Употребата на алкохол влияе на мъжката потентност

  • 5 706
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Преди детето много пиехме и двамата  Embarassed не сме имали проблеми  Laughing сега заради диетите го намалихме, няма разлика  Blush но предполагам с годините се натрупва Laughing

# 16
  • Мнения: 1 146
Отразява се, спор няма. Но разбира се, количеството е от голяяямо значение. При нас - ако той  е пил по-малко няма никакви проблеми, даже си е много добре  smile3508. Обаче ако е пил повече.......надежда всяка тука оставете smile3532

# 17
# 18
  • Мнения: 11 004
На моя не му влияе на потентността, ама не може да свърши
 newsm62
Аз нямам никакви проблеми, даже колкото повече, толкова повече си искам  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 118
Народът го е сметнал:
1 пикане = 1/2 **ане
4 бири (2 л) са едно яко пикане после едно по-малко, и едно (малко досадно) сутринта.

А те ми говорят аз потентност. Аз съм ДЗВЕР бе.

# 20
Абе жени вие забравяте че има жени за които да имаш потенция просто е необходимо да си пил повечко(да пиеш толкова че да ти се виде абютирентка)

# 21
  • Мнения: 4 733
Абе жени вие забравяте че има жени за които да имаш потенция просто е необходимо да си пил повечко(да пиеш толкова че да ти се виде абютирентка)
Хехехехе,ами те тия мъже като се престрашили да " ходят в гората " що им е нужен допълнителен стимул....или са много изпаднали( ДА НЕ ИЗПОЛЗВАМ ЦИНИЗМИ ОТ РОДА НА ''загорели" ) или ще да е ЛибоФ...

# 22
  • Мнения: 4 546
Абе жени вие забравяте че има жени за които да имаш потенция просто е необходимо да си пил повечко(да пиеш толкова че да ти се виде абютирентка)
ха, че да не мислиш, че няма и такива мъже  Laughing

# 23
Има и такива жени за които просто даже не можеш да изпиеш толкова алкохол!!!!(както и мъже де) или не сте съгласни????

# 24
[Има и такива жени за които просто даже не можеш да изпиеш толкова алкохол!!!!(както и мъже де) или не сте съгласни????
съгласни сме  и още как
при подобни случки ние бягаме на далеч и после пием от мъка че ни е забелязала подобна особа newsm62

# 25
Обективната реалност се проявява когато намалее алкохола в кръвта!!!Затова че е нужно според мен да се поддържа едно постоянно ниво и ще е като в приказките!!!!

# 26
Обективната реалност се проявява когато намалее алкохола в кръвта!!!Затова че е нужно според мен да се поддържа едно постоянно ниво и ще е като в приказките!!!!

само да не ти свърши алкохола че току виж приказката станала кошмар Joy

# 27
Е-е-ех човек и добре да живее пак ще умре!!!Затова че щом можеш защо да не живееш в приказка?

# 28
Е-е-ех човек и добре да живее пак ще умре!!!Затова че щом можеш защо да не живееш в приказка?


защото  и тя все някога свършва
на някои хора им е по лесно да живеят в приказка но мен са ме учили че приказката я пишат други
 а аз искам да живея  реалния си живот

# 29
Според мене не си права защото всеки сам си пише приказката в която живее.Е има и хора без грам фантазия и на тях им се налага да живеят в чужди приказки!!!!

Общи условия

Активация на акаунт