По колко основни ястия готвите за вечеря?

  • 29 470
  • 412
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30 802
"Гладен мъж" е момченцето ми, особено между възрастта 3 и 6 годинки. Наистина ставаше много рошав и лошав.

Обаче за възрастен човек да не може да си регулира храненията така, че да изтърпи, или да очаква да му се сервира на минутата...направо си е червен флаг.

Не че е лошо да седнете и да хапнете нещо хубаво, но е адски стресово да чака храна до минутата и да киселее, ако не я получи.

# 286
  • Мнения: X
Не по три, по пет основни ястия мога да им сготвя, дори понякога го правя, но само ако някой посмее да го изисква от мен, единственото което ще яде са шамарите (метафорично и не само).
Oлеле, същото магаре съм. И не само за готвенето, ами за всичко - мога да давам много, да правя невъзможното за хората, но само ако не го изискват. Ако почнат да го приемат за даденост, край. Само на децата разрешавам да ми скачат по главата и да искат.
Никакви магарета не сме ние с теб, а сладуранки. Без майтап, не може хората да не оценяват взаимно труда и усилията си, а да живеят под един покрив, че и да претендират да са семейство.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 12:56 от Анонимен

# 287
  • София
  • Мнения: 39 005
Ох, моя мъж става опасен като е гладен! Обаче не се сеща да яде. Дава зор да излезем уикенда по обяд примерно, без да е ял и почва да киселее. И вечер се е случвало също. Ама аз съм му свикнала вече.

# 288
  • Мнения: 30 802
То е малко като фолклора за момченцата и че не трябва да им се отказва някоя храна.

# 289
  • София
  • Мнения: 17 383
Ох, моя мъж става опасен като е гладен! Обаче не се сеща да яде. Дава зор да излезем уикенда по обяд примерно, без да е ял и почва да киселее. И вечер се е случвало също. Ама аз съм му свикнала вече.

И аз май съм като твоя мъж, киселея и се сърдя на мъжа ми като каже, че трябва да се нахраня, че да се успокоя Simple Smile Ама в крайна сметка точно така се получава Simple Smile

# 290
  • Мнения: 3 916
Не е фолклор, явно добре се практикува, след като не умеят да си разпределят приема на храна така, че да не истерясват от глад. Наблюдавам едни тийнейджъри в момента, как така процедират. Всички до един са въздебели.

# 291
  • Мнения: X
Аз и като съм гладна, и като ми се спи, съм много зла. Много повече от обичайното. Laughing

# 292
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
О, ако съм уморена - никой не бива да ми се изпречва, имам чувството, че някой ми натиска бутона и избухвам Rolling Eyes. Най-малко 9 часа сън и съм ок. Иначе гладът не ми пречи, щото постоянно дъвча нещо, гладна не се оставям, пада ми захарта и ми става зле.

# 293
  • София
  • Мнения: 39 005
Аз пък си мислех, че жените издържаме на глад.

Относно разпределянето на храненията - ММ понякога има толкова много работа, че си имат лаф "и вода не сме пили".

Като съм уморена и аз ставам зла.

# 294
  • Мнения: 46 605
Обаче за възрастен човек да не може да си регулира храненията така, че да изтърпи, или да очаква да му се сервира на минутата...направо си е червен флаг.

Аз и ти на едно мнение  Mr. Green не сняг, а камъни ще валят днес  Joy

# 295
  • София
  • Мнения: 17 383
Аз издържам на глад,  L'Agent, затова и не се усещам, че съм минала някаква граница понякога и ми е едно такова кисело, като пред цикъл  Laughing
Но ми се случва рядко де, обикновено точно както ти рзказа - уикенда като излезем някъде и се разсейваме с разходки и не се усещам.

# 296
  • Мнения: 3 916
И тогава можеш и филия да си намажеш предполагам. Не пилиш на мъжа ти за три основни и десерт.

# 297
  • София
  • Мнения: 12 374
Издържам на всичко, даже на бой, но не и на глад. Ставам усойница и нападам без причина  Flutter

# 298
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ето аз вече цял ден седя гладна и не искам да мърдам от офиса , че очаквам Амазон да ми достави подаръците на детенце.
Няма на кой да се сърдя освен на себе си  Mr. Green

Аз ако сервирам първо, второ и трето у дома  се започват въпроси от рода " Не трябваше "  " Добре ли си ?" " Ще се преумориш "" Почини си "  Mr. Green

# 299
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ние вкъщи всички откачаме като сме гладни и като ни се спи. newsm78
Обаче на авторката мъжа й не е гладен, нали има за ядене у дома.

Общи условия

Активация на акаунт