Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 323

  • 39 111
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 133
Енгин днес е по-различен от Енгин в КВФ. По-уверен е, по- отворен към живота като цяло. Днес, когато има информация в медиите за Енгин в темата е празник. По време на КВФ медиите бяха табу в тази тема и Енгин трябваше да седи възможно най-далеч от тях.За фотосесия да не говорим. Аз исках още по времето на на КВФ на Енгин да му се случват тези хубави неща, свързани с професията. Тук много хора бяха против, а сега се радват. Радвам се и аз, защото съм искала Енгин като истински актьор да минава по червения килим, да стои редом до колегите си и и да получава награди за творчеството и таланта си. Хубаво е, нали? Simple Smile  

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 17:07 от daizy_g

# 61
  • Мнения: 1 469
Да,хубаво е,Дейзи! Simple Smile Харесва ми да виждам Енгин да жъне успехи, благодарение на работата си, да изглежда уверен и удовлетворен,задружен с колегите си. Не знам, как е бил преди, тъй като го открих по-късно от вас, но това няма значение, защото човек се променя с годините. Няма лошо в това да дава интервюта за стойностни списания, но е лошо ако присъстваше в клюкарските издания с пиянски изцепки или различни жени. При Енгин такова нещо няма, но дори и да имаше пак щях да го обичам, заради играта му.Каквото и да прави, аз ще гледам Керим,Йомер,Мустафа,Тек и ще ми е достатъчно да го обичам завинаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мъжествен и харизматичен txtloves

# 62
  • Мнения: 20 905
Здравейте вечерно,

Време е за чай.

Винаги усмихнат с чаровната си усмивка.С нея се "запознах" още от втори сезон на КВФ. Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 23 355


Навсякъде снимки, снимки... толкова ми е все още празнично...
Ама чакам някоя фотка от летището или поне инфо, че Енгин и г-жа Дурак са отлетели за Щатите.
На какво се натъкнах и то случайно - ей, така докато си джитках из нетното пространство.


Скрит текст:
Излиза, че Енгин е бил в Сеул с някаква си специална колекция ризи, която според описанието "щяла да открадне мъжките сърца"
Дали в Ню Йорк ще е с папионка - всъщност има ли специален дрескод за мъжете на такива мероприятия или е просто  "строго официално"...  Просто ми е интересно... 




#Lanvin erkeklerin kalbini çalmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü moda evi kırmızı halı davetleri için özel bir aksesuar koleksiyonuna imza atıyor

# 64
  • Мнения: 20 905

Керим и той се усмихва.
Скрит текст:
Марта_49, на поканата, която предполагам е получил ЕА за да отиде в Ню Йорк, има специално място, където се отбелязва дали събитието изисква мъжете да са със смокинг.А може вратовръзка или папионка.В Сеул-ЕА беше със смокинг. Thinking

# 65
  • Мнения: 23 355


От толкова снимки - сравненията са неизбежни.

Ето тази банда беше една от участничките в музикалната част на "Кристалната мишка" снощи.
"Eski Bando" и това е една от песните които изпяха.




https://www.youtube.com/watch?v=XbmLsLh24

Хармония  Two Hearts 

Скрит текст:
Ясно ми е, че смокингът е задължителен. Въобще ще е перфектен...

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 34 228


https://instagram.com/p/-LbQxtLLRc/

В Инстаграма си Ейлем Джанполат написа: Сигурна съм, че ще получат още награди. Защото те са много специални и много добри актьори. Но тези награди, за Елиф и Йомер, развълнуваха сърцето ми. Много хубави спомени от това пътуване, изпълнено с усмивки и все още реплики в ушите ми... Всички ми липсват, цялото семейство на КРА.


Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 18:36 от mariana51

# 67
  • Мнения: 20 905

Други сравнения-с наградите.

Но като гледам 2012г/ЕА/ и 2015г/ЕА/, промяна няма.Даже май нещата отиват на по-добре.За визия говоря. Heart Eyes

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 34 228


https://instagram.com/p/-MUsRqBrGR/

В Инстаграма написаха:
Подготовка за церемонията за награди ЕММИ. Честито и на добър час!

........................
Прическата е готова за Ню Йорк. Енгин при Адем Терзи. Хубавееееец.....

# 69
  • Мнения: 20 905


https://instagram.com/p/-MUsRqBrGR/

В Инстаграма написаха:
Подготовка за церемонията за награди ЕММИ. Честито и на добър час!

........................
Прическата е готова за Ню Йорк. Енгин при Адем Терзи. Хубавееееец.....
smile3525
Красавееец.....

# 70
  • Мнения: 1 469
Прическата е трепач и брадата са му подстригали....уникално красив

# 71
  • Мнения: 23 355


https://instagram.com/p/-MUsRqBrGR/

В Инстаграма написаха:
Подготовка за церемонията за награди ЕММИ. Честито и на добър час!

........................
Прическата е готова за Ню Йорк. Енгин при Адем Терзи. Хубавееееец.....

Божеее, ами думи нямам... направо съм така

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 34 228




Снощи и днес.... Марта_49, всички са  шашардъ... ФБ и Туитър за секунди се изпълниха със снимката на красивото ни момче. И пожелания за "На добър час"... Дано, дано!!!!! Я що статуетки вече има - пък как му отива да ги държи, ама има и защо. За Сеул станахме съпричастни на избора на смокинга, сега на прическата.... Вай бе!

# 73
  • Мнения: 20 905

Вече колажче.
Кой ли го снима, за наша радост. Grinning
Здраве и късмет, ЕА. Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 244
Здравейте момичета,

много вълнуваща вечер беше вчера, какво ще кажете всеки месец да е така?

Енгин беше толкова хубав, че думите даже не стигат newsm17

Много, ама много искам това да се повтори отново!


Момичета, благодаря ви, че допринасяте с труда си да виждаме много неща, които се случват с Енгин! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт