LOST сериалът IV тема (II сезон)

  • 26 552
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634

МОФ, по-долу пак са дали картата на картинка. Наистина ще съм много балгодарна да я разчетеш! Хич ме няма с английския  Blush
Пък ако си добра с Фотошоп, може направо върху картинката да пействаш превода... много ли съм нагла  Embarassed Embarassed Embarassed

Самата наглост си ти, Теди. Но ще те разочаровам.
Тази карта... една думичка от тук, друга от там и резултата е равен на нула. С други думи- не мога да преведа какво е написано там. Някой с по- научен английски (щото аз съм с разговорен) ако може да се включи и разясни...
Братята руснаци не са ли запознати с този сериал? Ако случайно те имат превод за тази карта... а?

# 31
  • Мнения: 994
Не ми се вярва Locke веднага да тръгне да търси другите бункери. Плюс това той видя картата за малко, така че не е ясно какво е запомнил. А и не забравяйте, че кракът му пострада. Ами ако пак се парализира?

А на картата има прекалено много данни, за да се преведе изцяло. по-скоро ако се анализира за връзка със събитията до тук, но мен лично ме мързи да се занимавам. ще чакам да ме просветлят сценаристите Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 978
Гледам, че горе по средата има задраскан някакъв бункер..да не би там да е станал инцидента, за който пише на картата по средата в ляво? newsm78

Незнам за вас, ама на мен ми стана супер объркано всичко вече..то трябва да си не Шерлок Холмс ами незнам кой..да си записваш, да помниш дати, числа, събития..това е като куест игрите...ужас Crazy

# 33
  • Мнения: 4 358
Не ми се вярва Locke веднага да тръгне да търси другите бункери. Плюс това той видя картата за малко, така че не е ясно какво е запомнил.....
Лок погледна към лампата на стената, която направи надписите видими  Peace
Пак ще си я пусне в някой от следващите епизоди, сигурна съм.

МОФ, що мЪ караш да се разкривам колко нагла съм, а после да не свършим работа  Laughing Hug

# 34
  • Мнения: 3 634
Бихте ли си купили Lost T- shirt?

http://www.eshop.fi/content/Tuotekuvat/Lost/lost_numbers_600x700 … =3401401713006013

за скромната цена от 29,90 евро?

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 573

мухахаха Не, но ще си направя и то доста по готина!  Peace

# 36
  • Мнения: 2 978

Aз не..но някъде гледах, че имаше и бебешки бодита Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 6 167
Като пълен дебил искам да кажа т.е да попитам ...

Мъжа ми сваля втори сезон да гледам, но аз не съм гледала първи!В българия гледах май първа и втора серия на 1-ви сезон. и тва беше.
днес
гледах 1 и 2 серия от втори сезон.
филма ми харесва, може ли някой накратко да ми обясни кой кой е и тн.
въпросът ми безумен ли е  newsm78
имам чуството, че интригата е супер голяма.

дали ако прочета всички теми тук ще ми стане по-ясно

# 38
  • Мнения: 3 634
А аз се бях засилила да купувам и след като видях центата и се отсилих. 10 евро бих прежалила, ама 30 ми е много...
Ух, настръхнах... 4400 ще го дават и тука по ТВто... баси... КЕЕЕФ!

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Като пълен дебил искам да кажа т.е да попитам ...

Мъжа ми сваля втори сезон да гледам, но аз не съм гледала първи!В българия гледах май първа и втора серия на 1-ви сезон. и тва беше.
днес
гледах 1 и 2 серия от втори сезон.
филма ми харесва, може ли някой накратко да ми обясни кой кой е и тн.
въпросът ми безумен ли е  newsm78
имам чуството, че интригата е супер голяма.

дали ако прочета всички теми тук ще ми стане по-ясно


няма как да стане тази работа, сори бейбе. Изтегли си ги от първи, иначе няма смисъл да гледаш.

# 40
  • Мнения: 6 167
Като пълен дебил искам да кажа т.е да попитам ...

Мъжа ми сваля втори сезон да гледам, но аз не съм гледала първи!В българия гледах май първа и втора серия на 1-ви сезон. и тва беше.
днес
гледах 1 и 2 серия от втори сезон.
филма ми харесва, може ли някой накратко да ми обясни кой кой е и тн.
въпросът ми безумен ли е  newsm78
имам чуството, че интригата е супер голяма.

дали ако прочета всички теми тук ще ми стане по-ясно


няма как да стане тази работа, сори бейбе. Изтегли си ги от първи, иначе няма смисъл да гледаш.

така ще стане май newsm78
втори сезон се сваля със скоростта на светлината,
но първи- ще видим от къде ще го намерим.
джак ме кефи. трябва ли? другите са ми еднакви
скочиха при някъв Робинзон под земята.
и сега ще се стрелят
извинявайте, аз като ги гледам пак ще дойда във ваш'та тема. Joy

# 41
  • Мнения: 46 518

Моля, моля, на опашката  Twisted Evil Laughing

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ам, а полета е 8 15. В смисъл както на Лок сейфа - 15 16. Ако на Кейт сейфа е бил 8 15, има ли шанс някой от тях да има 4 8 или 23 42 или 16 23...

# 43
  • Мнения: 1 305
май се получиха още много много загадки
те место да почнат да разплитат мистерията , те повече и повече май я задълбават
тази сряда ще излиза ли нова серия
а верно какво ли е станало  с детето и баща му
дали го е намерил?  newsm78

# 44
  • Мнения: 2 978
Ам, а полета е 8 15. В смисъл както на Лок сейфа - 15 16. Ако на Кейт сейфа е бил 8 15, има ли шанс някой от тях да има 4 8 или 23 42 или 16 23...

Не си спомням, но някъде четох, че 4.8 и 16 били свързани с някакви дати....обаче като не се сещам точно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт