Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 136 887
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 249
Кауфланд е махнат, но имам въпрос. Има ли единични ел. котлони и на каква цена? За Варна става въпрос.  Wink

# 16
  • Мнения: 19 043
Пикадили нямат седмична брошура?   newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 13 245
Пикадили нямат седмична брошура?   newsm78

И аз не я намирам.

# 18
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
В къщи брошури на хранителните,които са ми наблизо не ми носят.Само на Хит,който е чак в Младост 3,но и там ходим понякога,има интересни неща...А този Труимф има ли го в София, примерно около Плиска?
И още нещо,не е много по темата,но да споделя-вчера с ММ ходихме на изложението за храна и нали питах за колбаси без натриев нитрит и там питах,намери се един честен производител,който ми каза че никъде няма да намеря такъв, та едно е ясно-сбогом на саламчетата в моята кухня...

# 19
  • София
  • Мнения: 7 957
В къщи брошури на хранителните,които са ми наблизо не ми носят.Само на Хит,който е чак в Младост 3,но и там ходим понякога,има интересни неща...А този Труимф има ли го в София, примерно около Плиска?
И още нещо,не е много по темата,но да споделя-вчера с ММ ходихме на изложението за храна и нали питах за колбаси без натриев нитрит и там питах,намери се един честен производител,който ми каза че никъде няма да намеря такъв, та едно е ясно-сбогом на саламчетата в моята кухня...

Триумф май са само пловдивска верига.

Натриевия нитрит го ползват от векове и когато е в норми е абсолтно безвреден. От плодовете и зеленчуците може да натрупате повече нитрати, независимо дали са торени с изкуствена тор или не.

# 20
  • Мнения: 19 043
минах през Пикадили, полупразен е, 3 работещи каси с 2 клиенти в 5 и половина в петък
май няма да изкарат още дълго

# 21
  • София
  • Мнения: 8 154
минах през Пикадили, полупразен е, 3 работещи каси с 2 клиенти в 5 и половина в петък
май няма да изкарат още дълго

Е, нали разчитали на по-платежоспособни клиенти вече. Към тях се ориентирали.

# 22
  • Мнения: 19 043
взех голям пакет италиански бисквити за 1,69 и някаква тяхна минерална вода за 39 ст
не знам дали ще направят голяма печалба от това  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 4 549
минах през Пикадили, полупразен е, 3 работещи каси с 2 клиенти в 5 и половина в петък
май няма да изкарат още дълго

Е, нали разчитали на по-платежоспособни клиенти вече. Към тях се ориентирали.
Само дето платежоспособните май не знаят за това Mr. Green

# 24
  • Мнения: 171
минах през Пикадили, полупразен е, 3 работещи каси с 2 клиенти в 5 и половина в петък
май няма да изкарат още дълго

Е, нали разчитали на по-платежоспособни клиенти вече. Към тях се ориентирали.

Ориентирали са се към затваряне май май  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 7 167
Кой Пикадили е полупразен? Откакто се обединиха с Карфура затънаха дружно  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 611
Отдавна не бях влизала във Фантастико. От промоцията ме заинтригуваха бананите, печените чушки в буркан и Fairy. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 4 549
И аз това харесах във Фантастико, а и някои други неща. Днес в Кауфланд загледах едни червени чушки в буркан - 20, 30 ст. по-скъпи, но много зелени ми се видяха. Преобладаваха току що почналите да почервеняват.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 686
Утре ще намина през Фантастико

# 29
  • София
  • Мнения: 7 957
Във Фантастико на промоция е свинския врат, който е много хубав.

Общи условия

Активация на акаунт