баща ми ....

  • 6 423
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Не,  не е само заради приятеля ми. То на него и аз и майка и всички са му проблем. Не е само до излизането както казах ДЪРЖАНИЕТО Е ВАЖНО, а той с обидите си ме отблъсква за това и не се опитвам да говоря с него , пробвала съм не разбира.... тате може ли да отида ... ти нормална ли си бе... моля те с еди кой аи ще съм не казах махай с ......съжалявам но аз страдам много от всичко това и психически . Не е нормално моето детство с такъв родител.

Има и такива хора. Не е лесно да се общува с тях. Не знам и как стоят нещата във вашето семейство. Не познавам и майка ти. Но за да е толкова раздразнителен, значи нещо става. Баща ти е повече от авторитарен, той е груб и често невъздържан. Не му знам проблемите.

Имаш ли идея колко деца, които не са удовлетворени от общуването със своите родители, смятат, че няма друг на този свят, който да живее по-зле от тях? Имаш дом, баща ти се е погрижил за всичко, осигурена си, не ти липсва нищо. За баща ти това може да е цел номер едно. Едва ли пълноценното общуване (така както го виждаме ние с теб) за него е приоритет.

Има след учебни занятия но не седя предпочитам сама да си уча. С приятеля ми излизаме през двня когато може защото работи на две места и е малко сложно. Понякога седим пред нас в колата. Той се чувства зле защото майка ми ни сваля да ядем в колата.... УЖАС,ИЗЛАГАЦИЯ. Майка ми си мълчи ествствено когато стане очевидвц на ситуация да мв обижда се включва да ме защити но и тя го отнася... тя няма какво да направи,  винаги е думата на.баща ми...  работи от 8 до 8 и няма времв за нищо за това и помагам поне с домакинската работа без готвене,  не ме бияа
Ох, до нас спираше така една кола. То не беше натискане с комшийското, то не беше чудо. Любов ли бе да го опишеш. Ами вече не спира. Явно и нея не я пускат да излиза и ѝ търсят сметка за закъсненията и момчето я е сменило.

# 31
  • Мнения: 29
Не знам... а и на потребител Какво? - не мисля за деца, искам да изуча и след това да се задомя

# 32
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Като искаш да учиш - учи, за какво са ти ергени за женене?

# 33
  • Мнения: 29
Виждам в него нвщо повече от мъж за женене.

# 34
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Точно това е най-лошото. Още си незряла и не си знаеш интереса. Виждаш нещо интересно и айде да си го взема, че ми се полага.

Момчето не ми харесва. Щом те оставя сама да се бориш за времето, което ще прекарвате заедно, а и усещане за вина вече изпитваш, ако не успееш да му угодиш... Не знам, не знам.

# 35
  • Другата България
  • Мнения: 37 827

Момчето не ми харесва. Щом те оставя сама да се бориш сама за времето, което ще прекарвате заедно, а и усещане за вина вече изпитваш, ако не успееш да му угодиш... Не знам, не знам.
hahaha Това ме развесели.
Чакай да видя дали съм разбрала.
Имам дъщеря на 17. По някаква причина ѝ налагам рестриктивни мерки във възпитанието и това пак евентуално го обсъждам с единствения човек, с когото според мен трябва - с половинката ми.
И в един момент се появява някой, непознат за мен, но близък на нея, който за да не я оставя да недоволства сама срещу мерките, идва да /прави какво?????/ в моя дом и в моето семейство? За да не е тя "сама"?
Това ли казваш?

# 36
  • Мнения: 29
Благодаря за мненията. Ще се оправя някак.

# 37
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
hahaha Това ме развесели.
Чакай да видя дали съм разбрала.
Имам дъщеря на 17. По някаква причина ѝ налагам рестриктивни мерки във възпитанието и това пак евентуално го обсъждам с единствения човек, с когото според мен трябва - с половинката ми.
И в един момент се появява някой, непознат за мен, но близък на нея, който за да не я оставя да недоволства сама срещу мерките, идва да /прави какво?????/ в моя дом и в моето семейство? За да не е тя "сама"?
Това ли казваш?

Ами не, в твоето семейство ти си командашийката, в нейно - баща ѝ. Кажи ѝ направо, че нищо не може да направи срещу рестрикциите  Laughing Аз опитах по моя начин Mr. Green

А иначе няма да е никак лошо да се замисли и за отношенията си с младежа. Двама мъже има в живота си. Така мисли тя, а не аз. Единият е отскоро и е много, АМА МНОГО добър и разбран. Другият я е отгледал и е толкова гаден и нетърпим, че едвам е оживяла  Mr. Green край него.

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 827
Не те разбрах. Значи наистина смяташ за нормално чужд човек да се меша в твоето семейство? Пък било то гадже на някое от децата ти?
Никакво значение няма кой е команд.....нещото си, аз образно го написах. Интересна ми стана тезата, която застъпваш.
И не казвам това
Кажи ѝ направо, че нищо не може да направи срещу рестрикциите  Laughing Аз опитах по моя начин Mr. Green
ако го прочете някъде, моля да цитираш.
Казвам само, че нещата в семейството се решават вътре в него, от членовете му, без присъствието на непознати екземпляри.

# 39
  • Мнения: 29
Не ме разбирай погрешно. Нв съм казала такова нещо пхахаааахайа......... май не си много наясно но ок. Само не разбрах, защо си толкова сигурна че той ме е отгледал а не майка ми?

# 40
  • Мнения: 7 325
Авторката не е пълнолетна, което означава, че родителите и са отговорни за нея. Никакви гаджета нямат място в отношенията на семейството.
Гледат те двамата Кристина, не само майка ти.

# 41
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Не те разбрах. Значи наистина смяташ за нормално чужд човек да се меша в твоето семейство? Пък било то гадже на някое от децата ти?
Никакво значение няма кой е команд.....нещото си, аз образно го написах. Интересна ми стана тезата, която застъпваш.
И не казвам това
Кажи ѝ направо, че нищо не може да направи срещу рестрикциите  Laughing Аз опитах по моя начин Mr. Green
ако го прочете някъде, моля да цитираш.
Казвам само, че нещата в семейството се решават вътре в него, от членовете му, без присъствието на непознати екземпляри.
Ох, разбирай каквото си искаш. Няма аз да ти казвам как да ме разбираш.

Да, не си казала направо, че няма смисъл да противостои на мерките за сигурност, които е определил баща ѝ. Но индиректно се подразбира точно това: никой не може да решава освен възрастните в семейството - ни външни, ни деца. Той е определил такива правила - тя ще се съобразява.

Айде сега да си поговорим за либералното отношение, за да стане още по-весело  Mr. Green

Не ме разбирай погрешно. Нв съм казала такова нещо пхахаааахайа......... май не си много наясно но ок. Само не разбрах, защо си толкова сигурна че той ме е отгледал а не майка ми?
Ох, да бе, той е от гадните. Бях го забравила  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 650
Не ме разбирай погрешно. Нв съм казала такова нещо пхахаааахайа......... май не си много наясно но ок. Само не разбрах, защо си толкова сигурна че той ме е отгледал а не майка ми?


Щом майка ти те е отгледала, защо тя няма думата относно твоята "свобода" ?

# 43
  • Мнения: 29
Защото преди имаше скандали,  споменала съм го. Посягал й е и нея я е страх да му се опълчи

# 44
  • Мнения: X
Кристина,добре ти се е получила темата.  Пързаляш добре аудиторията.

Общи условия

Активация на акаунт