна като вишнев цвят - аха си се обърнал и вече е паднала в калта. Всичко ще умре, всичко ще се разпадне и никой нищо не може да задържи.
Много ти е ниско самочувствието. Все пак казват че по дрехите посрещат, но по акъла изпращат. Това че мъжете обръщаме внимание на това как изглеждаме и се обличаме не ни прави по никакъв начин кифльовци. Напротив, прави ни интересни в очите на нежния пол. Simple Smile Все пак предполагам че ще ти е по-приятно в компанията на добре изглеждащ, интелигентен, добър и добре поддържан мъж, отколкото да контактуваш с:


 Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 1 610
Чакайте...това е алкохолик...!!!
-------------------
Протестирам!!!! Такива има всяка държава...защо го показвате??? С каква цел?

Уж сте интелигентни хора, а си показвате на каква ниска степен общувате...!

Българския мъж е достоен! И е редно да показвате достойните хора, ако искате да има развитие...
Ако ще показваме, то нека са добрите примери за подражание!

# 26
  • Мнения: 453
Суетен е и много красив Heart Eyes Mr. Green .

# 27
  • Мнения: 17
В границите на нормалното е всичко при моя.Не се конти прекалено много и не е маняк на тема епилация.Спортува,което е добре.

# 28
  • Мнения: 12
Да и двамата сме доста суетни. Това ми харесва най-много в него.

# 29
  • Мнения: X
Парфюм и дезодорант имам някакви подарени  - така си седят от години в един долап и прашасват. Ползвам сапун и шампоан, къпя се повече от веднъж седмично. Като цяло съм космат, но махам само космите на подмишниците и около инструмента веднъж месечно. На фитнес ходех в един предишен живот (преди да се оженя), ама вече нямам време. Тогава понатрупах малко мускули, който сега са под солиден слой сланинка. Пазарувам дрехи и обувки 2-3 пъти в годината, само ако нещо се скъса или остарее дотолкова, че почвам да приличам на клошар като го нося. За целта влизам в първия магазин, който ми се изпречи и пазарувам всичко от там, в най-лошия случай да се наложи да отида във втори магазин. Брадата я махам редовно, че ме дразни, а и не искам да изглеждам като изпаднал талибан - ползвам крем Каро, самобръсначки от 1 лв и одеколон Жилет, че жената не харесва миризмата на другите. Подстригвам се 2-ри номер - порасне ли ми косата дотолкова, че да трябва да я сресвам, значи е време за фризьор (не отлагам, щото нямам гребен). Скубвам по някой косъм от веждите от време на време, че иначе ще вземат да се свържат и ще стана с една вежда, а това не е добре.В асансьора на блока има огледало и понякога се оглеждам в него.

Общи условия

Активация на акаунт