Кой какво иска?

  • 1 740
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 809
Аз също основно искам здраве..за мен ,за детенце...за всички..Искам да не изпадам така често в отчаяние и в мисли за това,колко ми е самотно..ит.н.Искам емоции,положителни естествено LaughingИскам да съм щастлива,но знам че това зависи само от мен и се опитвам да го постигна Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Ето ви нещо положително от мен  Flutter

От момента на раздялата с мъжа, ми се случват само хубави неща, както в личен, така и в професионален план. Сред цялата разруха на връзката ни, дори и сред споровете и упреците - аз съм щастлива. Чак ме е страх да си го призная, че да не разваля нещо.

Искам нещата да запазят своята тенденция и всичко ще е наред.

А иначе точно в момента най-много искам Дариа бързо да свикне и да заобича детската градина, защото днес й беше първия ден там и на мен ми беше ужасно нервно, притеснено и лошо.  Sick Тя май по-лесно го понесе  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 023
А иначе точно в момента най-много искам Дариа бързо да свикне и да заобича детската градина, защото днес й беше първия ден там и на мен ми беше ужасно нервно, притеснено и лошо.  Sick Тя май по-лесно го понесе  newsm78

офф:
малко лакомство на дъното на рани4ката и любимата играчка и много важната консултация какво иска да облече за градината или да си вземе - пак ще са любимите неща.
пък ако след градината има и специално занимание - разходка - как ще пропусне ден без градинка.  Laughing
след месец ще й се молиш да си тръгвате вече... "е хайде още малкооооооо, защо толкова рано ме взимаш..."

милк -  newsm10

# 18
  • Popovo
  • Мнения: 571
Замислих се какво искам най-много. И не измислих нещо ново или невъзможно. Искам това което и всички мами тук- ДЕТЕТО ми да е здраво и  щастливо. Тогава ще съм щастлива и аз.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 477
"Искам, искам, искам и все така заспивам...искам да имам замък със куче, котка и пингвин..искам да бъда пара да влизам в хорските души..." Не помня целия текст от тази мнооога стара песен на Милена, ама с тази тема за това се сетих!
Та искам да успея тази година да направя всичките неща, които трябва да бъдат направени! (майка ми да се размине с тежка операция, която да се замени с лека; да ремонтирам и се пренеса в новата къща; да се науча да карам колата, която ще си купя; да устискам на диетата, на която се подложих; да се усмихвам повече). Да съм по-спокойна и да имам време за всички около мен - малката, майка ми,приятелите, кучето (горкото за него все не остава време). Да сме живи и здрави всички!
Тези работи с принцовете вече не са за мен и не влизат в списъка с мечтите Naughty
Пролетни усмивки за всички и много щастие  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 39 766
малко офф
Цитат
Охолен живот

Искам да бъда призрак,
да влизам в хорските души,
искам да бъда пара,
от която всичко се топи.

Искам, искам, искам и все така заспивам /2

Искам да има мишки,
с диаманти и перли по връта,
искам да имам рокля с перка
и когато си поискам да мога да литя

Искам да имам замък,
с куче, котка и пингвин,
искам да спя на облак,
и с него да се нося по потока от цигвин.

Искам да имам всичко,
небето сенките прахта,
а в земята да заровя,
цялата омраза и гадост на света.

Богатството, богатството, богатството е нищо,
но лошото е, че никога не е у мен.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 766
Ами аз съм вече пораснало дете на самотна мама. И колкото и голяма да стана моята мама продължава да се притеснява за мен, и иска всичко за децата си. Мен не ме е виждла от 4г, но поне брат ми е с нея Simple Smile

А аз искам само да оздравее, и да забравим целия ужас покрай болестта й.

# 22
  • Мнения: 2 863
Oткакто се научих да искам по-малко, да съм благодарна на каквото имам и да се старая да не пропусна ден без да съм гушнала децата си и да съм им казала, че ги обичам-  живея много по-добре и съм по-щастлива.   Принцът от приказките го търсих достатъчно и изпитвам истинско облекчение да знам, че този въпрос вече не стои пред мен...и да е имало принц, не съм го срещнала.....или пък аз не съм била за него, а и той за мен... Преди време имаше подобна тема...  установих, че май  единствената ми мечта е да мога да си видя децата самостоятелни и ако може да си видя и внуците Joy

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Е,хайде сега  Grinning,не ми казвайте ,4е не искате ниЩо.Вси4ки казваме ,4е сме благодани за това коеот имаме ,4е искаме здраве,Щастие.........ами да така е ,само 4е искаме и други неЩа.
Аз искам колааааааа,и шофИОрска книжка де Embarassed Mr. Green
И работа Tired

# 24
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Е добре де, ще си призная, че искам шестица от тотото. Ама сещате ли се за един виц, дето и друг такъв като мен искал шестица, и все се молил на Господ да му я даде. Та накарая господ се ядосал и му се показал, като му казал - Бе пусни си фиш най-накрая.
Та и аз така, да взема да си пусна фиш.ли, що ли............... Joy

# 25
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
и аз искам най-много здраве за детенце- да виждам усмивката и спокойствието му, то май това си е най-важното.
ще се проявя като егоист и ще кажа, че Искам и малко за себе си- човек, на когото да мога да поплача на рамото като ми е тежко, да се посмеем заедно, да ме гушнне, прегърне и да почувствам обичта му с тялото и душата си.
аз май го имам точно това, но ужасно ме е страх от грешка- не и още един път, а ако продължавам така да се дърпам, може и да го изгуба.
за това искам някой да ми каже как трябвада постъпя.

# 26
  • Мнения: 193
Искам да живея на тихо и спокойно място,да си имам собствен дом,да работя за себе си,без да се съобразявам със шефове/че ми писна да поемам разни капризи и настроения/детето ми да расте спокойно,живо и здраво,да имам достатъчно пари,да бъда по-добра,да възпитам добре сина си,да стане Човек!,да.....хиляди неща... Praynigама взех,че се събудих...
Нищо де,нали искам да си върна мечтите...

Общи условия

Активация на акаунт