LOST сериалът IV тема (II сезон)

  • 26 631
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 713
Малко на простотийка по4ва да заприли4ва, ако това е вярно.
Зна4и тея на острова са някаква секта.  Laughing

# 706
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Абе незнам, ама те хората още през 1 сезон казаха, че няма нищо фантастично във филма и, че всичко си има логично обяснение.По- логично от това няма накъде, знаех си, че така ще стане, те просто няма какво толкова да измислят щом няма фантастика Simple Smile

# 707
  • Мнения: 465
Това интервю направо ме разби  smile3516

# 708
  • Мнения: 1 492
Това интервю направо ме разби  smile3516
Мдааа newsm12 и разочарова

# 709
  • Мнения: 1 120
#Crazy #Crazy #Crazy

Откъде го изрови това?


Едва ли ще имаш достъп до тук
http://forum.interbild.net/viewtopic.php?t=43036&postdays=0& … r=asc&start=0

П.П.Напълно съм разочарована от сериала, след прочетеното...
Не можах да схвана Джон от каде разбира че идва края на света?! и какво разбира той под край на света?...ей тука съвсем се обърках...

# 710
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пълни глупости. Как може човек, които е гледал двата сезона да повярва и на една дума от написаното? Та то противоречи на всичко, което сме гледали досега.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 4 969
За мен пък изобщо не са глупости.Какво повече очакваш, чела съм други интервюта, и единият от сценаристите казва, че блокирва когато го попитат за числата, понеже и те самите нямат обяснение.Нали не очакваш накрая да се сабудят в самолета и всичко да се окаже лош сън, или пък, че са отвлечени от извън земни?!Още в началото на 1 сезон казаха, дори обещаха, че няма НИЩО странно или фантастично във финала на филма, /повтарям се / и , че всичко е логично Peace

# 712
  • Мнения: 2 040
За мен това интервю е просто нечие предположение за филма ... Джон Лок защо реши да види какво ще стане ако не натисне бутона и направи всичко възможно да не допусне Еко до комп.? - щом знае всичко и щом самия той е Ключа към всичко ... абе нещо не ми се връзва и съм почти сигурна, че това в интервюто и това което ще стане, са напълно различни неща ... мое мнение .. ще видим   Thinking

# 713
  • София
  • Мнения: 5 831
Аз мисля, че те и сценаристите не знаят още края на филма и измислят сценария в движение според интереса на зрителите  Thinking

# 714
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Я не се шашкайте с тия интервюта. Мисля, че това е част от PR-a на филма. С нещо трябва да се занимаваме до септември...

# 715
  • Мнения: 1 381
много неща вкараха и май наистина ги измислят нещата в крачка. Определено се дразня, щото знам че ще ги гледам и другите , иначе ще ме е яд, че толкова съм гледала. 

Аз обаче не схванах тоя ключ за какво точно беше.

А иначе определено е имало някакво магнитно поле около острова и като не се въведат числата се намагнетизира явно и затова е отклонил самолета.

# 716
  • Мнения: 1 153
Немога да си сваля субтитрите ще ми помогнете ли Praynig

# 717
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Za коя серия

# 718
  • Мнения: 1 153
Аз май се оправих сама,вече ги изгледах сериите и малко съм ядосана ,че трябва да чакам до есента за другите серии Crossing Arms

# 719
  • Мнения: 5 577
Изгледах втори епизод на първи сезон.

Признавам че е интересно, зарибявам се. Тегля трети и продължавам.

А Джак е  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт