Blindspot / Сляпо петно

  • 25 602
  • 82
  •   1
Отговори
  • tardis
  • Мнения: 329
Има ли фенове?
А пък си няма тема...
Много ми допадна този сериал, стискам палци да не го развалят.
Вече е одобрен за втори сезон.
И понеже съм придирчива много към каста на водещите роли из сериалите, тук съм предоволна (Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander - кой каквото ще да казва, много ме радват  Hug).

Трейлър https://www.youtube.com/watch?v=biSRZM1NLDs

IMDB http://www.imdb.com/title/tt4474344/

Уикипедия: https://en.wikipedia.org/wiki/Blindspot_(TV_series)   (внимание за спойлери)


Blindspot 1x10 Promo "Evil Handmade Instrument":

# 1
  • Другата България
  • Мнения: 37 458
Аз. bowuu
Редовно го следя. Засега ми допада.

# 2
  • Мнения: 8 253
Има. Готин е, напомня ми за Джон Доу.

# 3
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
И на мен засега ми харесва.Само ме подразниха в последния епизод с "българските "наемни убийци.
Не става ясно кой на колко години е и колко време е минало от изчезването на момиченцето.
И това с точно предвидените татуировки.Как пък веднъж не разчетоха някоя със закъснение.

Напълно одобрявам обаче избора на "татуираното дърво". WinkНямам търпение да се появи.

# 4
  • Мнения: 8 253
Мани, българският беше уникален - толкова се напрягах да разбера какво казват, но уви, единственото, което разгадах беше - "Ще те прикривам!"  Mr. Green

# 5
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Супер е сериалчето! Като наистина изключим излагацията  Wink с българската двойка  и опитите да говорят български Laughing Аз разбрах само на Джейми изречението, което биеше на руски  Mr. Green

Много ме кефи косата на Джейми.

Напълно одобрявам обаче избора на "татуираното дърво". WinkНямам търпение да се появи.
 Peace Чакам го и аз с нетърпение.   Grinning

# 6
  • Мнения: 8 253
Супер е сериалчето! Като наистина изключим излагацията  Wink с българската двойка  и опитите да говорят български Laughing Аз разбрах само на Джейми изречението, което биеше на руски  Mr. Green

Много ме кефи косата на Джейми.

Напълно одобрявам обаче избора на "татуираното дърво". WinkНямам търпение да се появи.
 Peace Чакам го и аз с нетърпение.   Grinning


Ама дървото се появи, при това доста драматично. Кой не е гледал новата серия да видим.  Mr. Green

# 7
  • Другата България
  • Мнения: 37 458
Аз не съм, не казваай. Или поне в спойлер.

# 8
  • Мнения: 8 253
Аз не съм, не казваай. Или поне в спойлер.

 smile3505

# 9
  • София
  • Мнения: 1 017
Много ми харесва сериала.

# 10
  • Мнения: 201
много била умна тая женичка Джейн, знае китайски, български, руски, до края на сезона очаквам да проговори на патагонски и литовски   Joy иначе, наистина ли това е последния епизод за тази година? следващите ги дават че ще са февруари

# 11
  • Мнения: 8 253
много била умна тая женичка Джейн, знае китайски, български, руски, до края на сезона очаквам да проговори на патагонски и литовски   Joy иначе, наистина ли това е последния епизод за тази година? следващите ги дават че ще са февруари

Е, нищо не е тя.  Mr. Green Явно е средата на сезона, на много сериали правят такава пауза, ама много дълга ми се вижда тази.  newsm78

П.П. Ако не си гледала Джон Доу - той знае всичко, подвижна енциклопедия е. И Доменик Парсел е много готин там, жалко че беше  само един сезон.

# 12
  • Мнения: 534
Мерсаж за темката  bouquet Заедно с Куонтикото са ми конспиративните десерти тоз сезон  Simple Smile


Кефи ме каста  Heart Eyes, някои хора обаааче наистина не ги показват доволно често  Crossing Arms Naughty


Супер е сериалчето! Като наистина изключим излагацията  Wink с българската двойка  и опитите да говорят български Laughing Аз разбрах само на Джейми изречението, което биеше на руски  Mr. Green

Гугъл транслейтър  Mr. Green Топ агентите к'во са виновни, че сценаристите са аматьори  Laughing

# 13
  • tardis
  • Мнения: 329
Е, супер, значи не си го гледам сама  bouquet

Мда, за българския  Mr. Green
Обаче пък по други сериали все на завален руски говорят, като искат да внесат "по-екзотични" източни нотки, та сега това си е специално ъъъ... силно акцентирано внимание към нас  Blush

И аз не съм гледала още новия епизод, обикновено чак към края на седмицата се добирам до поредната серия... ще примижвам на спойлерите Simple Smile

И да, това не е край на сезона, трябва да има 23 серии общо; обаче голяма почивка правят .. пфу

*
За татуировките, идеята е интересна, макар и не много реалистична. Ако някой иска да изнесе много правителствени тайни за корупция във властта и да си замете следите, е умно да действа тъкмо по този начин. Татуировките заместват паметта на Джейн, защото тя наистина не бива да си спомня нищо, за да не може да издаде нищо. И така тялото й става носител само на определена информация. Само загадките можеха да бъдат много по-интересни.

# 14
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Гледах новата серия! Много добре завърши  Mr. Green Хайде сега и по-честичко да го дават дървото Grinning

И аз не очаквах такава дълга пауза - повечето сериали имат почивки, ама 3 месеца  newsm78

Аз това се чудя - как точно са се спряли на българския - дали пък няма някой нашенец в екипа  Grinning Не можем да се оплачем, все пак си е реклама на Родината ни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт