Отговори
# 15
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И аз мисля, че е възможно в последния момент да се завърти. В техния случай или гинекологът й е за пенсиониране  Shocked или майката не е усетила такова обръщане на бебето, разбира се виновни са и в родилно, че не са я погледнали  Naughty

# 16
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Въртят, се въртят се, и моето съкровище много се вътреше до последно. Резултата беше секцио и увита пъпна връв около вратлето. Не знам как ще бъде сега с втората бременност, но определено с първата нямаше момент в който бебка да спре да се движи интензивно и да се върти на където й скимне.

# 17
  • Мнения: 1 858
Гинеколога и е много млад лекар практикува от само 3-4 години.

# 18
  • Мнения: 11 547
Гинеколога и е много млад лекар практикува от само 3-4 години.
Мисля,че в случая това няма значение.Гинекологът може да е такъв от 30год и пак да се получи същото.Т.е. бебчето да се завърти в последния момент. Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 941
Моето мнение е, че бебе застанало главично не може да се обърне напречно.

# 20
  • Мнения: 2 952
2 дена са много... Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
Моето мнение е, че бебе застанало главично не може да се обърне напречно.

че какво му пречи?  вартят си се до последно бебоците...


...ама как така 4 часа ни акушерка ни д-р - какво е това родилно изобщо...

# 22
  • Мнения: 2 849
Задължително трябва да видеозон да се види разположението на бебето. Но то може да се завърти в последния момент.
Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 941
че какво му пречи?  вартят си се до последно бебоците...

Ами, в края на деветия месец главичката слиза ниско долу. Обратното е възможно, ако е седалищно или напречно да застане главично.  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 934
Задължително трябва да видеозон да се види разположението на бебето. Но то може да се завърти в последния момент.

newsm10 newsm10

# 25
  • Мнения: 8 505
Да,възможно е да се обърне в последния момент.Но в болницата би трябвало да я видят пак на ехо.
Както и да е,важното е,че са добре.Да и е живо и здраво!

# 26
  • Мнения: 1 858
Току що разбрах от нея, че са я изписали а бебето са оставили там защото са му били високи левкоцитите и трябвало антибиотик.

# 27
  • Мнения: 601
 
 Дано бебо се оправи по-бързо PraynigТова сега е на дневен ред.
Гинеколожката ми,съм я питала точно за това и тя твърди ,че макар и рядко бебо може да се обърне в точно последният момент.

# 28
  • Мнения: 2 614
Напълно възможно е бебето да се е обърнало в последния момент. Честито на приятелката ти, да й е живо и здраво бебчето Simple Smile
Дано бебето, се оправи бързо! Praynig

# 29
  • Мнения: 607
Честито на приятелката ти.Дано и бебчо се оправи по-бързо и да си го взимат вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт