PRISON BREAK II тема

  • 27 658
  • 794
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Някой изгледа ли я вече , че ме сърбят пръстите Crazy

# 16
  • Мнения: 3 634
Изгледах я серията.
Ама сега отивам да гледам Bones, че днес е първи епизод та да видя за какво става дума.

# 17
Момичета, влизам в линкоса и пиша в търсачката prison break и нищо дали е нещо от сайта че гледам там няква повреда имали newsm78 Ако може някой да ми пусне линкче  Praynig

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Момичета, влизам в линкоса и пиша в търсачката prison break и нищо дали е нещо от сайта че гледам там няква повреда имали newsm78 Ако може някой да ми пусне линкче  Praynig


http://torrents.linkos.bg/details.php?id=36627

# 19
Алабала, златна си направо...много много благодаря  Heart Eyes   bouquet  Hug

# 20
  • Мнения: 6 909
А наистина ли ще го дават по НТВ?

# 21
  • Мнения: 998
Някой да знае къде има субтитри за 16 епизод?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бухтичка, тaка се говори.
Все още няма никъде субтитри за 16 серия

# 23
Олеле, за първи път виждам тази тема!!!  Laughing

PB е най-убийствено якия сериал, който съм виждала в живота си, на път да детронира Приятели и Сексът и градът!  Mr. Green
Гледах го миналата есен, но до 13-ти епизод - да не би случайно да има вече и други серии със субтитри и прилично качество - кажете, моля ви!!!

# 24
  • Мнения: 3 634
Има до 16 епизод, супер качество (според мен де), а за субтрите не знам, гледам без.

# 25
Не думай!!! Тутакси ще се заема да ги изнамеря - Господ да ви поживи за инфото  Mr. Green

Сега се сещам, че се говореше за продължението през април, ама съм се улисала и без малко да пропусна. Ееей, ето един повод да прекараме чудна вечер с мъжо, втрещени в телевизора и отрупани с пуканки и гризки, че то с тия две отрочета, остава ли ни време за други радости...  Joy

# 26
  • Мнения: 46 520
Не ме бийте  Praynig
Мисля да започваме и тоя сериал, само да попитам след коя серия се запалихте по него? Embarassed

# 27
  • Мнения: 9 093
Аз след първата  Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 410
Не ме бийте  Praynig
Мисля да започваме и тоя сериал, само да попитам след коя серия се запалихте по него? Embarassed


Непременно го гледайте, но си сваляйте постоянно серии или всички накуп, защото като гледате първата няма да спите цяла нощ и ще киснете пред монитора.

Та на въпроса - от първите пет минути на филма се запалих.

# 29
  • Мнения: 46 520
Непременно го гледайте, но си сваляйте постоянно серии или всички накуп, защото като гледате първата няма да спите цяла нощ и ще киснете пред монитора.

Та на въпроса - от първите пет минути на филма се запалих.

Не го сваляме, гледаме го онлайн от доставчика  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт