Мами в Италия 3

  • 15 357
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Италианско мам4ееееееее, ни моа да ти видя снимките от бракуването  Crossing Arms

# 286
  • Мнения: 5 476
Благодаря, благодаря на всички за топлото посрещане   Hug
който иска да види макдирокова на сватбата ще взема аз да ка4а май няколко снимки Twisted Evil

Добра идея..  smile3501...че то ако на нея чакаме.. 

# 287
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря, благодаря на всички за топлото посрещане   Hug
който иска да види макдирокова на сватбата ще взема аз да ка4а май няколко снимки Twisted Evil

4е ти какви снимки имаШ от събитието за който аз не знам,м ?  Crossing Arms Wink

# 288
  • Мнения: 1 072
Благодаря, благодаря на всички за топлото посрещане   Hug
който иска да види макдирокова на сватбата ще взема аз да ка4а май няколко снимки Twisted Evil

Ти така недей без нейно разреШение, 4е като се развилнее Ще ме ошамароса и мене , покрай теб Mr. Green Wink

# 289
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря, благодаря на всички за топлото посрещане   Hug
който иска да види макдирокова на сватбата ще взема аз да ка4а май няколко снимки Twisted Evil

Ти така недей без нейно разреШение, 4е като се развилнее Ще ме ошамароса и мене , покрай теб Mr. Green Wink

Ай ся,приказки от свой 4овек. Аз съм пацифистка  #2gunfire  Mr. Green Wink Hug
Неам време да седна да сканирам,4естно. Ина4е снимки бол. Ако систъра има неЩо в РСто да поства няма проблем  Wink

# 290
Не бе аз нямам снимки дето ти не знаеш  Peaceама като гледам всички искат да те видят  Laughing аз само една две за разкош ще метна  Party

# 291
  • Мнения: 2 379
  bouquet добре доШла, лельо на двете маслинки.  bouquet

A защо бойното име на Джулката е "две маслинки"? newsm78

# 292
  • Мнения: 5 476
Такива са й очичките!
  Много изразителни!  bouquet
  Тя цялата си е хубавица! Simple Smile

# 293
  • Мнения: 714
Италианско мам4ееееееее, ни моа да ти видя снимките от бракуването  Crossing Arms
ми макдирокова, ти взе че "пристигна"  Wink
аз вече ги бях затворила бе душа  Wink
(извинявайте ако още някой не ги е видял ама аз съм малко с фобия да не поствам лични работи в нета особено снимки и го направих изключително за мамите тук)
ся ша ги напраа пак достъпни, ай от мен да мине  Wink
Приятно гледане  Wink
http://pg.photos.yahoo.com/ph/valia2108/album?.dir=65e6

Кой гледал - гледал, довечера ги затваряяяяяям  Wink

П.С. Макдирокова да не се ослушва щото всички чакаме нейните снимки  Hug

# 294
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Мноого хубави снимки Laughingкомплименти!
очаквайте скоро и макдироковата сватба на фотоси Laughing

# 295
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Валке,много си джиджана ...пу пу  Hug Heart Eyes  bouquet
Твоя 4овек трябва все на ръце да те носи (като на първата снимка)  Party
И вярно мязаШ на Белу4ито  Blush
Въй какви убави сме се събрали тука  Flutter
Сестра ми ти си нЕма друга работа с тия снимки само да разбунваШ духовете  Rolling Eyes

# 296
Хора аз ще вдигам гълъбите за днеска. Много ми беше приятно във вашата компания и ще гледам да идвам честичко Peace Hug, а още утре ще се заема със снимките Laughing на всички казвам аривидиерчи и до кукане Hug  bouquet

# 297
  • Мнения: 1 545
Здрасти адашке! Добре че си ти, че ствойта сестра само обещава, обещавааааа... ама нещо не е по изпълнението. Да не ви разказвам ок колко време ми е заобещавала да ми дойде на гости, а на всичкото отгоре даже и в София миналото ляно си бяхме по едно и също време, и пак не намери време да се видим. Абе несериозница ви казвам.
МЕн нещо ме е обхванал един мързеееееееееел, не е за разправяне. Нали сега майка ми е окупирала кухнята, само тя готви, миенето на чинии го редуват пак тя и сестра ми /иди че обяснявай, че миялнята трябва да се ползва, че пак ще се счупи от неползване/, и за мен работа няма. Преди малко се излежавах на люлката на терасата, не знам от колко години не ми се беше случвало...

# 298
  • Мнения: 5 476
Радвай се Деска,че имаш отмяна,то и от такива моменти има нужда. Wink
Аз си чакам новия апартамент,че като заканя гости. smile3508..едно време като бях момиче у нас като хан беше...пълно с народ..а тука са едни затоворени..по 15 пъти се обаждам на зълва ми и накрая ми писна все аз да се мъча да поддържам контакти..то приятелстовото е двустранна връзка! Hug

 

# 299
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здрасти адашке! Добре че си ти, че ствойта сестра само обещава, обещавааааа... ама нещо не е по изпълнението. Да не ви разказвам ок колко време ми е заобещавала да ми дойде на гости, а на всичкото отгоре даже и в София миналото ляно си бяхме по едно и също време, и пак не намери време да се видим. Абе несериозница ви казвам.
МЕн нещо ме е обхванал един мързеееееееееел, не е за разправяне. Нали сега майка ми е окупирала кухнята, само тя готви, миенето на чинии го редуват пак тя и сестра ми /иди че обяснявай, че миялнята трябва да се ползва, че пак ще се счупи от неползване/, и за мен работа няма. Преди малко се излежавах на люлката на терасата, не знам от колко години не ми се беше случвало...

Eeeeeee,нидей така дееее. Praynig Не съм 4ак такъв 4ерен дявол  Innocent Вси4ко стана по независеЩи от мен при4ини  Rolling Eyes Ще се реванШирам,Ще видиШ. Wink Да не се оШаШавиШ кат ти звънна на вратата някой ден без предупреждение ( имам ти адрес4ето  newsm53 )
Мързелувай сега докато можеШ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт