Дневник-кой какво яде днес по пътя към мечтаното тяло:)

  • 5 263
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
Така като чета аз май ям най-малко и пак не ми отслабва дупето и корема  Laughing
Днес съм изяла три филийки (от хляб Бонус) със кашкавал, препечени и съм дояла на децата кисела - 5-6 лъжички.....Сега ще си правя салата с марули и домати и към нея може една - две филийки с пастет....

# 16
  • Мнения: 433
така..изядох още 1 чушка и останалите зеленчуци...после ч портокал и 2 шоколаса ЛЗ....и едно кисело мляко....и 2 кивита....надявам се до довечера да не пиша повече в тая тема

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Кисело зеленце с оризец на обяд
и преди малко ми се опече баничката и си взех 2 парченца туй то  Simple Smile

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз пък днес: на обяд две шишчета свински  Sad  /няма как, на работа, каквото дадат/, един печен картоф, към 16 и 30 едно мляко с нес с мед, между другото много вода. Но да знаете какви спагети със сос ме чакат сега, ммм кажете как да им откажа Cry. Пък и като знам колко не са ми полезни... no

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
По принцип до обяд ям само плодове,но тези дни не си бяхме в къщи и промених режима.
Значи,до 11 часа-нищо.
Към 11-един таратор и една шопска салата без сирене.
В 16-една ябълка.
В 19-кюфтенца със домати и краставици.
В 22-една ябълка.
Ами,това е за днес Grinning

# 20
  • Мнения: 1 250
Така като чета аз май ям най-малко и пак не ми отслабва дупето и корема  Laughing
Днес съм изяла три филийки (от хляб Бонус) със кашкавал, препечени и съм дояла на децата кисела - 5-6 лъжички.....Сега ще си правя салата с марули и домати и към нея може една - две филийки с пастет....
Веси, извинявай, мила, ама с тези 5 филийки хляб няма как да слабееш, пък били те и Бонус Peace Откажи се от хляба, а ако ти е толкова трудно изяждай една филийка, но до 10ч сутринта  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 870
аз днес съм на едно кафе ,едно чайче и 2малки милинчици собствено производство.довечера огромно салата зелена със краставици и телешки бюфтек  bouquet

# 22
  • Мнения: 479
Ох, аз сутринта изядох един сандвич /малък - от тези с тостерния хляб/ и един чипс.
А на обяд - зелена салата с кисело мляко и едно парче бяла риба /панирана/. За вечеря предвиждам само кисело мляко. Да видим дали няма да се изкуша и с нещо друго. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичета, чудя се дали не е време вече да се пусне тема- от къде тръгвам и на колко години съм. Имам в предвид следното: ако аз имам да свалям шест килограма и съм на 35 год. ще ги сваля много по- трудно от тази, която има да сваля 15 кг и е на 25год. Защото всички знаем, че след 35 год метаболизма се забавя и е по- трудно свалянето на килограми, както е по- трудно да свалиш последните два, отколкото първите десет. За това си мисля, че е по- добре да си казваме колко килограма имаме да сваляме, но и дали сме над 30 г., спортуваме ли и дали водим заседнал живот.Всички тези фактори имат значение.

# 24
  • Мнения: 5 873
Момичета, чудя се дали не е време вече да се пусне тема- от къде тръгвам и на колко години съм. Имам в предвид следното: ако аз имам да свалям шест килограма и съм на 35 год. ще ги сваля много по- трудно от тази, която има да сваля 15 кг и е на 25год. Защото всички знаем, че след 35 год метаболизма се забавя и е по- трудно свалянето на килограми, както е по- трудно да свалиш последните два, отколкото първите десет. За това си мисля, че е по- добре да си казваме колко килограма имаме да сваляме, но и дали сме над 30 г., спортуваме ли и дали водим заседнал живот.Всички тези фактори имат значение.
Гласувам с две ръце.На 16 г. свалях по 4 кила на месец -сега нъц.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 870
аз съм на 38год и много трудно свалям.докато преди за 1 седмица можех да ги сваля тези пусти 6-7кг Embarassed

# 26
  • Мнения: 6 904
На 19 съм щом има значение. Понамалих храната, но засега не виждам особен резултат. Не се движа особено много, но пък въртя на едно велоергометърче (ако мога така да го нарека, защото не е цяло ами само педалите). Обаче нямам кантар и затова реших от вчера да се меря с метър. Та след няколко дена ще мога да докладвам дали има промяна в сантиметрите.
Иначе днес...малко прекалих Embarassed
Сутринта още 2-3 малки кифлички със сирене.
Малко по-късно сладолед, нямам представа от грамажа.
На обяд макчикън и.. да речем средни картофи (поканиха ме и не исках да отказвам, иначе нямаше да отида).
Междувременно 2-3 блокчета шоколад и една житенка.
Вечерта мисля да изям 3 кивита, но ако много огладнея може малко салата. Аа, и последната житенка от опаковката.

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Два грейпфрута, чаша кисело мляко, парче сирене и две-три вилички зелена салата. Мисля, че добре се справих!  Wink

# 28
  • New Zealand
  • Мнения: 871
за днес менюто ми е едно кисело мляко верея от 0'1% масленост и две мини еклерчета(които са точно една хапка) Embarassed не съм много доволна от себе си, но като за първи ден на диета, е ок Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
Цял ден съм на задушен карфиол на пара- нискокалоричен и вкусен.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт