Ориентировъчни цени за смяна на стъкло?

  • 10 473
  • 5
  •   1
Отговори
  • САЩ
  • Мнения: 666
Привет, от ветровете се счупиха две стъкла в нас (стара, дървена дограма) и се чудя какво ще правя. Търся стъклари онлайн, но някой може ли да ме ориентира, ако сте сменяли стъкла на прозорци у вас, какви са ориентировъчно цените?
И да очаквам ли да дойдат вкъщи, да вземат мерки и после да сменят стъклото или трябва да ги нося аз? (едното няма как да ми влезе в колата и се притеснявам).

Но на първо четене ми е най-важно колко би ми олекнал джоба.... та ако някой се е сблъсквал и може да ме ориентира като цени, би било супер. Иде реч за София. Естествено, ако сте доволни от някой стъклар, моля да препоръчате (може и на лс).

Мерси много!

# 1
  • Мнения: 1 720
В сайтове от сорта на OLX има много предложения за ПВЦ или алуминиева дограма втора ръка,или пък разни нови,но със сгрешени размери.Може да е по-добър вариант от стъкло.Едни познати на скоро си взеха от там за лозето си,та се сетих.Иначе за стъкла незнам.

# 2
  • Мнения: 345
Ние занесохме мерките, след два часа дойдоха, свалиха прозореца и след половин час го донесоха с новите стъкла. За прозорец с размер 1,2/1,4 платихме около 40 лв. Това преди две години де.

# 3
  • САЩ
  • Мнения: 666
Ние занесохме мерките, след два часа дойдоха, свалиха прозореца и след половин час го донесоха с новите стъкла. За прозорец с размер 1,2/1,4 платихме около 40 лв. Това преди две години де.

Ох, успокояваш ме! Вече ми се въртяха кошмари в главата от сорта на няколко стотин лева и го бях докарала до рев почти Simple Smile

В сайтове от сорта на OLX има много предложения за ПВЦ или алуминиева дограма втора ръка,или пък разни нови,но със сгрешени размери.Може да е по-добър вариант от стъкло.Едни познати на скоро си взеха от там за лозето си,та се сетих.Иначе за стъкла незнам.

Няма как, това са стъкла от тия старите, дървените дограми (двойните) и само външните са счупени. Не мога да го сменя с пвц Sad

# 4
  • Мнения: 1 720
На мен мисълта ми беше направо за целият прозорец,не само стъкло.Намират се стандартни размери и за 100-тина лв.
Но ти си знаеш най-добре какво е положението и какво те устройва Wink

# 5
  • Мнения: 156
Преди 2 години цената беше 25лв/кв.м + още около 25 за работа. Аз се обадих по телефона и му казах размерите, той докара стъклото с малко по-големи размери и на място го отряза.

Общи условия

Активация на акаунт