Номинации – коментарна тема

  • 45 836
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Моля да ми обясните как протича гласуването.
 Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 11 536
Не особено активните могат ли да се включват в гласуването, в предложения и т.н.?

# 32
  • Мнения: X
И аз не смятам, че трябва да има една камара негативни категории.
И аз не смятам, че трябва да са всичките. Просто предложих по-стари формулировки за сметка на новите /Мухата, Много шум за нищо, Хем сърби, хем боли и Аз проклетникът/.

# 33
  • Мнения: 15 099
И аз мисля, че миналогодишните са достатъчни.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 130
Не особено активните могат ли да се включват в гласуването, в предложения и т.н.?
Много ясно. Всеки желаещ е напълно свободен да участва.

Моля да ми обясните как протича гласуването.
 Peace
Чакай да стигнем до там.  Peace
Ще бъде подробно обяснено.

# 35
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Тонка , благодаря ти.  Hug

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Твърдо "за" форумното цунами съм. Имам три фаворита с по 1000 страници безумия Laughing.
Иначе ако ще рециклираме старите категории, и аз като Жаве предпочитам по-архивните формулировки, като най-любими си остават тези на Крейзи Чик отпреди три години.

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Тази година ще гласувам. Отрицателните са достатъчни да са 2-3, и без това знаем, че тук се предпочита в пъти близането на ********, отколкото да кажеш наистина какво мислиш за някого.

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 794
Да, отрицателните няма нужда да са повече от две. Или най - много три.

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази година ще гласувам. Отрицателните са достатъчни да са 2-3, и без това знаем, че тук се предпочита в пъти близането на ********, отколкото да кажеш наистина какво мислиш за някого.
O, да всички афишират, че искат само положителни, а после положителните почти не се попълват, но пък отрицателните преливат.

# 40
  • Мнения: 9 493
Мухата, Драма куин и Аз, проклетникът?

Аз също съм "за" форумното цунами  Peace

# 41
  • Другата България
  • Мнения: 37 794
Мухата, Драма куин и Аз, проклетникът?

Аз също съм "за" форумното цунами  Peace
Да, не са ли достатъчни?
Или пък ги замени с някои от на Жаве, и там имаше попадения, но да не стават много. Peace

# 42
  • Мнения: 9 493
- Джекил и Хайд -  всички популярни форми на форумска психопатия и шизофрения
- Заразно зло - непоправим форумски микроб, лепкав и досаден

Тези ми харесаха много  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 36 147
воят на старите кучета /"едно време какви вълшебници имаше"/ ще влезе ли в номинациите?

# 44
  • Мнения: 25 873
Аз откога предлагам старите кучета да се изключат от номинациите или поне да се отделят в специални категории, за да не пречат на младите, ама пак ще е хем сърби, хем боли. Хем стойте тук, хем аман от вас.

Общи условия

Активация на акаунт