Звездни компромати 264 част

  • 72 794
  • 722
  •   1
Отговори
# 450
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Ернестина е кръстена на баба си по бащина линия,която е и еврейка.  ( Ама колко и каква не се знае де. )
Гледала съм някакви откъси с Ерна от Вагнер и не мога да кажа,че е добра актриса. Щото какво може да има добро като ти личи,че играеш  Rolling Eyes Нищо де,нека си имат самочувствието хората.

# 451
  • Мнения: 17 546
Ернестина е кръстена на баба си по бащина линия,която е и еврейка.  ( Ама колко и каква не се знае де. )
Ми така като гледам 100%-ва - Ернеста Аврам Леви се казва майката на Чавдар Шинов.
Той беше известен още от времето на в.Стършел, един от основателите му и тогава беше известен като фейлетонист.

# 452
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Бащата на Ернестина е Чавдар Шинов, писател и сценарист.
Не е ли лекар? Знам като инфо , че има лекар в рода им, ама може да е дядо  Thinking

# 453
# 454
  • Мнения: 4 244
Eрнестина му е одрала кожата.

# 455
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Ок де, казах, че може да е друг роднина  Laughing Чичо й е някакъв известен застраховател

# 456
  • Мнения: 17 546
Няма да споря повече, но няма лекар с фамилия Шинов.

# 457
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Бижу, не си наред тази вечер. Къде видя , че споря  ooooh!

Казах, че имам такова инфо, да съм казвала , моето е вярно  Laughing

# 458
  • Мнения: 4 293
и на мен ми се върти в главата, че е от заможно семейство, но не помня от страна на майка и ли беше....имаше нещо в някакво интервю, но не си спомням точно, върти ми се в главата за някакви фабрики, но не съм сигурна.

# 459
  • Мнения: 17 546
Бижу, не си наред тази вечер. Къде видя , че споря  ooooh!

Казах, че имам такова инфо, да съм казвала , моето е вярно  Laughing
Rolling Eyes newsm78 ooooh!
Ти не си наред! Мисля, че написах, че АЗ няма да споря. Обаче ти обикновено пишеш глупости, та е съвсем обичайна реакцията ти...

# 460
  • Berlin
  • Мнения: 11 355
И в спортните новини споменаха за новото гадже на Григор, май даже и английския вестник цитираха.

# 461
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Бижу, не си наред тази вечер. Къде видя , че споря  ooooh!

Казах, че имам такова инфо, да съм казвала , моето е вярно  Laughing
Rolling Eyes newsm78 ooooh!
Ти не си наред! Мисля, че написах, че АЗ няма да споря. Обаче ти обикновено пишеш глупости, та е съвсем обичайна реакцията ти...
Мерси, много си мила, както винаги!

# 462
# 463
  • Мнения: X
Не виждам причина дядото на Ернестина да не е бил лекар. Ако е и по майчина линия дори не е нужно да е Шинов. А и да е Шинов, трудно ще го има из нета, предполагам се е споминал човека отдавна.

# 464
  • Мнения: 3 677
 Мисля, че е крайно време да намесим Интерпол в издирването на дядото на Ернестина.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт