фенове на къмпинга

  • 67 927
  • 343
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 128
     И на мен много ми се ходи на палатка,но моя мъж е такъв "префърцузен" и каза твърдо не.Ве4е незам как да го убеждавам.Даваъте съвети.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 260
     И на мен много ми се ходи на палатка,но моя мъж е такъв "префърцузен" и каза твърдо не.Ве4е незам как да го убеждавам.Даваъте съвети.

Хе-хе, на мен ми се ще да навия моя за каравана, при това догодина живот и здраве  Mr. Green, така че и аз чакам съветите!  Hug

# 62
От доста време ходя на къмпинг и винаги ми е било трудно или по-скоро досадно да обяснявам какво толкова ми харесва,като няма сумати екстри,които хората предпочитат като са на почивка.
Съпруга ми не беше стъпвал никога на такова място,поради тази причина три години се измъчих да ходя на Ахтопол.
Няма да разказвам какво не ми хареса,има друга тема която дава този отговор, а й само тези които ходят на къмпинг ще ме разберат правилно.
Докато една година връщайки се за пореден път от ахтопол минахме през к-г Смокиня/където ходих преди/ за да се видиме с приятели,чак тогава съпруга ми разбра в пълният смисъл на думата що е то къмпинг и от тогава забрави за всякакви други курорти.
Така че моя съвет е заведете половинките си на място да видят за какво става въпрос,защото едно е да го видиш съвсем друго някой да ти разказва и да си го представиш.
Успех момичета

# 63
  • Мнения: 9
няма нищо по-хубаво от къмпинга
тази година за първи път ходихме на квартира защото бях в 5-я месец и се притеснявах пак да ходя на къмпинг, но издържах само три дена в квартирата

след това отидохме на Смокиня и беше прекрасно

# 64
Ооо тука съм компетентна..! Преди 2-3 години почивах постоянно на къмпинг...много бях пристрастена..!Всяка година почивахме в къмпинг Арапя..!Много е добър!Площта му е  голяма , а и раэположението на ресторантите и магаэинчетата е чудесно!Освен това лъха много спокойствие!Эа младежиете си има беседки эа вечерно събиране,както и един голям бар ...и още малки!Плажа също е много хубав!От наши роднини ,които все още ходят там раэбрах ,че има много нови бунгала,дори по-луксоэни,както и нов эалив эа скоци...!А и от таэи година е отворен хотел Арапя....които мисля че е 4 или 5 эвеэди..!Много е хубав !Скъпо е ,но то си е направо комплекс- смножество магаэини,кафета ,грил,снег барове,басеини и беседки....!
Та като цяло смятам ,че това е един страхотно устроен къмпинг с добри цени..!И както каэах в последно време е направен още по-добре...!Мисля ,че эа феновете на къмпинг лято ,Арапя е много добър иэбор Simple Smile!
Ейййй май май ставам эа рекламно лице хаха

# 65
  • Мнения: 1 258
Та като цяло смятам ,че това е един страхотно устроен къмпинг с добри цени..!И както каэах в последно време е направен още по-добре...!Мисля ,че эа феновете на къмпинг лято ,Арапя е много добър иэбор Simple Smile!
Ейййй май май ставам эа рекламно лице хаха

Да,ама и аз да си кажа.За комарите иде реч.Окото ми не е виждало толкова комари,колкото видях миналата година на Арапя.Не знам дали е било случайно,но не можехме да се видим през талазите.

# 66
  • Мнения: 3 116
Хмм, тази година ходихме на хотел, голяма грешка  Close Догодина пак на палатка, но въпроса е къде  newsm78

Минахме през Смокиня на прибиране, е направо паднах  Shocked
Смокинята на Тони, т.е. паркинга за коли там, вече е къмпинг за каравани + паркинг ! Е, не знам как живееха тези хора с караваните там, то направо не можеш да влезеш в караваната  защото няма място да й отвориш вратата ! За столчета и масички пред караваните въобще няма място. На същия въпросен къмпинг са стоварили 5-6 реда чадъри, разположение на половин метър разстояние, като въпросната ивица от чадъри стига чак до Каваците  Shocked На другата Смокиня (в посока Веселие),  беше по-нормално, но имаше доста "пришълци" на плажа (такива като нас Wink ) и нямаше много много място.  Там обаче друго ме притесни, хубаво можеш да отидеш да почиваш на палатка, но как ще си запазиш място, защото всичко беше пълно. А не върви да тръгнеш с дете на година - две с един тон багаж, цял ден да обикаляш и накрая да спиш в колата  Crazy

# 67
  • София
  • Мнения: 3 064
Ооо тука съм компетентна..! Преди 2-3 години почивах постоянно на къмпинг...много бях пристрастена..!Всяка година почивахме в къмпинг Арапя..!Много е добър!Площта му е  голяма , а и раэположението на ресторантите и магаэинчетата е чудесно!Освен това лъха много спокойствие!Эа младежиете си има беседки эа вечерно събиране,както и един голям бар ...и още малки!Плажа също е много хубав!От наши роднини ,които все още ходят там раэбрах ,че има много нови бунгала,дори по-луксоэни,както и нов эалив эа скоци...!А и от таэи година е отворен хотел Арапя....които мисля че е 4 или 5 эвеэди..!Много е хубав !Скъпо е ,но то си е направо комплекс- смножество магаэини,кафета ,грил,снег барове,басеини и беседки....!
Та като цяло смятам ,че това е един страхотно устроен къмпинг с добри цени..!И както каэах в последно време е направен още по-добре...!Мисля ,че эа феновете на къмпинг лято ,Арапя е много добър иэбор Simple Smile!
Ейййй май май ставам эа рекламно лице хаха

Май си само за рекламно лице! Ама малко поправки (ходя на Арапя от 1980г.)

1. Спокойствие има преди 10.07. и след 1.09.
2. Кви беседки???
3. Има два бара, вторият е от тази година.
4. Нов залив??? Не съм чула за такова географско събитие!
5. "смножество магаэини,кафета ,грил,снег барове,басеини и беседки....!" - новият хотел, който работи трети сезон вече, е 4 звезди, ама до него се стига по черен път. Има един ресторант и бар край единствения басейн. за беседки не знам...
6. Къмпинга не е уреден изобщо добре, строителството е безразборно, и въобще, къмпинг съществува само горе на боруна. Неприятното и там са многото огради от мрежа, в които може да се пребиеш ако се прибираш по нощите, особено в нетрезво състояние Mr. Green
7. Ще продължа да ходя там, защото душата ми е на Арапя, ама всичко, което си написала са пълни глупости. Извинявай  bouquet

# 68
аз за пръв път ходих на къмпинг миналата год. и повече няма да направя гре6ка да ходя на квартира.Влюбих се в Арапя

# 69
  • Мнения: 94
Има ли интернет списък на къмпингите в България с повече информация?

# 70
  • Мнения: 2 751
аз за пръв път ходих на къмпинг миналата год. и повече няма да направя гре6ка да ходя на квартира.Влюбих се в Арапя
Я, кой изрови тази темичка  Mr. Green Показа се малко слънчицето и веднага за къмпинзи заговорихме  Mr. Green
Ние сме от 6 години на Градина. Малкият не е пропускал лято. От 4-месечен е там и му понася превъзходно  Sunglasses
Тая година дано не го застроят целия гадовете, че не ми се ходи другъде  #Cussing out

# 71
  • София
  • Мнения: 6 260
аз за пръв път ходих на къмпинг миналата год. и повече няма да направя гре6ка да ходя на квартира.Влюбих се в Арапя
Я, кой изрови тази темичка  Mr. Green Показа се малко слънчицето и веднага за къмпинзи заговорихме  Mr. Green
Ние сме от 6 години на Градина. Малкият не е пропускал лято. От 4-месечен е там и му понася превъзходно  Sunglasses
Тая година дано не го застроят целия гадовете, че не ми се ходи другъде  #Cussing out

А може ли малко инфо за Градина, а по-точно как е с местата за каравани - може ли да се прекара ток, вода?  Hug

# 72
  • Мнения: 2 751
А може ли малко инфо за Градина, а по-точно как е с местата за каравани - може ли да се прекара ток, вода?  Hug
Може и много инфо  Hug
Значи, на 1ва линия няма да може да си сложите караваната, защото е заета за цялото лято от февруари-март. Но и на 2ра линия е добре  Grinning Може да се прекара и ток и вода. За цени не мога да ти кажа, защото ние ходим на палатка. Също си прекарваме и ток, и вода и всички екстри. Само тоалетна и баня не сме си направили, но ползваме общите, както повечето на къмпинга  Mr. Green
По принцип миналата година се говореше, че ще се застроява къмпинга и вече не знам къде ще разрешават да се слагат каравани и палатки. Миналата година ни бяха казали, че няма да дават да се слагат палатки на 2ра линия, но пък на място се оказа, че има купища места и бяхме на 2ра линия. Даже и на 1ва имаше места, но нещо не ни хареса.
Нещо друго?  Hug

# 73
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има ли интернет списък на къмпингите в България с повече информация?

Заповядай!

За Арапя:
Има комари на Арапя, но се спасявахме с апаратчетата, включени в контакта на верандата.
Беседки има между бунгалата
Да, след 01 септември е рай - спокойно и чисто.

# 74
  • Мнения: 1 258
Аз пък чух,че Градина от тази година ще бъде окончателно затворен.Знаете ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт